With A Little Help From My Friends

راهنمای کوئست With A Little Help From My Friends در Cyberpunk 2077

Cyberpunk-2077-Panam-Leaning-Against-A-Car-Talking-To-V

به عنوان یک مامور پول بگیر (mercenary)در Night City، تنها تکمیل خط داستانی اصلی V کافی خواهد بود. در عوض، برای به دست آوردن تجربه  واقعی Cyberpunk 2077، گشتن و بازی ساید کوئست های زیاد موجود در این RPG بزرگ مهم است. این ساید کوئست ها، که اغلب در beaten path میتونید پیداشون بکنید، دارای برخی از جالب ترین داستان ها و انتخاب ها در Cyberpunk هستند.

یکی از شخصیت‌هایی که در طول کارهای کوئست‌اش در Cyberpunk پیشرفت زیادی پیدا می‌کند، Panam Palmer است. در این کوئست او به شما نشان می‌دهد که زندگی خارج از Night City چگونه است. With A Little Help From My Friends، آخرین ساید در Questline Panam است و اگر به دنبال عاشقانه کردن کار با او هستید، قدم مهمی است!!

With-a-little-help-from-my-friends-Cyberpunk-2077

کوئست With A Little Help From My Friends در Cyberpunk 2077

برای شروع With A Little Help From My Friends، باید ساید کوئست قبلی Panam به نام Riders On The Storm را انجام داده باشید. پس از انجام این ماموریت، ۱۲ ساعت در بازی منتظر بمانید تا زمانی که از Panam تماسی دریافت کنید و از شما درخواست کند که به او و گروهش کمک کنید.

طبیعتا باید درخواستش را قبول کنید و به سمت quest marker در Mobile Camp بروید. برای کسانی که به عنوان مرد در Cyberpunk 2077 حضور دارند، این تلاش کلیدی برای رومنس کردن کار با Panam است!

وقتی به Mobile Camp می رسید، Panam و Saul و Mitch را خواهید دید که در حال بحث و گفتگوی تندی در مورد باند خود، Aldecaldos هستند. در طول این چت کوتاه، چندین گزینه وجود دارد که به شما امکان می دهد به Panam نزدیک شوید.

 

بعد، به گفتگوی بعدی با بقیه Aldecaldos بروید و با ادامه ماموریت موافقت کنید. اگر در اینجا اعلام موافقت نکنید، ماموریت شکست خواهد خورد. شما همچنین می توانید انتخاب کنید که به Saul در مورد Basilisk بگویید، به اعتماد Panamخیانت کنید و به هر گونه ارتباط خودتون با Aldecaldos پایان دهید.

دو گزینه برای رسیدن به هدف بعدی شما وجود دارد. یا به تنهایی بروید یا با Aldecaldos. اگر  Nomad را انتخاب کنید، گزینه دوم شامل دیالوگ های منحصر به فردی میباشد که بازی Cyberpunk را جالب تر میکند.

Force-open-door-in-Cyberpunk-2077

وارد Control Tower شوید

مرحله بعدی این کوئست در Cyberpunk دسترسی به Control Tower است. چند راه وجود دارد که می توانید به آن برسید؛ در مرحله اول، اگر حداقل لول ۳ از Technical Ability هستید، می توانید راه خودتون را به جلوی برج هک کنید. اگر Technical Ability ندارید، می توانید با شکستن در پشتی به زور وارد خانه شوید. این به لول ۵ Strength نیاز دارد.

اگر هیچکدوم از اینهارو نمیتونید انجام بدید، میتونید یکم پارکور بازی کنید! در Cyberpunk قابلیت پریدن دارید؛ در کنار در، پنجره ای وجود دارد که می توانید از طریق یک طاقچه به داخل آن بپرید. شما همچنین می توانید با برخی از nomads در این بخش یه گفت و گویی داشته باشید.

PuchCards

Punch Cards هارا پیدا کنید

پس از ورود به برج، به سمت بالا بروید و از این منظره زیا در Cyberpunk لذت ببرید!

بعد از اینکه لذت بردید و یک گپ کوتاه با Panam زدید، به شما اطلاع داده می شود که برای ادامه کار باید چند تا Punch Cards پیدا کنید.

اطراف اتاق را اسکن کنید تا زمانی که Punch Card ها را روی یک طرح کابینت دور انداخته در پشت/سمت چپ اتاق پیدا کنید. آن را بردارید و با Panam صحبت کنید و Punch Card را در reader بذارید.

Panam Conversation

گفت و گو عاشقانه با Panam در برج

در ادامه بازی از شما میخواهد که با Panam صحبت کنید، اگر می خواهید یک ارتباط عاشقانه در Cyberpunk باهاش برقرار کنید، این گفتگو بسیار مهم است.

اگر می خواهید رابطه خود را با Panam بیشتر کنید، در اینجا گزینه هارو انتخاب کنید:

  • “Missed You”
  • بعدش برای اینکه این لاس زدن(!) تون رو ادامه بدید “Let’s Start”
  • بعد “Great plan, what went wrong” رو انتخاب کنید
  • تو این مرحله دو گزینه وجود داره که جفتش اوکیه!
  • اینجا “Why’s it different with me” رو انتخاب کنید
  • در نهایت “next time, try following that impulse”

 

cyberpunk-panam

گفت و گو عاشقانه با Panam در کنار آتش

هنگامی که از برج خارج می شوید، پیامی از Saul دریافت خواهید کرد، در پاسخ هر کدام را که انتخاب کنید از Panam دفاع میکنید. بعد با nomad ها کنار آتش بشینید. اگر می خواهید آن رابطه عاشقانه را ادامه دهید، این چت کنار کمپ‌فایر یکی دیگر از موارد مهم است.

این گزینه هارو انتخاب کنید:

  • وقتی نشستید بگید “?worried about Saul”
  • بعد بگید “Think I’ll try and get some shut-eye”
  • در آخر گزینه نیز “Gotten kinda cold” رو انتخاب کنید

 

Train Chase

دنبال کردن قطار

صرف نظر از انتخاب هایتان در مکالمات قبلی، برای مرحله بعدی ماموریت بیدار خواهید شد.برای شروع تعقیب قطار با Panam سوار ماشین شوید. در سکانس بعدی قطار را از کوپه های خودش خارج کنید تا کوئست خودتون رو ادامه بدید. در ادامه ۱۲ دشمن Militech وجود خواهد داشت که برخی از آنها پهپاد هستند که می توانید آنها را بزنید. اون turret روی کامیون شما می تواند کار پهپادها را انجام دهد.

هنگامی که این پهباد هارو نابود کردید، از کامیون خود خارج شوید و دشمنان انسانی خودتون رو بیرون بیاورید و بکشید.

لوت کنید و به سمت کامیون برگردید. شما به اردوگاه بازگردانده خواهید شد، جایی که یک دعوای شدید بین Panam و Saul رخ خواهد داد. پس از آن، قبل از اینکه Panam قول دهد هر اتفاقی که بیوفته شما رو هم در جریان بذاره، دوباره یه چت کوتاهی باهم میکنید.

اینجا ساید کوئست شما تمام میشود. برای پایان دادن به تلاش های عاشقانه او و در نهایت به پایان رساندن داستان Panam ، باید کوئست Queen of the Highway را شروع کنید(که در ادامه راهنمای این کوئست رو هم میذاریم).

اگر هم آموزش های بیشتری از Cyberpunk میخواید حتما برامون این زیر بنویسید!

 

بیشتر بخوانید: ۱۰ نکته برای آمادگی سیزن ۱۷ بازی Destiny 2

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x