Overwatch 2

همه چیز در مورد Overwatch 2

چند روز پیش فینال این سری از مسابقات Overwatch League بود که اطلاعات جدیدی از Overwatch 2 نشان داده شد با ما همراه باشید با تمام اطلاعات جدید که از این دنباله غیر منتظره داریم. تمام جزئیات در مورد داستان و قهرمانان جدید Overwatch 2 ، حالت های co-op، چند نفره مشترک و موارد دیگر.

Overwatch 2 کی منتشر می شود؟ این سوال هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد ، اما پس از اینکه بلیزارد در پشت صحنه بازی در بلیزکان ۲۰۲۱ نگاهی انداخت ، ما درک بهتری نسبت به آنچه Overwatch روی میز ارائه می دهد داریم. جالب است که این گام جدید در دنیای Overwatch دنباله معمولی شما نخواهد بود. برخی از حالت های چندنفره جدید آن در واقع همانند قهرمانان جدید در بازی Overwatch 1 قرار خواهند گرفت.

یک چیز قطعی است و آن این است که هر دو بازی در آینده در کنار هم خواهند بود. این که آیا قصد دارید Overwatch 2 را انتخاب کنید یا به اولین بازی پایبند باشید ، می توانید در کنار بازیکنان هر دو در حالت PvP بازی کنید. گفته می شود ، Overwatch 2 در درجه اول روی ماموریت های داستانی PvE تمرکز خواهد کرد.

به دنبال فیلمبرداری شخصیت های موفق آنها ، که به طور مداوم موفقیت های بزرگی برای جامعه به همراه داشته است ، انتظار می رود در این بازی تمرکز بیشتری بر محیط ها و افسانه های سرد داشته باشید. در اینجا همه چیزهایی که در مورد Overwatch 2 از زمان معرفی آن در BlizzCon 2021 شنیده ایم ، آمده است.

اول از جدید ترین اطلاعات شروع کنیم

Blizzard Entertainment تغییرات بزرگی را در قهرمانان Overwatch برای Overwatch 2 ایجاد می کند ، از جمله ربات برجک مورد علاقه همه ، Bastion. بلیزارد عصر شنبه در فینال لیگ Overwatch فاش کرد که علاوه بر استفاده از کلاه بیس بال که از Torbjorn قرض گرفته شده است ، توانایی های Bastion برای Overwatch 2 نیز تجسم می شود.

OW 2 bastion

در اولین Overwatch ، Bastion می تواند از یک ربات پیاده روی (حالت Recon) به یک برجک ثابت (حالت Sentry) تبدیل شود و میزان بیشتری از آتش و ذخایر مهمات بزرگ را در هزینه تحرک بدست آورد. در Overwatch 2 ، Bastion توانایی حرکت (هرچند با سرعت کمتری) را در حالی که در حالت برجک است به دست می آورد. Bastion همچنین در حال به دست آوردن یک توانایی جدید است-یک آتش سوزی ثانویه که بمب های چسبنده را پرتاب می کند-و یکی را از دست می دهد-قدرت تعمیر خود.

توانایی نهایی Bastion نیز برای قسمت بعدی کاملاً در حال تغییر است. باستیون به جای تبدیل شدن به یک تانک ، حالت محاصره کامل را طی می کند و سه انفجار توپخانه هدفمند را که بر مخالفان می بارد ، پرتاب می کند. به گفته آرنولد تسانگ ، مدیر هنری شخصیت Overwatch ، Blizzard ظاهر Bastion را با “مواد زیبا و مدرن تر” به روز می کند. مانند بقیه بازیگران بازی Overwatch ، طراحی مجدد شخصیت ها ، اگر به شدت متفاوت نباشد ، قابل توجه است.

یکی دیگر از کاراکترهایی که در بازی Overwatch 2 توانایی بسیار زیادی دارد ، Sombra است.

آرون کلر ، کارگردان بازی Overwatch می گوید این تغییرات توانایی کنترل جمعیت Sombra را نرم می کند ، در حالی که به او فرصت های بیشتری برای آسیب رساندن می دهد. یکی از م componentلفه های آن توانایی هک Sombra است که در Overwatch 2 به مدت کوتاهی کاهش می یابد و یک تغییر بزرگ ایجاد می کند: دشمنان هک شده در صورت هک شدن ۵۰ درصد آسیب بیشتری خواهند برد.

