10 بازی ترسناک (Horror) دیگر که همین الان بازی کنید.

۱۰ بازی ترسناک (Horror) دیگر که همین الان بازی کنید.

به بخش سوم این لیست خوش امدین در اینجا ما یکسری از بازی های قدیمی ترسناک (Horror) که خیلی موفق بودن را به شما معرفی می کنیم.

Horror game

۱۰ بازی ترسناک (Horror) دیگر

 

۱۰٫Darkwood

Horror game

ساده ترین راه برای توصیف Darkwood این است که آن را یک بازی بقا از بالا به پایین بنامیم، اما در حالی که عناصر بقا برای زنده نگه داشتن شخصیت شما وجود دارد، این بازی کمتر برای زنده ماندن و بیشتر در مورد سوق دادن شما به اعماق جنگلی از وحشت (Horror) است. بنابراین می توانید از غرق شدن در چیزی که پیدا می کنید لذت ببرید. تنها جایی که ایمن هستید کلبه شماست، بنابراین باید از آن نگهداری کنید، اما برای انجام این کار، باید بیرون بروید.

خنده‌دار است که گاهی اوقات این اتفاق می‌افتد. در سفر خود در جنگل، گاهی اوقات اسلحه هایی برای دفاع از خود پیدا می کنید، اما بهتر است از فضای اندک موجودی به روش های دیگر استفاده کنید، و دیوانه وار به مخروط نور اشاره کنید که نشان می دهد چقدر می توانید به این طرف و آن طرف ببینید تا از دست ندهید. چیز. Darkwood گواه این است که حتی یک بازی از منظر از بالا به پایین می تواند کاملاً اعصاب خردکن باشد.

Available on: PC 

۹٫Bloodborne

Horror game

از بازی‌های Dark Souls نرم‌افزار که این یک نسب بسیار واضح است مانند استانداردهای ترسناک بازی نکنید. آن‌ها بازی‌های اکشن RPG هستند که بر اساس مدیریت ریز آمار و بازی ماهرانه ساخته شده‌اند. و با این حال، آنها نسبت به بسیاری از بازی‌هایی که خود را حول ترس می‌سازند، ترسناک‌تر احساس می‌کنند – استرس، ترس، و پرش‌ها به همان اندازه غارت و تسطیح می‌شوند.

Bloodborne بهترین داستان است، داستانی اسرارآمیز و گسترده از ترسناک الدریچ که در یک کابوس پیچیده از اروپای ویکتوریایی روایت می شود. وقتی در خیابان‌های سنگ‌فرش‌شده در میان مناره‌های تاریک سفر می‌کنید، صحبت‌های خاموشی را پشت درهای محکم می‌شنوید که از خود می‌پرسند شما کی هستید، و به نظر می‌رسد «شکار» که در آن هستید چه می‌تواند باشد. این بهترین بازی ترسناک (Horror) لاوکرافت است  شما به همان اندازه که می خواهید بر سیستم های مبارزه باطل آن تسلط پیدا کنید، اسرار آن را کشف خواهید کرد.

موجود در: PS4

۸٫ Resident Evil 4

Horror game

این سریالی است که ترسناک بقا مدرن را اختراع کرد، اما برای کارگردان شینجی میکامی به اندازه کافی خوب نبود. بنابراین در Resident Evil 4، او تیراندازی سوم شخص مدرن را فقط برای سرگرمی اختراع کرد. ماجراجویی‌های لئون کندی در بازی با اسلحه به درستی معروف هستند، نبردهای سنگین با بازخورد هر موقعیتی را به شادی لرزان تبدیل می‌کند. اما، می‌شنوم که گریه می‌کنی، این چگونه باعث می‌شود که به عنوان ۱۰ بازی برتر ترسناک واجد شرایط شود؟ مطمئنا این فقط یک تجربه اکشن در لباس Resi است؟

