بازی aragami 2  توسط Lince Works ساخت و در پلتفرم های PlayStation 4, Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows, PlayStation 5, Xbox One, Nintendo Switch

عرضه شده . این بازی در سبک مخفی و اکشن هستش و از نینجا ها الهام گرفته.  

aragami photo

گیمپلی

aragami map

aragami 2 از گرافیک cel shaded که شبیه انیمیشن هست بهره می برد که خیلی زیباست.

این بازی از خیلی امکانات جدید که در نسخه قبل نداشته استفاده می کند اما در حین حال بعضی امکاناتی که نسخه قبل داشت را حذف کردن که یکی از بهترین هاش این بود که شما می توانستید بی‌نهایت بار از سایه ای به سایه ای دیگر teleport کنید.

اما در aragami 2 شما دیگر قادر به این کار نیستید در عوض می توانید به لبه های خانه و دیوار teleport کنید که یک حدی دارد و بعد از استفاده باید صیر کنید.اما شما در aragami 2 می توانید بصورت آزادانه بجنگید اما در ۱ aragami شما اگر دیده می شدید باید فرار می کردین. شما می توانید در مراحل انتخاب کنید.

که چگونه می خواهید پیش بروید مثلا شما می توانید کل مراحل را بدون دیده شدن بروید یا با روش دیگری همه را بکشید و پیش بروید انتخاب با شماست.این بازی از مراحل گوناگونی بهره می برد مثلا در بعضی مراحل برای جمع آوری اطلاعات وارد روستا های دشمنان می شوید و بعضی اوقات برای نجات دادن مردم روستای خود که زندانی شدن، و مورد های دیگر.

داستان

aragami gameplay

داستان بازی aragami 2 اینجوری شروع میشود که شما برای جمع آوری اطلاعات به روستای حفاظت شده  می روید اما در راه توسط یکی از کسانی که مثل شما قدرت سایه دارند کشته می شوید. اما ناگهان از خواب بیدار می شوید و در روستایی هستید که همه مثل شما قدرت سایه دارند.

و با شخصیتی به اسم katashi که رئیس روستا و کلن Kurotsuba هستش اشنا می شوید و می فهمید که داستان واقعی در مورد قدرت سایه چی هستش.

در اصل قدرت سایه یک نوع نفرین (curse) هستش که باعث می شود  شما هیچ وقت نمیرید اما در عوض بخشی از حافظه خود را از دست بدهید یعنی هربار که شما کشته می شوید بیشتر فراموش می کنید و تا جایی ادامه پیدا می کند که حتی اسم خودتون هم یادتون نمیاد.

اما این داستان بازی aragami 2 هستش نیازی به نگرانی نیست، مرگ شما در بازی هیچ تاثیر روی داستان نمی زارد. یکی از قابلیت جالب بازی این است که شما می توانید با مردم روستا صحبت کنید و داستان و احساسات آنها را نسبت به این قدرت بدانید.

شخصی سازی (customization)

aragami 2 از بخش customization خوبی برخوردار است شما می توانید با انجام دادن مراحل بازی لباس و سلاح های جدید باز کنید و خریداری کنید. و البته می توانید رنگ های لباستان تا را به دلخواه تغییر دهید.

وقتی صحبت از نینجا و مخفی بازی هستش مگه میشه قدرت های خفن نباشه. شما می توانید با انجام دادن مراحل لول بگیرید و قدرت های جدید باز کنید که به شما خیلی برای مراحل بعد کمک می کند.و همچنین با پیدا کردن blueprint از چیزهای مختلف مثل smoke bomb, shuriken و چیزهای به نام rune که باعث می شوند قویتر شوید استفاده کنید.

  • قدرت ها 

aragami powers

  • blueprint

aragami blueprints

  • rune

aragami rune

  • لباس و سلاح

aragami custom

کلمه پایانی

بازی aragami 2 از crossplay بهره می برد که یعنی شما از هر پلتفرمی که باشید می توانید با دوستانتان بازی کنید.این بازی ۱-۳ نفره هستش شما می توانید بازی را تنها یا با دوستان تجربه کنید.

این بازی جوری که طرفداران فکر می کردن خوب نبود اما بازی هست که با دوستان حال بدهد اگر شما از سبک مخفی کاری کوآپ خوشتان می آید aragami 2 رو امتحان کنید کنم.

تیم گیمریما به این بازی امتیاز ۶/۱۰ میدهد،و امتحان کنید اگر دنبال یک تجربه مخفی کاری چند نفره هستید.

aragami 2 SCORE 

این بود نگاهی به aragami 2 اگر از این مقاله لذت بردید می توانید در اینجا بیشتر بخوانید. و حتما یادتون نره که نظر خود را درمورد این بازی ثبت کنید.

 

 

نقد و بررسی aragami 2
به طور کلی
60%
60%

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x