نگاهی به بازی Football Manager 2021 Mobile

نگاهی به بازی Football Manager 2021 Mobile

با ایجاد یک تیم ایده آل و ساختار تاکتیکی ، هیجان را احساس کنید که به شما اطمینان می دهد تا در هر کجا و هر زمان که تمایل دارید ، مدال را برنده شوید.

بیش از ۶۰ لیگ از ۲۴ کشور برتر فوتبال در جهان ارائه می شود. در بازی زیبای SEGA’s FM21 Mobile ، سریعترین روش برای دستیابی به عظمت فوتبال ، که در نگاهی به بازی Football Manager 2021 Mobile به اون می پردازیم.

گیم پلی

در ادمه نگاهی به بازی Football Manager 2021 Mobile به گیم پلی این بازی می پردازیم که به نظر می رسد گیم پلی بازی همزمان سخت و جذاب است.

شما فقط مربیگری یا مدیریت بازیکنان نخواهید کرد. همچنین برخی مسئولیت های شغلی را به عهده خواهید گرفت.

Sports Interactive به همه چت ها ، جلسات و موارد مشابه دیگری که در طول بازی خواهید داشت ، بدون شک بهترین چیز است. بیش از یک دهه است که به عنوان شکلی از یک مجموعه پاسخ چند گزینه ای سازماندهی شده است.

شما تعدادی دیالوگ از پیش تعریف شده خواهید داشت که می توانید بین صحبت کردن در طی یک کنفرانس مطبوعاتی یا احضار بازیکن برای گفتگو در مورد تلاش های آموزشی آنها و همچنین شش “لحن” برای گفتن آن صحبت کنید: آرام ، محتاط ، پرخاشگر ، قاطع ، اکراه ، و پرشور. آهنگ ها به نفع حرکات تدریجی از بین رفته اند ، که هر بار که تعامل برقرار می کنید بازی آنها را از بین سی نفر انتخاب می کند.

این به تنهایی اهمیت خاصی ندارد – اگر شما یک کاربر طولانی مدت بوده اید ، احتمالاً می توانید مهندسی معکوس کنید که احتمالاً به عنوان مهاجم (پرتاب بطری آب در یک جلسه تیم نیمه وقت – صادقانه غیرقابل مقاومت) یا هر چیز دیگری واجد شرایط باشد. – اما در ترکیب با سایر تغییرات به خوبی کار می کند.

برای یک چیز ، کنفرانس های مطبوعاتی اکنون در یک محیط سه بعدی برگزار می شوند ، به این معنی که کمی بیشتر برای مدیریت وجود دارد.

گفتگوی تیمی

بازنگری مشابهی را انجام داده است ، با یک اتاق رختکن ۳D خوب ، حرکات جدید (در صورت تردید ، همیشه بطری آب را پرتاب کنید) و گفتگوی جدید.

یک نگرانی این است که رابط کاربری تغییر کرده است ، و ایجاد چت های تیمی به میزان قابل ملاحظه ای کندتر است ، که برای ریزمدیران ناخوشایند است.

به جای انتخاب یک مکالمه کشویی در مورد یک بازیکن خاص ، اکنون باید با زحمت همه بازیکنان سیزده به علاوه را که در بازی ظاهر شدند ، یکی یکی از کادر انتخاب کنید تا فقط به “ستاره خوب” بگویید.

حداقل ، FM21 فعال ترین و پرحرف ترین سریال است. اما ، به اندازه همه این روابط جدید قدرتمند ، ممکن است چیز دیگری آنها را برای ما گرفت. چیزی خارق العاده

نمایشگرها و تجزیه و تحلیل هر بازی

با هر بار عبور در بازی ، هر ضربه و هر خطایی که می توانید برای تمرکز و شانه زدن آماده شوید – با این حال فکر می کنیم اکثر مردم آن را نادیده می گیرند.

هنگامی که سر و صدا را قطع می کنید ، به نتیجه ای خارق العاده می رسید: داشتن داده های واضح به معنای داشتن تصویری واضح از آنچه باید تغییر کند ، است. اما اگر پرخاشگر باشید اما بالینی نباشید چه می کنید؟ مهاجم شما عملکرد خوبی ندارد ، یا به دلیل انسداد ذهنی یا به سادگی فقدان توانایی تمام شدن. اما شما بالینی هستید ، پس امتیاز کافی کسب نمی کنید؟ تیم خود را طوری تنظیم کنید که با پرخاشگری در ایجاد فرصت ها ، بیشتر ریسک کند.

به عنوان مثال

برای روز مسابقه ، ما در یک طرف صفحه دارای پوشش های زیادی بودیم که جزئیات بیشتری را در هر نقطه اصلی ارائه می داد ، اما این وسعت پوشش های غواصی عمیق در سیستم جدید تقریباً وجود ندارد. به عنوان مثال ، چهره های شاد جدید رنگی برای ذهنیت و تخلیه نمادهای قلب برای شرایط جسمی نشان می دهد که شما مجبور نیستید برای اولین برداشت حفاری کنید – اما دستیابی به عمق دشوارتر است.

برای دیدن ذهنیت واقعی هر بازیکن ، یک کلیک دیگر لازم است (چهره قرمز اخمو می تواند به معنی “مضطرب” یا “پرخاشگرانه” باشد ، دو مشکل بسیار متفاوت که برای حل آنها نیاز به ورودی های بسیار متفاوت از من دارد) و شرایط جسمی دیگر به عنوان درصد – مسلماً به علم نادرست زندگی واقعی نزدیکتر است ، اما راه حل نیز کمی دشوارتر است. چند عنصر ما مانند “رادار” را دوست داریم ، که شبیه قسمت پایین صفحه در FIFA است و به شما امکان می دهد ساختار تیم از بالا به پایین را کمی بهتر مشاهده کنید ، و گزینه ای برای جستجوی جدول زمانی کل مسابقه است. ، به نظر نمی رسد حضور داشته باشید.

سرانجام

جلسات توجیهی قبل از بازی و بعد از بازی دقیق تر است و ما صفحه های جدید پس از بازی را دوست داریم که واکنش های شبکه های اجتماعی را با نتایج دیگر و نگاهی به جدول نشان می دهد.

فوتبال این حس است که اگر شما این جناس را عفو کنید توانایی خارق العاده ای در تولید درام دارد. فصل ها داستان های یک ساله با قوس های داستانی و ماجراهای چند دهه ای هستند و تمام صفحات پشتی ، هشتگ ها و حرکات کوچک بالا و پایین جدول از اهمیت یکسانی برخوردار هستند. چند صفحه نمایش جدید در اینجا و آنجا ، و همچنین بسته بندی پایان فصل ، همه به یک حس در حال رشد زندگی در اطراف بازی اضافه می کنند.

به هر حال ، واقعیت از وجود یک محیط زندگی در اطراف موردی که شما شبیه سازی می کنید ناشی می شود: هرچه شبیه سازی واقعی تر احساس شود ، واقع بینانه تر احساس می شود. به نظر می رسد FM21 این را درک می کند و تحسین برانگیز این کار را می کند.

این بود نگاهی به بازی Football Manager 2021 Mobile اگر از مقالاتی مثل نگاهی به بازی Football Manager 2021 Mobile و دیگر بازی های موبایلی خوشتون اومد نظراتتون رو حتما برامون در مورد نگاهی به بازی Football Manager 2021 Mobile بنویسید.

نوشته های مرتبط

4 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x