در صورت هک شدن ، توانایی دشمنان برای مدت کوتاهی مختل می شود (فقط یک ثانیه) ، اما برای هشت ثانیه کامل آسیب بیشتری می بینند. دشمنان هک شده نیز از طریق دیوارها ، هم برای سومبرا و هم تیمی هایش قابل مشاهده خواهند بود. اوه ، و Sombra اکنون می تواند در حالت مخفی کاری هک کند (هرچند او در این مرحله به طور لحظه ای قابل مشاهده است).

OW 2 somb

اکنون توانایی نهایی Sombra به حریفانی که در ناحیه تحت تأثیر هک گرفتار شده اند آسیب می رساند – ۴۰ of از سلامتی فعلی آنها ، به جای تخلیه سپرهای خود – که همه اینها باید او را در انتخاب Overwatch 2 به یک انتخاب آسیب پذیرتر تبدیل کند.

تاریخ انتشار بازی Overwatch 2 کی است؟

Blizzard  در BlizzCon 2019 ، گفت که Overwatch 2 هنوز در مراحل اولیه توسعه است و مطمئن نیست چه زمانی منتشر شود. جف کاپلان ، کارگردان بازی در صفحه آشکار گفت: “نمی دانم. هیچ نظری ندارم.” “فقط ، اجازه دهید ما آن را عالی کنیم ، این چیزی است که ما بیش از هر چیز به آن اهمیت می دهیم. ما یک تاریخ در ذهن نداریم.”

این هنوز صحت دارد ، اما اکنون می دانیم که اکتیویژن Overwatch 2 یا Diablo 4 را در سال ۲۰۲۱ منتشر نخواهد کرد. “ما انتظار داریم با توجه به شتاب در World of Warcraft و دیگر ابتکارات رشد ما در تجارت ، رزرو خالص Blizzard افزایش یابد.” دنیس دورکین ، مدیر مالی اکتیویژن ، طی یک تماس مالی سه ماهه گفت. چشم انداز ما شامل راه اندازی Diablo 4 یا Overwatch 2 در سال ۲۰۲۱ نیست. “

بنابراین ، ۲۰۲۲؟ بخش هایی از گیم پلی که در BlizzCon 2021 دیدیم امیدوار کننده به نظر می رسید ، بنابراین بیایید به آن امیدوار باشیم.

آنچه در BlizzCon 2021 فهمیدیم

ما دو نقشه جدید (نیویورک و رم) دیدیم

تغییرات جدیدی در تانک ها ایجاد می شود

ما به سلاح Sojourn نگاه کردیم ، یک اسلحه حمله/دسته کوچک موسیقی جاز که بسیار رضایت بخش به نظر می رسد

بلیزارد در حال آزمایش پاداش های “نقش منفعل” است که به تمایز سه نقش اصلی اورواچ کمک می کند

Overwatch 2 دقیقاً چیست؟

خوب ، این دنباله ای برای Overwatch است ، اما نه به روشی که ما معمولاً در مورد دنباله ها فکر می کنیم. از نظر صدا ، Overwatch 2 بیشتر شبیه یک توسعه بزرگ است که عمدتا بر ماموریت های PvE تمرکز می کند. به نظر می رسد این ماموریت ها رویدادهای فصلی Overwatch Archive چند سال گذشته را تقویت می کند. مأموریت های داستانی جدید به احتمال زیاد دارای داستان ، گفتگو و صحنه های کوتاه تری نسبت به رویدادهای محدود زمان بسیار تکرار شونده خواهند بود. در زیر به تفصیل بیشتر به آن ها می پردازیم.

OW2 story gp

PvP Overwatch 2 تیم های ۵v5 با تنها یک تانک خواهد بود

در جریان پخش زنده ماه May ، بلیزارد فاش کرد که Overwatch 2 تعداد تیم ها را از ۶ به ۵ تغییر می دهد. همچنین ترکیب تیم را تغییر می دهد ، که به یک Tank ، دو DPS و دو Supp محدود می شود.

