rin

Rin Yamaoka یا The Spirit در (۲۰۲۱) Dead by Daylight

Rin Yamaoka یا The Spirit در Dead by Daylight

Rin Yamaokaپدرش با بدهی روبرو شد که بی پایان افزایش یافت. او به امید کسب ترفیع کار را در دو شیفت شروع کرد. آن موقع بود که خوابش کم شد. زمزمه ای تاریک او را تمام شب بیدار نگه می داشت و وضعیت ناامیدکننده اش را به او یادآوری می کرد. او که خسته شده بود، شروع به از دست دادن درک واقعیت کرد.

پدر Rin Yamaoka در حال مبارزه برای انکار آنچه صدا در شب زمزمه می کرد، حرکتی ناامیدانه انجام داد. او با مافوق خود ملاقات کرد و وضعیت خود را توضیح داد. او برای پاداش، پیش پرداخت، مهلت—هر چیزی التماس کرد.
درخواست او رد شد. این شرکت خط تولید معیوب راه اندازی کرده بود که برای آنها گران تمام می شد. یک نفر باید پاسخگو بود و پدر Rin Yamaoka کاملاً با این وضعیت مطابقت داشت. پس از بیست و دو سال خدمت از کار برکنار شد.
آن شب، Rin Yamaoka از سر کار به خانه آمد. او تا دیر وقت مانده بود تا از مشتریانی که در رستوران مانده بودند پذیرایی کند. وقتی دوچرخه اش را در سوله پارک می کرد، صدای جیغ مادرش را از خانه شنید.
با عجله وارد شد و از پله‌ها به سمت اتاق پدر و مادرش بالا رفت. آنجا تکه‌ها و تکه‌های مادرش را روی زمین پیدا کرد. اندام‌هایش تمیز بود و در وضعیتی غیرطبیعی در هم پیچیده بودند. سینه هایش تکه تکه شده بود و قفسه سینه اش را که ترک خورده بود آشکار کرد. Rin Yamaoka آب دهانش را گرفت.
یک کاتانای تیز سقوط کرد. Rin Yamaoka تیغه را مسدود کرد که به ساعد برهنه او گاز گرفت. شوک شناخت درد او را قطع کرد: پدرش کاتانا را با حالتی رواقی به دست می گرفت. او فریاد زد تا او را متوقف کند، اما او دوباره دستش را برید.
با عجله رفت و روی زمین آغشته به خون سر خورد. او با استفاده از چارچوب در به عنوان تکیه گاه، خود را بالا آورد. کاتانا از دیوار شکافت و بازوی دیگرش را شکافت. در حالی که لنگان لنگان وارد راهرو می شد، از درد جیغ می کشید، اما تیغه پدرش با او برخورد کرد.
در حالی که گوشت شل و نرم شکمش را به هم چسبانده بود، لرزان عقب رفت. تصاویری از اندام های درهم تنیده مادرش جلوی چشمانش می گذشت.
Rin Yamaoka به پدرش حمله کرد و باعث شد او به عقب برگردد. او با مشت به شکم پاره شده اش زد و او از درد به عقب برگشت. در حالی که او تلاش می کرد تا دوباره بلند شود، ران او را برید و باعث شد او روی زمین بیفتد.
همانطور که او به سمت پله ها خزیده بود، موهای او را گرفت و او را به پارتیشن چسباند. شیشه بر اثر برخورد شکسته شد و او از بین رفت و یک طبقه به پایین فرود آمد.
صدای پا را جایی بالای سرش شنید. با تلاش، او حرکت کرد و راه خود را به درون دریایی از شیشه های شکسته تبدیل کرد. خرده ها او را می جویدند و گوشتش را پاره می کردند. او باید متوقف می شد. از کاری که با او کرده بود – با کاری که با مادرش کرده بود کنار نمی آمد.
با سرفه های خونی، چانه اش شیشه را می چراند و خونریزی را بیشتر می کند. ضربان قلب ضعیفی در گوشش زنگ زد. بدنش آنقدر سنگین بود که دیگر نمی توانست حرکت کند.
زمین با صدای پای پدرش می لرزید. او می دانست که قرار نیست از پسش بربیاید، اما دیگر برایش مهم نبود. او را وادار به پرداخت، در این زندگی یا زندگی بعدی.
مه تیره به آرامی چشمانش را پوشانده بود، اما نتوانست خشم او را فرو بنشاند. او استراحت نمی کرد — هنوز. تاریکی زمزمه می کرد و نوید خون و انتقام می داد.
قسم خورد و Rin Yamaoka چشمانش را بست.

Rin Yamaoka

Perk های Rin Yamaoka

Spirit Fury:

هر پالتی که می شکنید خشم The Entity را بزرگ می کند.

پس از شکستن پالت های به تعداد ۴/۳/۲، دفعه بعد که توسط پالت مبهوت شدید، The Entity فوراً آن را می شکند.

Hex: Haunted Ground:

دو Hex Totems به گرفته شده در Map می کنند.
هنگامی که هگز توتم پاک یا برکت می شود، همه بازماندگان از اثر وضعیت در معرض دید به مدت ۴۰/۵۰/۶۰ ثانیه رنج می برند.
دومین Hex Totems بلافاصله به یک توتم بی خود تبدیل می شود.

Rancor:

شما با یک Survivor وسواس پیدا می کنید.
هر بار که یک ژنراتور تکمیل می شود:
Aura شما به مدت ۵/۴/۳ ثانیه به وسواس آشکار می شود.
تمام مکان های Survivors به مدت ۳ ثانیه برای شما آشکار می شود.
پس از تکمیل تمام ژنراتورها:
Obsession از یک اثر وضعیت در Exposed رنج می برد.
به شما این توانایی داده شده است که Obsession را با دست خود بکشید.

Power: Yamaoka’s Haunting:

دکمه روشن/خاموش را فشار دهید و نگه دارید تا Yamaoka’s Haunting شارژ شود و آغاز شود.
The Spirit از بدن فیزیکی خود خارج می شود و وارد Phase walk می شود و یک Husk ثابت را پشت سر می گذارد.
استفاده از Yamaoka’s Haunting باعث کاهش قدرت سنج The Spirit (5 ثانیه) می شود.
با گذشت زمان (۱۵ ثانیه) به طور خودکار دوباره پر می شود.
قبل از شروع فاز دیگر، گیج برق باید کاملاً پر شود.
Phase-Walk:
The Spirit ممکن است با سرعت حرکت افزایش یافته (۷٫۰۴ متر بر ثانیه) به مکان جدیدی حرکت کند.
The Spirit همه بازماندگان را از دست می‌دهد، اما همچنان Scratch Marks را می‌بیند که در سرتاسر Trial Grounds باقی می‌گذارند.
The Spirit هنگام قدم زدن در فاصله ۲۴ متری شکل اثیری خود، یک نشانه شنیداری و جهت دار منتشر می کند.
هنگام پایان دادن به مرحله پیاده روی، The Spirit افزایش سرعت حرکت خود را برای لحظه ای کوتاه حفظ می کند و Husk او محو می شود.
Husk:
Husk The Spirit را منتشر می کند
بازماندگان ممکن است Husk را با تاباندن چراغ قوه روی آن پراکنده کنند.
Passive Phasing:
وقتی The Spirit در مرحله راه رفتن نیست و فقط از دیدگاه بازمانده است، The Spirit دائماً در فواصل زمانی تصادفی وارد و خارج می شود.
اگر که از این مقاله خوشتان آمده حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و برای دیدن مقاله های بیشتر اینجا کلیک کنید.
برای آموزش Dead by Daylight اینجا کلیک کنید.

 

 

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x