این را به هر کسی که برای اولین بار به روستای آلوده به گانادو می آید بگویید. استرس شدید ناشی از عجله شدن توسط جمعیت محلی آلوده به انگل، و در راس آنها دیوانه وار نقاب دار و اره برقی، با ترسناک ترین لحظات بازی در آنجا قرار می گیرد. این احساسی است که دائماً برمی‌گردد – چه یکی از باس فایت‌های نمادین باشد، چه نبردی در پشت بام‌های در حال فرو ریختن، یا در مورد انتظارترین مکان، ترس رزیدنت اویل ۴ در این است که چگونه شما را در عقب‌نشینی قرار می‌دهد و از شما می‌خواهد که راه خود را بیرون بیاورید. 

موجود بر روی: PS4، Xbox One و PC

۷٫Amnesia: Rebirth

Horror game

Amnesia: Rebirth بر اساس مضامین از دست دادن حافظه، تعقیب هیولاها و جادوی ماورایی، بر اساس بازی های قبلی این سری ساخته شده است تا بخشی پرتنش و قابل بازی از داستان های ترسناک را ارائه دهد. تقریباً یک حس ادبی در بازی وجود دارد که شما در تاریکی به عنوان تاسی، یک کاوشگر فرانسوی گم شده در بیابان، کاوش می کنید. مکانیک های آشنا مانند از بین رفتن سلامت عقل، فرسایش یافته توسط تاریکی یا نگاه کردن به هیولاها، بازمی گردند، اما این بار در یک داستان بسیار منسجم و فریبنده گنجانده شده است.

چند پازل عالی، هیولاهای وحشتناک وجود دارد، اما این روایت است که همه آنها را به هم پیوند می دهد. تاسی به یک سفر می رود و دنبال کردن او برای دیدن اینکه همه چیز به کجا می رود و چه معنایی دارد، جذابیت زیادی دارد. چه از طرفداران فرنچایز Amnesia باشید و چه نباشید، یک حس ورق زدن واقعی در ماجراجویی وجود دارد، “باید ببینید چه اتفاقی می افتد”. برخورد هیولا می تواند وحشتناک و استرس زا باشد، اما فضای بین جایی که داستان گسترش می یابد، و پیچ و تاب ها است که واقعا آن را می فروشد.

موجود بر روی: PC، PS4

۶٫Dead Space

Horror game

اگر رزیدنت اویل پادشاه اکشن و ترسناک بقا است، پس Dead Space قصد داشت تا مدعی تاج و تخت باشد و ترس اولیه کپکام و تیراندازی بالای شانه در روزهای آخر را در یک بسته گیج کننده جمع کند. نسخه ۲۰۰۸ با وام گرفتن از Alien و دیگر آثار علمی تخیلی کلاسیک، بازیکنان را در نقش آیزاک کلارک، مهندس گیر افتاده در یک فضاپیمای متروک قرار داد. به زودی آیزاک متوجه می شود که کشتی آنقدرها هم که به نظر می رسد خالی نیست.

زیرا یک مصنوع بیگانه عجیب همه افراد حاضر در کشتی را به موجوداتی شنیع و گوشت خوار تبدیل کرده است که هر کدام وحشتناک تر از قبلی هستند.Dead Space با محدود کردن بازیکن، تجربه هولناکی را ایجاد می کند. آیزاک از نظر مهمات کوتاهی دارد، او به ندرت می داند که در داستانی که دائماً در حال تغییر است چه می گذرد، و او بیشتر در معرض خطر چیزی است که نمی تواند ببیند.

بسیاری از فضای آزاردهنده بر اساس آنچه می شنوید ساخته شده است، و طراحی صدای شگفت انگیز از صدا برای ایجاد یک دنیای مرگبار در اطراف ایزاک استفاده می کند. گرچه دنباله آن ترس را تا حدودی به نفع اکشن سینمایی عقب کشید، اما نسخه اصلی در کابوس های ما گیر افتاده است.