آرون کلر ، کارگردان بازی گفت: “ما احساس می کنیم این گام بعدی در راه بازی Overwatch است.” “اگر به آن فکر کنید ، در نقشه Overwatch موارد زیادی در حال رخ دادن است. سرعت آن فوق العاده سریع است. ما همیشه سعی کرده ایم که مبارزه خود را به راحتی بخوانیم و بسیار قابل فهم باشد ، و حتی با تمام کارهایی که انجام داده ایم.

با این اوصاف ، گاهی اوقات ردیابی کارهایی که ۱۱ بازیکن دیگر در میدان جنگ انجام می دهند بسیار دشوار است. حذف دو مورد از آنها همه چیز را ساده می کند و به بازیکنان اجازه می دهد تا همه چیزهایی را که در اطراف آنها اتفاق می افتد درک کنند و بتوانند انتخاب های بهتری انجام دهند. “

طراح قهرمانان بازی ، جف گودمن ، گفت: “تانک ها” تغییرات خاصی را برای Overwatch 2 متحمل می شوند که هدف آنها “تهاجمی تر” شدن است. “آنها از نظر گیم پلی کمی ترکیبی تر خواهند بود و فقط از دیوار محافظت نمی کنند.

تریلر سینمایی Overwatch 2 لذت کاملی است

سینمای جدید ۸ دقیقه ای مانند اعلام نمایشی از عصر جدید Overwatch است. این احساس متفاوت از سینماتیک قهرمان جدا از هم است که ما در طول این سالها به آن عادت کرده ایم و چندین شخصیت را در یک داستان متمرکز گره زده است. Overwatch 2 داستانی خواهد داشت که به جلو حرکت می کند و این شروع بازی است.

در ادامه تریلر گیم پلی بازی Overwatch 2 2019 را مشاهده می کنید

تریلر گیم پلی بازی Overwatch 2 خلاصه ای از همه چیزهایی است که در دنباله می آید. ما نگاهی به داستان ، همکاری و قهرمان جدید Sojourn می اندازیم.

ماموریت های Overwatch 2 PvE بین ماموریت های Story و Hero تقسیم می شوند

Overwatch 2 بصورت تمام وقت در PvE در حال اجرا است. کمپین اصلی بازی ، متشکل از ماموریت های داستان مشترک ، قهرمانان جدید و قدیمی Overwatch را در برابر Null Sector ، بازیکنان ارتش روباتیک که در رویداد Uprising از بازی اصلی مبارزه می کنند ، متحد می کند.

OW2 story 2

به گفته Blizzard ، بازیکنان “به عنوان مجموعه های مختلف قهرمانان متحد می شوند و برای دفاع از جهان در برابر نیروهای همه جانبه Null Sector مبارزه می کنند ، انگیزه های حملات ارتش های روباتیک را کشف می کنند و با افزایش تهدیدات جدید روبرو می شوند. جهان.”

ماموریت های داستانی که می توانند سبک بازی قهرمان را کمی تغییر دهند. سه مورد نشان داده شده یک ژنراتور HP ، یک نارنجک خورنده و یک سپر مانع مشابه وینستون بود. هر قهرمانی در حالت می تواند این موارد را برداشته و به دلخواه از آنها استفاده کند ، اما بین ماموریت ها عمل نمی کنند.

OW2 story

در انتهای دیگر PvE ، ماموریت های قهرمان وجود دارد ، ماموریت هایی جدا از داستان که به گونه ای طراحی شده اند که بسیار قابل بازیابی هستند. در این حالت ، بازیکنان می توانند قهرمانان را تراز کرده و گزینه های سفارشی را باز کنند که توانایی های آنها را تغییر می دهد. در تریلر گیم پلی ، شاهد ساخت Tracer اصلاح شده ای هستیم که انفجار Pulse Bomb او را برای چندین دشمن زنجیره می کند.

تا آنجا که می توانیم بگوییم ، این اصلاح کننده های قابلیت منحصر به PvE هستند و هیچ تاثیری بر PvP ندارند.

