۴ نکته برای برنده شدن در Hunt Showdown

۴ نکته برای برنده شدن در Hunt Showdown

 

-۱ همیشه شلیک نکنید:Showdown

Showdown

ممکن است کمی عجیب به نظر برسد که بگوییم در بازی‌هایی که در آن ایده کشتن بازیکنان و هیولاها به طور یکسان است، اما کشیدن ماشه همه مشکلات را در Hunt: Showdown حل نمی‌کند.

هر دو نقشه باتلاقی بازی بزرگ هستند، اما فیلم در فاصله بسیار زیادی منتشر می شود و تقریباً همیشه موقعیت تیم شما را مشخص می کند. بنابراین، بهتر است عکسبرداری را به حداقل برسانید، مگر اینکه کاملاً تضمین شده باشد.

اگر دشمنان شما را تعقیب می کنند، در نظر داشته باشید که پاهای آنها را با حملات غوغا فلج کنید تا از تداوم آنها جلوگیری کنید. در حالی که Immolators در صورت تیراندازی دچار آتش سوزی می شوند، بنابراین آنها سزاوار تیراندازی هستند.

-۲ از هر ترفندی استفاده کنید:Showdown

Hunt: Showdown مجموعه‌ای چشمگیر از ابزارها را برای بازیکنان ارائه می‌کند تا با حریفان و دشمنان هوش مصنوعی اشتباه بگیرند و به‌طور یکسان با آن‌ها دست و پنجه نرم کنند، و ارزش آن را دارد که به‌روزرسانی‌های موجود را بررسی کنید تا ببینید چه چیزی ممکن است برای شما مفید باشد.

گیم پلی شما

ابزارهای حواس پرتی و فریبنده مانند طعمه ها را می توان برای فریب دادن هیولاها از یک موقعیت پرتاب کرد، در حالی که Empty Firebird نیز همین کار را می کند و اغلب شکارچیان دیگری را جذب می کند که امیدوارند شما را در وسط یک نقطه بگیرند.

درگیری با اسلحه

سپس تله ها هستند که می توانند مشکلات بزرگی برای دشمن ایجاد کنند.

به عنوان مثال، تله‌های خرس می‌توانند باعث خونریزی شوند، و این کار را برای شکارچی دیگری آسان‌تر می‌کنند تا در درگیری با اسلحه به پایان برسد.

در نظر بگیرید که آنها را زیر پنجره ها و پشت درها قرار دهید تا بازیکنان را مجبور کنید بیرون بیایند، اما فراموش نکنید که آنها می توانند توسط حزب شما نیز فعال شوند.

-۳ به آرامی بازی کنید:Showdown

با تاکید بسیار بر سکوت و استفاده از تکنیک های حواس پرتی، پنهان کاری در Hunt: Showdown بسیار مهم است، اما این کار را آسان نمی کند.

به‌عنوان راهنمای Hunt: Showdown، هنگام جمع‌آوری سرنخ‌ها در شروع دور، سعی کنید این کار را بدون اخطار رتبه‌بندی و سوءاستفاده از دشمنان انجام دهید، و سعی کنید در صورت یافتن انبار ذخیره کنید – همه مهمات Earn می‌تواند تفاوت بزرگی برای رئیس ایجاد کند.

هنگام پرسه زدن در Bayou و هر مکان نامگذاری شده، مراقب لانه سگ یا مرغداری باشید.

هر دو می توانند در صورت نزدیک شدن بیش از حد صدا ایجاد کنند و همچنین ممکن است شیشه های روی زمین را بشکنند یا زنجیر آویزان کنند.

مهمتر از همه، گله های کلاغ ها می توانند هم کمک و هم مانع باشند.

بیش از حد نزدیک شوید و آنها از صدای زنگ فرار می کنند و توجه را به مکان شما جلب می کنند.

با این حال، آنها را از فاصله دور تماشا کنید و مسیر پرواز آنها را یادداشت کنید – آنها همیشه در جهت مخالف از جایی که بازیکن دیگری را دیدند پرواز می کنند.

-۴ هدف خود را فراموش نکنید:Showdown

جذابیت اصلی Hunt: Showdown خود موجودات رئیس کابوس هستند و در حالی که همه آنها به یک اندازه ترسناک هستند، هر کدام نقاط ضعف خاص خود را دارند و همه آنها به یک عرصه محدود می شوند، پس بیایید برویم! در صورت نیاز از مبارزه برای بهبودی دوری کنید.

قصاب نسبت به تبر و مواد منفجره ضعیف است (نه همه ما)، بنابراین مطمئن شوید که با تیم خود هماهنگ کنید تا به محض اینکه بمب های هم تیمی هایتان منفجر شود، عجله نکنید.

در همین حال، هیولای عنکبوتی در برابر پتک ضعیف‌تر است، اما حالت «دیوانگی» که از آن استفاده می‌کند، گرفتن این باگ را در زمانی که سلامت آن ضعیف است دشوارتر می‌کند. همچنین می‌توانید فانوس‌ها و هر چیز دیگری را که آتش ایجاد می‌کند پرتاب کنید – سعی کنید اگر از دیوار یا سقف بالا رفت وحشت نکنید،

فقط به تاب خوردن و شلیک کردن ادامه دهید.

ضربه زدن به قاتل‌ها حتی سخت‌تر است، اما اگر به تبر نزدیک شوید و آن را روی سر بچرخانید،

در حالی که هم‌تیمی‌هایتان مواد سمی مفیدی در اختیار شما قرار می‌دهند، فوراً کشته خواهید شد.

اگر همه اینها برای به خاطر سپردن زیاد است، نترسید – می توانید هر یک از سه رئیس را فقط با یک بسته بزرگ دینامیت به خوبی پرتاب کنید.

مانند تله ها، خیلی نزدیک نشوید.

اگر که از این مقاله خوشتان آمده حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و برای دیدن آموزش های بیشتر به اینجا بروید.

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x