موجود در: PC

۵٫Outlast

Horror game

Outlast یک سفر اول شخص را در محیطی ارائه می دهد که به معنای واقعی کلمه هیچ کس در زندگی واقعی حاضر به بررسی آن نمی شود – یک پناهگاه قدیمی که به نظر متروکه می رسد، اما به طرز عجیبی بسیار فعال است. در شب. در کوه ها. مایل ها دور از کمک. کی اینکارو میکنه؟! تنظیمات به تنهایی یک غذای ترسناک (Horror) عالی است، اما با استفاده هوشمندانه از حالت دید در شب دوربین ویدیویی برای دیدن در تاریکی، مانند فیلم پیدا شده: بازی انجام می شود.

نمای سبز دانه دانه و درخشانی که ایجاد می کند کمی به زندگی واقعی نیز نزدیک است. این یک قسمت است که در حال کاوش است و در دو قسمت به دنبال اشکال سایه‌دار و خس خس سینه در فاصله سیاه از طریق منظره یاب در حالی که پشت میز خم می‌شود. در حال حاضر به اندازه کافی ترسناک  است، کمال فوکوس چرخشی آن فقط به جو می افزاید. این یک بازی عالی برای بازی با دوستان نیز است، زیرا هر دوی شما زمانی فریاد می زنید.

موجود بر روی: PS4، Xbox One، PC و Nintendo Switch

۴٫Silent Hill 2

Horror game

Silent Hill، به‌عنوان یک فرنچایز، خانه برخی از ترسناک‌ترین (Horror) دشمنان و موقعیت‌های تاریخ بازی است، اما ماندگارترین ترسناک این سری، Silent Hill 2 است. این کلاسیک PS2 عمیق‌ترین ترس‌های ما را به‌عنوان جسم آشکار می‌کند، تا نشان دهد هیچ چیز بزرگ‌تری وجود ندارد. بدتر از تصور خودمان اگرچه جیمز ساندرلند، شخصیت اصلی داستان، با موجوداتی مانند پرستاران نمادین و سر هرم روبرو می‌شود، اما بیشتر توسط شیاطین شخصی‌اش تهدید می‌شود. و شهر خالی سایلنت هیل همه آنها را به سطح می آورد.

جیمز به سایلنت هیل بازگشته است و به نامه‌ای پاسخ می‌دهد که به نظر می‌رسد از همسر مرده‌اش آمده است، اما تنها چیزی که می‌یابد یادآور رنج و گناه او در مورد مرگ اوست. هر گوشه ای از شهر با ترس های جدیدی سکنی گزیده است، اما جیمز اگر بخواهد بداند چه خبر است، باید ترس هایش را پشت سر بگذارد.

شما و او چیزی را که فراتر از آنها می یابد دوست نخواهید داشت. Silent Hill 2 نه تنها یک بازی ترسناک (Horror) را به شما ارائه می دهد که ارزش بازی کردن را داشته باشد، بلکه داستانی است که ارزش شنیدن، تجزیه و تحلیل و ترسناکی درباره آن را دارد. هر چه عمیق تر می شوید، بدتر می شود.

موجود بر روی: PC، و Xbox One و PS4 (از طریق سازگاری backwards compatibility)

۳٫P.T

Horror game

اگر عجیب‌ترین نویسنده بازی جهان و یکی از بزرگ‌ترین سازندگان هیولاهای فیلم را گرد هم بیاورید و یکی از عجیب‌ترین و وحشتناک‌ترین بازی‌های منتشر شده را نسازند، بسیار ناراحت می‌شوید. “تیزر قابل پخش” هیدئو کوجیما و گیلرمو دل تورو برای سایلنت هیلز که اکنون کنسرو شده است، شما را در یک راهروی منفرد و بی نهایت حلقه قرار می دهد و هزاران راه برای ترساندن شما پیدا می کند. این یک افتخار بیهوده نیست.

