راهنمای سفر سریع در Horizon Forbidden west

آموزش Horizon Forbidden West 2022؛ راهنمای Fast Travel

چگونه در Horizon Forbidden West  سریع سفر کنیم؟

اگرچه بخش بزرگی از تجربه پیمایش و اکتشاف ارتقا یافته در Horizon Forbidden West شما را تشویق می‌کند تا در نقشه گشت و گذار کنید و اینور و آنور بروید، هنوز هم زمان‌هایی وجود دارد که می‌خواهید فوراً از A به B برسید.

برای این منظور، باید بدانید که در Horizon Forbidden West چگونه سریع سفر کنید. این سیستم از بازی اول کمی تغییر کرده است و برخی از عناصر  Zero Dawn ظاهراً حذف شده اند، بنابراین با در نظر گرفتن این موضوع، ما تمام اطلاعاتی را که باید در مورد آن بدانید را اینجا براتون آوردیم؛ باز کردن قفل و استفاده حداکثری از توانایی عجیب Aloy برای تله پورت در نقشه.

 

چگونه در Horizon Forbidden West سریع سفر کنیم؟

برای سفر سریع در Horizon Forbidden West، ابتدا باید تا فاصله ۲۰ متری Campfire بروید. اینها را می توان در سکونتگاه ها، خارج از ورلد یا نزدیک به مکان های کلیدی یافت. آنها همچنین در پناهگاه ها قرار دارند (مکان هایی که دارای یک میز کار (برای ارتقاء سلاح ها و زره ها) و یک انبار (محل نگهداری وسایل اضافی) هستند). Campfire برای ذخیره بازی شما استفاده می‌شود اما همچنین به عنوان مکان‌های مفیدی عمل می‌کند که می‌توانید به دلخواه به آنها تله‌ پورت کنید.

پس از باز شدن قفل، می‌توانید از پک های سفر سریع برای بازگشت سریع و آسان به این مکان‌ها استفاده کنید.

راهنمای سفر سریع در Horizon Forbidden west

چگونه در Horizon Forbidden West  به صورت «رایگان» سریع سفر کنیم؟

در اوایل بازی، احتمالاً پول اضافی برای خرید لوازم پک های سفر سریع نخواهید داشت و ساخت آنها نیز می‌تواند کمی خسته‌کننده باشد.

با این حال، خبر خوب: می‌توانید از هر Campfire که قفل آن را باز کرده‌اید، به صورت رایگان سفر کنید. به سادگی به Campfire بروید و دایره را فشار دهید. شما به نقشه منتقل می شوید، جایی که می توانید هر مکانی که قفلش را باز کردید انتخاب کنید و R2 را بزنید تا بلافاصله به آنجا برده شوید.

هنگامی که ماموریت یا ماموریت جانبی را برای یافتن Campfire  انجام دادید و به جایی که میخواهید بروید، از این راه برگردید، معمولاً ارزش آن را دارد که کمی از مسیر خود دور شوید؛ ارزان‌تر و آسان‌تر است. به نظر نمی رسد یک پک سفر سریع و بی پایان قابل استفاده در بازی وجود داشته باشد (مانند بازی Zero Dawn).

راهنمای سفر سریع در Horizon Forbidden west

چگونه در Horizon Forbidden West پک های سفر سریع بسازیم؟

برای ساخت یک پک سفر سریع، به ۱۰تا  Ridge-Wood و ۳تا Wild Meat نیاز دارید. Ridge-Wood تقریباً در هر قسمت از بازی یافت می شود، این چوب سفید دوکی است که می توانید از داخل مپ آن را پیدا کنید. Wild Meat از حیواناتی که شما کشته اید گرفته می شود. برای یافتن حیواناتی که Wild Meat میدهند می دهند، R3 را نگه دارید تا فوکوس شما باز شود، سپس حیوانات نارنجی درخشان را جستجو کنید و آنهارا بکشید.

برای ساخت یک پک، یا یک Workbench را پیدا کنید و مورد را از “Resources” انتخاب کنید، یا روی D-Pad  نگه دارید تا منوی کرفت کردن خود را باز کنید و سپس ضربدر را برای ساختن نگه دارید.

مهم نیست در کجای بازی هستید (به غیر از ماموریت‌های داستانی)، می‌توانید از یک پک سفر سریع برای بازگشت به Campfire که قبلاً قفلش را باز کرده بودید استفاده کنید.

 

بیشتر بخوانید: آموزش Horizon Forbidden West 2022؛ چه آیتم هایی را میتوانیم بفروشیم؟

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x