بهترین برد گیم ها روی موبایل

بهترین برد گیم ها روی موبایل

به راحتی می توان فراموش کرد که در طرح بزرگ تاریخ ، بازیهای روزمره و کژوال از نظر فنی از بازیهای رومیزی یا همون برد گیم نشات می گرفتند. بهترین بازی های رومیزی به شما این فرصت را می دهد تا اوقات با کیفیت را در کنار یکدیگر بگذرانند و همچنین به بازیکنان اجازه می دهند ذهن خود را تیزتر و سرگرم کنند.

در حالی که بازی های رومیزی برای موبایل ممکن است به اندازه بعضی از ژانرهای دیگر زیاد جنجالی ایجاد نکنند ، تعداد زیادی از آنها برای ارائه وجود دارد. این از اقتباس های دیجیتالی بازی های رومیزی کلاسیک شناخته شده گرفته تا نسخه های اصلی جدید و خلاقانه موبایل را شامل می شود. چه کسی بعضی از بازی های روی صفحه قدیمی را دوست ندارد؟ در مقاله بهترین برد گیم ها روی موبایل برخی از بهترین بازی های رومیزی تلفن همراه را ببینید!

۱۴ تا از بهترین برد گیم ها روی موبایل:

Risk

اولین بازی از بهترین برد گیم ها روی موبایل Risk هست این بازی تخته ای کلاسیک که برای اولین بار در دهه ۱۹۵۰ منتشر شد ، برای دهه ها دوستداران بازی های رومیزی را سرگرم می کرد. ارتش خود را برای نبردی استراتژیک و چالش برانگیز در مسیر سلطه بر جهان آماده کنید. با چندین نقشه و حالت چند نفره آنلاین ، ریسک تنوع زیادی را ارائه می دهد بنابراین هرگز خسته نمی شوید!

صفحه بازی روی اندروید صفحه بازی روی آی او اس

Monopoly

دومین بازی از بهترین برد گیم ها روی موبایل monopoly هست چه کسی این بازی رو نمی شناسه؟ این بازی تخته ای مشهور ممکن است یکی از مشهورترین بازی های تخته ای جهان باشد. نسخه موبایل با تمام ویژگی های محبوب شما بسته بندی شده است و به همان سرگرم کننده است! مهارت های املاک و مستغلات خود را تیز کنید و راه خود را برای تبدیل شدن به یک سرمایه دار بزرگ ثروتمند خریداری و بفروشید!

صفحه بازی روی اندروید صفحه بازی روی آی او اس

Catan

سومین بازی از بهترین برد گیم ها روی موبایل  catan هست خیلی ها Catan یا Settlers of Catan را یکی از بهترین بازی های رومیزی می دانند. این بازی استراتژیک پیچیده و رقابتی است ، مناسب برای کسانی که کمی چالش را ترجیح می دهند. این سازگاری با تلفن همراه ورود به سرگرمی را برای مبتدیان آسان می کند و بازی را رایگان برای همه قابل دسترسی می کند!

صفحه بازی روی اندروید صفحه بازی روی آی او اس

Race for the Galaxy

چهارمین بازی از بهترین برد گیم ها روی موبایل Race for the Galaxy هست. Race for the Galaxy یک بازی کارت Sci-Fi است که اغلب به دلیل اقتباس دیجیتالی بی نقص آن مورد ستایش قرار می گیرد. تمدن های کهکشانی خود را بسازید و Alien Overlords را که به طرز مرموزی ناپدید شده اند ، کشف کنید. نسخه موبایل و تبلت به شما امکان می دهد تا در حالت چند نفره شبکه با حداکثر ۴ بازیکن بازی کنید یا در حالت تک نفره با هوش مصنوعی بازی کنید.

صفحه بازی روی اندروید صفحه بازی روی آی او اس

۷ Wonders

پنجمین بازی از بهترین برد گیم ها روی موبایل ۷ Wonders هست. آیا شما عاشق انجام بازی های رومیزی شهر سازی هستید ، اما هرگز نمی توانید در آن جلسات ۲ ساعته وقت مناسب پیدا کنید؟ خوب ، پس ۷ Wonders باید درست در کوچه شما باشند! این بازی معروف کارت اسلش تابلوی اسلش شهری می تواند در جلسات سریع ۳۰ دقیقه ای به اتمام برسد ، بنابراین راحت می توانید در برنامه روزانه شلوغ خود قرار بگیرید. آیا آنچه لازم است برای ایجاد یک شگفتی معماری است که از زمان فراتر می رود؟

صفحه بازی روی اندروید صفحه بازی روی آی او اس

Ticket to Ride

ششمین بازی از بهترین برد گیم ها روی موبایل Ticket to Ride هست. در این ماجراجویی راه آهن ، باید سریعترین ارتباط شهرهای خود را انجام دهید و به مقصد برسید. Ticket to Ride یک بازی تخته ای خانوادگی و رقابتی با یک مفهوم به ظاهر ساده است ، اما مطمئناً محبوبیت آن چیزی در مورد کیفیت آن می گوید.

