Best Cars in Gran Turismo 7

سریع ترین ماشین ها در Gran Turismo 7

در بازی Gran Turismo 7 شما میتوانید انواع مختلفی از ماشین هارا انتخاب کنید. دست شما به معنای واقعی کلمه باز است و میتوانید از بین بیش از ۴۲۰ ماشین انتخاب خودتان را انجام دهید و پا به مسابقات بگذارید.

حالا وقتی پای این همه گزینه در میان باشد، انتخاب اینکه کدام ماشین را برداریم واقعا سخت است؛ شاید هم از آن دست لحظاتی باشید که مدت ها پای بازی بنشینید و عاجز باشید از تصمیم گیری! برای همین باید بدانید که کدام ماشین برایتان مناسب است.

خلاصه با تمام این تفاسیر ما امروز میخواهیم بهتون سریع ترین ماشین های بازی Gran Turismo 7 رو بهتون معرفی کنیم. فقط قبلش این نکته رو باید بهتون بگیم که صرفا داشتن سرعت(Speed) بالا باعث نمیشه اون ماشین، ماشین خوبی بشه! در کنار اون، باید فاکتور های مختلف دیگه مثل امیتاز ماشین، شتاب و هندلینگ ماشین رو هم حتما در نظر بگیرید. ضمن اینکه بسته به نوع جاده مسابقه تان، نوع ماشینی که باید بردارید هم متفاوت است.

به عتوان مثال مسیر هایی که پیچ های زیاد و سختی دارند، زیاد نیازمند ماشین های فوق سریع نیستند. ما در اینجا بهترین های پرسرعت را انتخاب را انتخاب کردیم که یک پکیچ کاملا مناسب برای شما باشد.

 

سریع ترین ماشین های Gran Turismo 7

 Dodge SRT Tomahawk X VGT

 Dodge SRT Tomahawk X VGT

برای حداکثر سرعت مطلق، بهترین انتخاب Dodge SRT Tomahawk X VGT است. این ماشین به طرز مسخره ای سریع است. این خودرو ۲۵۸۶ اسب بخار قدرت دارد که به این معنی است که می تواند به حداکثر سرعت ۴۰۴ مایل در ساعت برسد(حدود ۶۵۰ کیلومتر بر ساعت). وزن ۷۴۹ کیلو گرمی آن فوق العاده سبک است و این یک فاکتور مهم محسوب میشود. دارای موتور ۷۰۰۰ سی‌سی و با ۱۳۳۶٫۱۲ PP است.

همه چیز در مورد آن بیش از حد است و به همین دلیل است که هزینه آن از طریق Brand Central بالغ بر ۱,۰۰۰,۰۰۰ است که خب واقعا گران است و شما در اوایل بازی و حتی شاید اواسط بازی نمیتوانید آن را داشته باشید. مطمئناً این یکی از مواردی است که باید برای آن هدف گذاری کنید، اما در این بین، ماشین های دست یافتنی دیگری نیز وجود دارند که ارزش پول شما را دارند که در ادامه میبینیم.

 Ferrari F12 Berlinetta '12

 Ferrari F12 Berlinetta ’12

انتخاب عالی دیگر فراری F12 Berlinetta ’12 است. ممکن است نامش ناخوشایند باشد، اما اگر می‌خواهید پول نقد پس انداز کنید، گزینه کمپین خوبی است.

این خودرو ۷۳۹ اسب بخار قدرت، ۶۳۴٫۱۶ PP دارد و تنها ۳۷۳۰۰۰ اعتبار قیمت دارد. خب، ارزان نیست، اما می توانید آن را به صورت رایگان دریافت کنید. Menu Book شماره ۳۸ را تکمیل کنید و ماشین را در طول مسیر دریافت می کنید، اما این درست در پایان بازی است، بنابراین ممکن است بخواهید زودتر برایش سرمایه گذاری کنید.

در هر صورت، آن را تا حد امکان ارتقا دهید و این نکته مهم را نیز در نظر داشته باشید که در Gran Turismo 7 کاهش دادن وزن ماشین خیلی مهم تر از قدرت آن است.

BMW M3 '07

BMW M3 ’07

این ماشین، شاید برای طرفدان NFS Most Wanted آشنا باشد، همان BMW آبی و سفیدی که در اول بازی میدیدید! حالا که حس نوستالژی تان برانگیخته شد، بیایید یک نگاهی به این ماشین داشته باشیم.

در اوایل بازی Gran Turismo 7، این ماشین میتوانید یک گزینه عالی برای شما باشد. هزینه آن ۹۳۰۰۰ اعتبار است که باید به اندازه کافی ساده باشد و پس از اتمام رویداد Menu Book 22 باز می شود. PP 533.76 در مقایسه با Tomahawk مسلما زیاد است، اما شما میتوانید آن را تا ۶۲۴٫۴۴PP ارتقا بدید.همچنین ۴۱۵ اسب بخار قدرت، برای ماشینی با این قیمت واقعا مناسب است.

 

بهترین ماشین های رالی در Gran Turismo 7

رالی خیلی مورد توجه در Gran Turismo 7 نیست و این را نشان می دهد. با این حال، زمانی که نیاز دارید مسیرهای خاکی بیشتری را کنترل کنید، یک سوپراسپرت با سرعت های بالا مضحک آخرین چیزی است که به آن نیاز دارید. در عوض، به چیزی با هندلینگ و کشش عالی نیاز دارید.

