Tryndamere

معرفی و آموزش کارکتر Tryndamere در لیگ آف لجندز (league of legends )

در این مقاله میخواهیم به بررسی و تحلیل یکی از کارکتر های league of legends یعنی همان Tryndamere بپردازیم .

Tryndamere کیست ؟

تریندامر  که از خشم و عصبانیت بسیار زیادی برانگیخته شده بود، یک بار راه خود را از فرلورد(Freljord) عبور داد و آشکارا بزرگترین جنگجویان شمال(Freljord) را به چالش کشید تا خود را برای روزهای تاریک تر و سخت تر آینده آماده کند.

تریندامر مدت‌هاست که به دنبال انتقام نابودی قبیله‌اش بوده است، هرچند اخیراً با اش(Ashe)، و خانه‌ای با مردمش همراه شده است. قدرت غیرانسانی او بسیار زیاد و  افسانه ای است و پیروزی های بی شماری را برای او و متحدان جدیدش در برابر بزرگ ترین شانس ها به ارمغان آورده است.

Tryndamere’s’ Ability

PASSIVE : BATTLE FURY

Tryndamere

تریندامر به ازای هر حمله، ضربه مهم و ضربه کشنده ای که وارد می کند، Fury  به دست می آورد. Fury به Critical Strike Chance خود را افزایش می دهد و می تواند با  Bloodlust خود fury را مصرف کند.

Q : BLOODLUST

Tryndamere

تریندامر در حین نبرد رشد می کند و Damage خود را افزایش می دهد زیرا او بیشتر و بیشتر زخمی می شود و از جونش HP کم میشود. او می تواند Bloodlust را انتخاب کند تا Fury خود را مصرف کند و خودش را Heal کند.

W : MOCKING SHOUT

Tryndamere

تریندامر فریاد(Shout) توهین آمیزی می زند و Damage قهرمانان اطراف را کاهش می دهد. همچنین سرعت حرکت(Movemend speed) دشمنانی که به  تریندامر پشت کرده اند را کاهش می دهد.

E : SPINNING SLASH

Tryndamere

تریندامر به سمت یک طرف حرکت می کند و میچرخد به دشمنان در مسیر خود آسیب می رساند.

R : UNDYING RAGE

شهوت تریندامر برای نبرد چنان قوی می شود که هر چقدر هم که زخمی شود قادر به مرگ نیست. و هیچ Damage نمیتواند او را بکشد.

Tryndamere

آیا تریندامر برای بازی کردن خوب است ؟

نشان داده شده است که تریندامر قهرمان خوبی برای یک ترفند در bronze/Silver و Diamond است، اما در واقع هیچ‌گونه elos ( نقش) دیگری ندارد. اگر واقعاً می‌خواهید یک ترفند انجام دهید، قهرمانی را پیشنهاد می‌کنم که می‌تواند در نقش های مختلف بدون تغییر گسترده در نرخ برد بازی کند.

Tryndamere در داستان League of Legends با چه کسی ازدواج کرده است؟

داستان تریندامر تغیرات کوچکی کرده است و Update شده , هم اکنون داستان او با Ashe مطابقت دارد و تأیید می کند که آنها هر دو ازدواج کرده اند و به طور قانونی دارای روابط عاشقانه هستند.

آیا Tryndamere یک کارکتر سخت است؟

Tryndamere یک قهرمان پایه و اولیه است که مبتنی بر حملات خودکار (auto-attacks) است. به مهارت خاصی نیاز ندارد. مشکل این است که به راحتی می توان با او مقابله کرد و آن را Counter ، برای مثال میتوان Jax را انتخاب کرد.

آیا Aatrox ,تریندامر را ساخته است؟

Aatrox در افسانه قدیمی خود از تریندامر به عنوان آفرینش کامل خود یاد می کند. زیرا او جادوی خون و تریندامر را با هم مخلوط کرد. Tryndamere اولین قهرمانی است که از Blood Magic استفاده میکند.

چرا تریندامر اینقدر خوب است؟

تریندامر به دلیل کیت خود در اسپلیت پوش (split pushing ) دادن بسیار خوب است. این به او اجازه می دهد تا نبرد ۱ در ۱ را به راحتی انجام دهد و همچنین اطمینان می دهد که اگر تیم دشمن تصمیم به کشتن او بگیرند ، می تواند به موقع فرار کند.

او تقریباً می تواند در این مرحله از بازی با هر دشمنی دوئل کند, به او نقشی محم در بازی خواهد داد.

Tryndamere اهل کجاست؟

تریندامر عضو یکی از این قبایل بربر در شمال Valoran به دنیا آمد. حتی به عنوان یک پسر جوان، بدیهی بود که او در مهارت های رزمی رشد خواهد کرد تا به یکی از بزرگترین جنگجویان قبیله خود تبدیل شود.

این بود از آموزش کارکتر Tryndamere در بازی لیگ آف لجندز اگر از این مقاله خوشتون اومده باشه حتما نظراتتون رو برامون بنویسید که بازم براتون آموزش های مختلف در مورد لیگ آف لجندز رو بزاریم مثل league of legends

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x