برای شاخه بندی مهارت ها آماده باشید

برای افزایش بیشتر قابلیت بازی Overwatch 2’s Hero Missions ، هر قهرمان دارای سه درخت مهارت مجزا خواهد بود که برخی از آنها را کاملاً خوشحال می کند که هرگز در PvP کار نمی کنند. کاپلان از نمونه جذاب نارنجک انداز Junkrat استفاده کرد. این باورنکردنی به نظر می رسد.

ویدئوی پشت صحنه همچنین جزئیات ساخت “برفی” Soldier 76 را توضیح می دهد ، که به او این توانایی را می دهد که دشمنان را به صورت موجی از خود دور کند. این نیز مرا خوشحال می کند.

Overwatch 2 ممکن است جعبه لوت یا لوت باکس نداشته باشد

جف کاپلان ، کارگردان قبلی بازی ، در مصاحبه ای با PCGamesN در مورد چگونگی بررسی تیم دیگر مدل های کسب درآمد برای بازی Overwatch 2 بحث کرد. Overwatch 2 ، از نظر مدل تجاری ، ما در حال بررسی گزینه های مختلف هستیم که ما را از جعبه های لوت دور می کند ، اما من فکر می کنم که این بازی برای بازی Overwatch 2 بیشتر از بازی اصلی خواهد بود. من هرگز چیزی را رد نمی کنم. “

کاپلان همچنین گفت که او فکر می کند پاس های نبرد یک ایده عالی است ، اما نمی گوید که Overwatch چیزی مشابه را اجرا می کند. با این حال ، با فرض اینکه بلیزارد به طور کلی مدل متفاوتی ارائه ندهد ، پاس های نبرد حدس بسیار خوبی است.

Sojourn یکی از چندین قهرمان جدید Overwatch 2 است

ما هنوز اطلاعات زیادی در مورد Sojourn نداریم (غیر از این که کانادایی است) ، اما بازوی اسلحه و ترسناک او نشان می دهد که او یک قهرمان متمرکز بر آسیب است. در مقدمه برجسته ای که در تریلر گیم پلی دیده می شود ، او همچنین به یک پرش فوق العاده می پردازد ، بنابراین تحرک ممکن است مورد علاقه او باشد. مایکل چو ، نویسنده اصلی ، در مصاحبه با PlayStation Blog گفت که Sojourn یک “شخصیت اصلی در سازمان Overwatch است و یک شخصیت انتقادی در حال حرکت است.”

OW2 Sojourn

در BlizzCon 2021 ، ما نگاه بهتری به بارگیری جذاب او داشتیم. Sojourn اولین قهرمان Overwatch است که دارای FPS کلاسیک است: railgun. اگر شلیک های او به زمین بیاید بسیار قدرتمند به نظر می رسد ، اما شما باید اهداف خود را با دقت انتخاب کنید. به نظر می رسد هر عکس شبیه به Widowmaker نیاز به شارژ اولیه دارد.

Blizzard در مورد چند قهرمان جدید دیگری که می توانیم در انتشار Overwatch 2 انتظار داشته باشیم ، صحبت می کند. طرفداران قبلاً مشکوک بودند که Echo ، روبوی پرنده ای زیبا که در تریلر اعلامیه نشان داده شده بود ، قهرمان جدید دیگری در Overwatch 2 باشد ، اما معلوم شد آخرین قهرمان به اورواچ اصلی اضافه شد.

حالت Push جدید Overwatch 2 مثل یک مسابقه طناب کشی است

Overwatch 2 در حال دریافت نوع جدیدی از نقشه به نام Push است. این فرض به همان سادگی به نظر می رسد: دو تیم بر سر کنترل رباتی که دو مانع را در نقشه به جلو و عقب می راند ، مبارزه می کنند. هر تیمی که بیشتر وارد قلمرو دیگری شود ، برنده است.

فشار مانند یک پیچ و تاب جالب در بار سنتی به نظر می رسد که ممکن است ترکیب قهرمان های مختلف را بر اساس اینکه کدام تیم به جلوتر فشار می آورد تشویق کند. در جریان پنل Overwatch2 BlizzCon ، آرون کلر ، دستیار کارگردان بازی ، این حالت را “واقعاً جناحی” توصیف کرد ، زیرا بازیکنان می توانند از طریق میانبرها و اتصالات مختلف به نقاط مختلف مسیر ربات دسترسی داشته باشند.

