پیش نمایش بازی 12 minutes

پیش نمایش بازی ۱۲ minutes

پیش نمایش بازی ۱۲ minutes

با انتشار تریلر پیش نمایش بازی ۱۲ minutes و کمی از گیم پلی اون می فهمیم که ما فقط با یک بازی معمایی ساده رو به رو نیستیم بلکه این بازی بازیی هست که ما همیشه با اشتباهاتمون برای دفعات بعد نه تنها باید راه های جدید رو پیدا کنیم بلکه در زمان کم باید اون رو عملی کنیم.

در مقاله پیش نمایش بازی ۱۲ minutes نگاهی داریم به خلاصه ای از تریلر پیش نمایش بازی ۱۲ minutes و صحبت های سازنده پیرامون اون.

طرح و موضوع اصلی (plot)

این پنج دقیقه آخر فوق العاده ای از زندگی شما بوده است. وقتی به خانه می روید ، همسرتان روحیه فوق العاده ای دارد. او شما را به رقصیدن در اتاق نشیمن با او دعوت می کند. مسخره است ، اما شما این کار را انجام دهید. او همچنین دسر مورد علاقه شما را برای شما آماده کرده است. وقتی به غذا می نشینی به تو هدیه می دهد. لباس های بچگانه را می بینید. شما قصد بچه دار شدن دارید. سپس شخصی در را می زند.

پنج دقیقه آینده زندگی شما بدبخت خواهد بود. مردی که تظاهر به پلیس می کند آن طرف در ایستاده است. او ادعا می کند که حکم دارد. در را برایش باز کردی او همسر شما را متهم می کند که هشت سال پیش پدرش را کشته است. اون یک ساعت جیبی داره که به هر منطقی متعلق به پدر همسر شما بود. پلیس هر دوی شما را می گیرد و شما را خفه می کند تا زمانی که بیهوش شوید و دستانتان را پشت سرتان می ببندید.

وقتی که از خواب بیدار می شوید ، پنج دقیقه قبل خودتان هستید ، در ورودی آپارتمان خود ایستاده اید ، انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است. برنامه های شما برای آینده چیست؟

همسرت از دستشویی می آید. برای شما دسر سرو کرده. او برای شما هدیه دارد و این شما هستید که به او در مورد پلیس می گویید. شما می پرسید چرا او پدرش را کشته است. او هم ناراحت است و هم گیج. دقیقاً به چه چیزی اشاره می کنید؟ پلیس پنج دقیقه بعد برمی گردد و این چرخه بازی ۱۲ minutes است.

صحبت ها

تریلر پیش نمایش بازی ۱۲ minutes ساخته لوئیس آنتونیو و با پابلیش Annapurna Interactive و با بازی جیمز مک آووی ، دیزی ریدلی و ویلم دافو آغاز می شود.

آنتونیو می گوید: “۱۲ minutes هرگز به شما نمی گوید که باید چه کار کنید.” “با پیچیده تر شدن اوضاع ، کمی درک شما از نحوه پیشبرد امور خواهد بود.”
۱۲ minutes در یک مکان واحد تنظیم شده است: آپارتمان شما. حلقه ها در طول مدت بازی ما حدود پنج تا هفت دقیقه طول کشید. پنج دقیقه قبل از آمدن پلیس و چند دقیقه بعد از آنکه همه چیز خراب می شود. هر دویدن به درک شما از موقعیت می افزاید و هیچکدام از آنها زمان تلف شده به نظر نمی رسید.

آنتونیو توضیح می دهد: “فضای کمی باعث تکرار بسیار سریع می شود زیرا شما فقط یک [پنجره] کوچک دارید اگر اشتباه کنید یا بخواهید چیزی را امتحان کنید.” “شما نسبتاً سریع به آزمایش خود پاسخ می دهید. شما قرار نیست ۵۰ کار را امتحان کنید و سپس در فعالیت ۴۹ شکست خواهید خورد. شما دو قدم را برمی دارید و فقط در چند ثانیه باید بدانید که چه می کنید. ”

زمان ما برای بازی در ۱۲ minutes کوتاه است ، اما جذاب است. ما از زمان اتمام پیش نمایش بازی ۱۲ minutes به این فکر کرده ایم که وقتی بازی را دوباره انجام می دهیم ، دوست داریم متفاوت انجام دهیم. اگر بقیه “۱۲ minutes به حالت تعلیق ساعت اول برسد ، می تواند برداشت جدیدی از ژانر حلقه زمان باشد.

 

این بود مقاله ای از پیش نمایش بازی ۱۲ minutes این بازی در تاریخ نوزده آگست ۲۰۲۱ برای پلتفرم های تحت گیم پس (xbox pc) منتشر می شود اگر از مقاله پیش نمایش بازی ۱۲ minutes خوشتون اومد حتما نظراتتون رو برامون بنویسید که بازی مقاله مثل پیش نمایش بازی ۱۲ minutes در سبک بازی ماجراجویی و بازی پازل و فکری بزاریم.

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x