How To Get White Mask

چطوری White Mask را در Elden Ring بگیریم؟

The White Mask یک هدپیس منحصر به فرد در Elden Ring است که خیلی خوب میشه که کاملاً به آن دسترسی داشته باشید. این زره هنگام از دست دادن خون ۱۰ درصد قدرت حمله را برای ۲۰ ثانیه افزایش می دهد، که وقتی با سلاح هایی مانند Elden Ring’s Rivers of Blood katana یا Poleblade Eleonora همراه شود، تأثیر بسیار قدرتمندی دارد. با این حال، به دست آوردن The White Mask ممکن است کمی مشکل باشد و در این راهنما نکاتی که لازم دارید بدونید رو براتون آوردیم.

فقط توجه داشته باشید توی این کار برخی لوکیشن ها و باس های آخر بازی Elden Ring دست دارند، برای همین اگر خیلی جلو نرفتید اخطار اسپویل رو بهتون بدم!

White Mask

The White Mask را کجا پیدا کنم؟

اولین قدم برای به دست آوردن White Mask رسیدن به Mohgwyn Palace است و چند گزینه برای سفر به این مکان وجود دارد. یکی از این گزینه‌ها استفاده از مدال Pureblood Knight برای تله‌پورت مستقیم به آنجا است و آن آیتم از طریق Questline White-Mask Varre به دست می‌آید. همچنین، شما می‌توانید با عبور از دروازه‌ای در Consecrated Snowfield به کاخ Mohgwyn بروید، منطقه‌ای که با Elden Ring’s Haligtree Secret Medallion قابل دسترسی است و موقعیت دقیق آن در این نقشه نشان داده شده است:

Portal Location

صرف نظر از مسیری که شما به Mohgwyn Palace در الدن رینگ طی می کند، باید در هنگام ورود به قسمتی از منطقه که با مایع قرمز رنگ پر شده است بروید. این منطقه در شرق مقبره و در غرب Palace Approach Ledge-Road Site of Grace قرار دارد و با کلاغ های غول پیکر بسیار بدی در آن مواجه خواهید شد. شما همچنین در میان مایع قرمز با چندین مهاجم Nameless White Mask مواجه خواهید شد و آنها کلید دستیابی به White Mask هستند.

How To Defeat White Mask

 چطوری Nameless White Mask را شکست دهیم؟

Nameless White Mask یک حریف بسیار قدرتمند است اگر سطح شما کم باشد. برای این منطقه به طور کلی حداقل سطح ۹۰ رو باید داشته باشید تا بتوانید بدون کوبیدن سر خودتون به میز این مرحله رو رد کنید!

حملات او باعث دمیج شدیدی می شود، بنابراین سعی کنید فاصله خود را حفظ کنید و مطمئن شوید که دائماً از حملات او طفره می روید. نکته مهم دیگر این است که جون او حدود ۴۰۰۰ است، بنابراین اگر فکر می‌کنید این آسان است باید بگم در اشتباه هستید.

هنگامی که او شکست خورد، White Mask helmet را که شما به دنبال آن بودید و مجموعه زره جنگش را رها می کند. اگر به دنبال مجموعه سبک هستید، اینها واقعا مفید خواهند بود.

در مجموع سه مهاجم White Mask  وجود دارد که می توانند در این منطقه ظاهر شوند، اگرچه طرفداران ممکن است قبل از اینکه همه آنها را از بین ببرند ماسک سفید را دریافت کنند. با این حال، ذکر این نکته بسیار مهم است که اگر شما Elden Ring’s Mohg یعنی Lord of Bloodرا شکست دهد، این دشمنان ظاهر نخواهند شد و طرفدارانی که قبلاً آن دشمن قدرتمند را کشته اند، ممکن است نیاز به جستجوی ماسک سفید در NG+ داشته باشند.

 

بیشتر بخوانید: ۷ تا از سخت ترین ساید کوئست های Elden Ring

نوشته های مرتبط

4.5 4 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x