OW 2 push

می توانید با دیدن این نمای کلی نقشه تورنتو ، منظور او را ببینید. کلر گفت که قهرمانانی که به طور معمول در نقشه های Control یا Payload (Tracer ، Reaper ، و غیره) کاربرد چندانی نمی بینند در Push به لطف مسیرهای جانبی برتری دارند.

مانند تمام محتوای PvP در Overwatch 2 ، نقشه های Push نیز به Overwatch 1 می آیند.

نقشه های PvP جدید Overwatch 2 قابل پیش بینی زیبا هستند

وب سایت و پنل Overwatch 2 نقشه های جدیدی را همراه با دنباله نشان داد که وعده های بیشتری در آینده خواهد داشت. چهار مورد اول نشان داده شده در بالا Monte Carlo, Toronto, Gothenburg, و Rio De Janeiro است. آخرین مورد با حلقه بزرگ در آسمان هنوز یک راز است ، اما من مطمئناً سبک آن را دوست دارم.

OW 2 map 4 OW 2 map 3 OW 2 map 2 OW 2 map 1

ما می دانیم که تورنتو از نوع نقشه Push است ، اما بقیه مشخص نیست. در طول پنل Overwatch 2 ، مونت کارلو با ظاهری شبیه به بار نشان داده شد. جف کاپلان همچنین فاش کرد که هر حالت نقشه های جدیدی را با Overwatch 2 دریافت می کند ، بنابراین موارد بیشتری برای افشا شدن وجود دارد.

Overwatch 2 PvP با بازی اصلی سازگار است

از آنجا که Overwatch 1 تمام به روزرسانی های PvP را در Overwatch 2 دریافت می کند ، این دو بازی کاملاً سازگار خواهند بود. بازیکنان Overwatch 2 می توانند مثل همیشه با Overwatch 1 مهمانی داشته باشند.

این واقعا جالب است ، اما سوالات جالبی را نیز ایجاد می کند. آیا Overwatch 1 همان به روزرسانی های گرافیکی را که در Overwatch 2 قول داده بود دریافت می کند؟ در غیر این صورت ، آیا بازیکنان بسته به نسخه بازی خود ، اوضاع را کمی متفاوت خواهند دید؟

تا Overwatch 2 دیگر هیچ قهرمان جدیدی منتشر نخواهد شد

Blizzard با انتشار Echo ، همچنان در حال کاهش پشتیبانی از Overwatch اصلی است زیرا در حال آماده شدن برای Overwatch 2 است. تا زمان انتشار Overwatch 2 هیچ قهرمان جدیدی به بازی نمی آید و چندین قهرمان جدید در راه دارد (از جمله Sojourn).

از اینجا به بعد ، ما همچنین باید انتظار داشته باشیم که رویدادهای فصلی تکراری ساده از محتوای سالهای گذشته باشند. قطاری که به نظر نمی رسد توقف می کند ، بخش آرایشی است که هنوز پوست های درجه یک را برای رویدادها پمپ می کند.

همه لوازم شخصی سازی موجود Overwatch به دنباله این بازی منتقل می شوند

برای بازیکنان موجود Overwatch ، این خبر مهمی است. با رفتن به بازی Overwatch 2 ، بسیاری از بازیکنان در حال حاضر یک کتابخانه وسیع از پوسته ها برای تجهیز دارند. مشاهده این کمی سازگاری با گذشته بسیار عالی است ، اما من همچنین تعجب می کنم که آیا اسکین های Overwatch 2 به بازی قدیمی می آیند. بر اساس “محیط چند نفره مشترک” ، اینطور به نظر می رسد.

این بود همه چیز در مورد Overwatch 2 که تا به الان در مورد این بازی می دونیم اگر از این مقاله خوشتون اومد حتما نظراتتون برامون بنویسید که خیلی بهمون انرژی میده بازممثاله های مثل این مثاله Overwatch 2 یا نگاهی به استریم گیمپلی جدید Far Cry 6براتون بزاریم.

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x