صفحه بازی روی اندروید صفحه بازی روی آی او اس

The Game of Life

هفتمین  بازی از بهترین برد گیم ها روی موبایل The Game of Life هست. The Game of Life یک بازی اصیل است که از Hasbro تهیه شده است. از طریق وقایع زندگی یک سفر کنید – در دانشگاه شرکت کنید ، پیشنهادات شغلی را بپذیرید و یک خانواده تشکیل دهید. این سازگاری دیجیتالی همچنین به بازی این امکان را می دهد تا مینی بازی های تعاملی خود را زنده کند!

صفحه بازی روی اندروید صفحه بازی روی آی او اس

Through the Ages

هشتمین  بازی از بهترین برد گیم ها روی موبایل Through the Ages هست. این بازی رومیزی که برنده چندین جایزه است چنان محبوب است که اغلب چاپ نمی شود. بازی کاملاً سنگین است و فقط به صورت سرگرم کننده انجام می شود ، اما نسخه موبایل مدیریت آن را بسیار آسان می کند. بدیهی است که از طریق گسترش قبیله خود و شکست دادن دشمنان تا دولت های بهتر و مدیریت کارگران ، موارد زیادی در Through the Ages در جریان است. این یک بازی رومیزی است که باید برای بازیکنانی که عاشق بازی های پیچیده استراتژی هستند ، انجام شود.

صفحه بازی روی اندروید صفحه بازی روی آی او اس

Hearthstone

نهمین بازی از بهترین برد گیم ها روی موبایل Hearthstone هست. Hearthstone بهترین بازی کارت برای تلفن همراه است ، در قطعات زیرا از نسخه فیزیکی اقتباس نشده است. این کارت جمع آوری سریع به علاوه بازی استراتژیک بر اساس ویژگی معروف Warcraft ساخته شده است. اما حتی اگر با Warcraft آشنایی ندارید ، در Hearthstone چیزهای زیادی برای عشق وجود دارد. حتی بخش بازاریابی آن بهترین حرف را می زند – “فریبکارانه ساده. جنون سرگرم کننده ”.

صفحه بازی روی اندروید صفحه بازی روی آی او اس

Pandemic

دهمین  بازی از بهترین برد گیم ها روی موبایل Pandemic هست. اگر یک بازی با همکاری مشترک را ترجیح می دهید ، که در آن همه بازیکنان برای رسیدن به یک هدف کار می کنند – پس نمی توانید Pandemic را از دست بدهید. با دوستان خود برای درمان جهان یک بیماری مرموز همکاری کنید. Pandemic یکی از تحسین شده ترین و محبوب ترین بازی های رومیزی مدرن است که هنگام انتشار چندین افتخار کسب کرده است.

صفحه بازی روی اندروید صفحه بازی روی آی او اس

Clue

یازدهمین بازی از بهترین برد گیم ها روی موبایل Clue هست. محبوبیت Clue (یا Cluedo) بی نظیر است. از زمان آغاز به کار خود در سال ۱۹۴۹ ، مارک دارای مجوز خواص بی شماری در قالب های مختلف بود. این مادر همه بازی های رمز و راز قتل است. آیا شما برای حل پرونده و یافتن قاتل واقعی آنچه لازم است را دارید؟

صفحه بازی روی اندروید صفحه بازی روی آی او اس

Small World

دوازدهمین بازی از بهترین برد گیم ها روی موبایل Small World هست. Small World از بسیاری جهات شبیه Risk است. این بازی تخته ای خوش ساخت با بردن آن به قلمرو فانتزی چرخشی به بازی معروف تمدن سازی می زند. این بازی را می توان در حالت چند نفره آنلاین ، حالت تک نفره در برابر هوش مصنوعی و همچنین حالت آفلاین چند نفره در رایانه لوحی انجام داد.

صفحه بازی روی اندروید صفحه بازی روی آی او اس

Splendor

سیزدهمین بازی از بهترین برد گیم ها روی موبایل Splendor هست. به گذشته و به دوران رنسانس سفر کرده و نقش یک تاجر جواهرات را با هدف تبدیل گوهرهای خام به جواهرات ارزشمند به عهده بگیرید. این بازی تخته ای مبتنی بر کارت آسان است و به طرز باورنکردنی اعتیاد می آورد – فرمولی مناسب برای یک تجربه دلپذیر بازی روی تخته.

Istanbul

چهاردهمین  Istanbul بازی از بهترین برد گیم ها روی موبایل Istanbul هست. بدون شک یکی از بازی های رومیزی مورد علاقه طرفداران است. در این بازی روی صفحه استراتژیک و سرگرم کننده دستیاران خود را از طریق بازار شلوغ Istanbul ارسال کنید. با حالت چند نفره می توانید با دوستان خود بازی کنید و با حالت تک نفره می توانید در برابر هوش مصنوعی با سه گزینه دشوار بازی کنید!

صفحه بازی روی اندروید صفحه بازی روی آی او اس

 

این بود از چهارده بازی برد گیم روی موبایل یا تبلت شما اگر نظرات خودتون رو حتما در مورد مقاله بهترین برد گیم ها روی موبایل و تبلت شما خوشتون اومد حتما نظراتتون رو برامون بنویسید تا بازیم براتون از بازی های موبایلی مقاله بزاریم.

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x