هر ماشینی که انتخاب می کنید، نیاز به تایرهای خاکی را در نظر بگیرید. آنها PP شما را به میزان قابل توجهی کاهش می دهند، اما برای مسابقات رالی حیاتی هستند.

 Audi Sport Quattro S1 Pikes Peak '87

 Audi Sport Quattro S1 Pikes Peak ’87

این ماشین برای رالی بسیار محبوب است. می توانید آن را از Menu Book 37 بگیرید یا از Brand Central خریداری کرد، اما واقعاً اغلب به اتومبیل های رالی نیاز ندارید؛ با در نظر گرفتن این موضوع، بهتر است صبر کنید تا قفل آن را در کمپین باز کنید.

با PP 688.06، تقریباً با دو خودروی دیگر که همزمان قفل را باز می‌کنند، برابری می‌کند؛ Peugeot 205 Turbo 16 Evolution 2 ’86 و Ford Focus Gr.B Rally Car که تقریباً یکسان هستند. این به شما بستگی دارد که با کدام آنها احساس راحتی کنید. در نهایت، رالی واقعاً بخش مهمی از بازی نیست.

 

بهترین ماشین های آمریکایی در Gran Turismo 7

Chevrolet Corvette C7 ZR1 '19 Road Car

Chevrolet Corvette C7 ZR1 ’19 Road Car

برای شرکت در برخی از مسابقات در آمریکا اغلب به یک ماشین آمریکایی نیاز است. Dodge SRT Tomahawk X VGT انتخاب ایده آلی است، اما برای بسیاری از پلیر ها واقعا گران است. درعوض، میتوانید از Chevrolet Corvette C7 ZR1 ’19 Road Car استفاده کنید.

این ماشین تقریبا قابل دسترس هست و میتوانید با کمی پول جمع کردن آن را خریداری کنید. ۱۳۴۰۰۰ پول برای ۶۴۱٫۰۸PP که قابل قبول است. ماشین کمی سنگین است اما ۷۵۴ اسب بخار قدرت میتوانید تا حدودی آن را بپوشاند.

 

بهترین ماشین های  اروپایی در Gran Turismo 7

 Bugatti VGT Gr.1

 Bugatti VGT Gr.1

بوگاتی VGT Gr.1 خودروی اروپایی رویایی است که در Gran Turismo 7 در اختیار شما قرار می گیرد. این خودرو دارای PP940.20 و قدرت عظیم ۱۶۲۶ اسب بخار است. این ماشین واقعا خوبه و بله، هزینه آن ۱,۰۰۰,۰۰۰ اعتبار است. به این معنی که برای داشتن آن باید مقدار زیادی پس انداز کنید.

بسیاری از بهترین خودروهای اروپایی این نوع قیمت را دارند، از جمله Jaguar Vision VGT SV و McLaren VGT. یک هدف دست یافتنی تر می تواند ماندن در بوگاتی و رفتن به سمت Veyron Gr.4 با قدرت ۴۳۳ اسب بخار و ۶۴۰ PP باشد. اگرچه هنوز ۳۵۰۰۰۰ هزینه دارد!

قیمت پایین تر، Porsche 911 GT3 (997) ’09 با قدرت ۵۷۹٫۷۶ PP و ۴۲۸ اسب بخار قدرت وجود دارد. این باید برای بسیاری از بازیکنان مناسب و قابل خرید باشد.

 

بهترین ماشین های  آسیایی در Gran Turismo 7

 Lexus LF-LC GT VGT 

 Lexus LF-LC GT VGT 

ما ماشین Lexus LF-LC GT VGT با ۸۵۱PP عظیم آن را به شما پیشنهاد میدهیم. هزینه آن ۱,۰۰۰,۰۰۰ است، بنابراین خرید گرانی است، اما به خوبی متعادل است و ۶۱۲ اسب بخار قدرت ارائه می دهد در حالی که بسیار سبک وزن است.

Nissan GT-R Nismo ’17 مقرون به صرفه تر و بهتر برای محدودیت های PP کمتر است. این ۱۸۷۰۰۰ اعتبار است و  دارای ۵۹۱ اسب بخار قدرت و ۶۱۹٫۰۷ PP است. چهار چرخ محرک به این معنی است که برای تسلط بر آن کمی تمرین لازم است.

با بودجه کم، Honda Civic Type R Limited Edition (FK8) ’20 را نادیده نگیرید. تنها ۵۵۰۰۰ اعتبار، ۵۱۷٫۸۸ PP و ۳۱۵ اسب بخار قدرت دارد که بسیار مناسب است. Nissan Fairlady Z (Z34) ’08 نیز آمار مشابهی دارد.

 

 

این بود لیستی از انواع ماشین ها در Gran Turismo 7 که متناسب با نیاز تان میتوانید از آنها استفاده کنید. شما چه ماشین های دیگه ای میشناسید؟

 

 

 

بیشتر بخوانید: راهنمای بازی Gran Turismo 7 برای تازه کارها

 

نوشته های مرتبط

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x