لحظاتی وجود دارد که در آن با خطر مواجه می شوید، اما آنها بسیار اندک هستند. وحشت واقعی از ناشناخته ها می آید. در اطراف پیچ بعدی چه چیزی می تواند باشد؟ یک کابوس تازه یا اصلاً هیچ؟ تخیل شما جاهای خالی را پر می کند و وحشتی بیش از هر جهش ترسناک ساده یا صدای وحشتناکی ایجاد می کند. داستانی از وحشت داخلی را اضافه کنید که هر طرفدار سایلنت هیل را نوستالژیک می‌کند، و کوتاه‌ترین شاهکار ترسناک (Horror) جهان را در دستان خود خواهید داشت.

موجود: N/A

۲٫Alien: Isolation

Horror game

بازی‌های بی‌شماری از عناصر سری Alien الهام گرفته شده‌اند، خواه تفنگداران فضایی جیمز کامرون، صلابت الن ریپلی، یا قدرت دلخراش سکوت در یک موسیقی متن. علیرغم همه اینها، Alien: Isolation ممکن است بزرگترین پیروزی این سری در بازی باشد. این ترس غم انگیزی که توسط زنومورف تنها در فیلم اصلی ایجاد شده است را می گیرد و آن را به یک بازی طولانی تبدیل می کند. گیم‌پلی پرتنش بقای Isolation، نبض را برای ساعت‌ها و ساعت‌ها تپنده نگه می‌دارد.

شما نقش دختر ریپلی، آماندا را بر عهده می گیرید که در حال جستجوی یک ایستگاه فضایی متروکه برای یافتن مادرش است، اما همان جانوری را که او با او جنگیده بود، پیدا می کنید. شما دائماً مراقب هوش مصنوعی سینمایی شکارچی بیگانه خود هستید. این به این معنی است که نفس خود را حبس کنید، زیرا به سختی از شناسایی اجتناب می کنید.

یا پس از ناکامی در رسیدن به ایمنی، از وحشت فریاد می زنید. فضای بازی به اندازه کافی چشمگیر است و برای گرفتن Xenomorph، یک هیولای فیلم که به دلیل نوردهی بیش از حد به کلیشه نزدیک شده است و بار دیگر آن را وحشتناک کرده است، شایسته اعتبار بیشتری است.

موجود بر روی: Xbox One، PS4 و PC

۱٫Resident Evil 7

Horror game

این می‌توانست یک فاجعه باشد – یک به‌روزرسانی اجباری و بی‌هدف برای یک سریال معتبر، که طرفداران را برای مزخرفات وحشتناک Resident Evil 6 سر و صدا کرد. اما Resi 7 یک پیروزی است که هوشمندانه از بهترین فیلم‌های ترسناک ۲۰ سال گذشته تغذیه می‌کند. بدون هیچ زحمتی، همه آن چیزهای جدید هیجان انگیز را به یک اختراع مجدد قابل تشخیص و مدرن از سری تبدیل می کند. داستان اصلی فوق‌العاده است، اسرار به طرز ماهرانه‌ای پنهان شده‌اند و شکنجه‌گران شما، Bakers، به طرز درخشانی برانداز هستند.

تغییر اکشن به اول شخص برخی از احتمالات VR را اضافه می کند، اما همچنین باعث می شود که ترسناک احساس ناراحتی کند – چیزهای طاقت فرسا و قانع کننده، در محیطی که مدت ها پس از کاوش از نزدیک آن را به خاطر خواهید آورد. اما شاید هوشمندانه ترین ترفند این باشد که Resi چه احساسی دارد.

اتاق‌های امن همان حس آرامش را دارند. مهمات به شدت کمیاب است. و باس فایت ها ترکیب مناسبی از وحشت و درخشش و تراوش تکه هایی برای شلیک دارند. این یک بازی ترسناک (Horror) فشرده و هوشمند است و به مراتب بهتر از آن چیزی است که اکثر طرفداران به آن امیدوار بودند. این ترسناک ترین (Horror) یا ظریف ترین بازی در این لیست نیست، اما یک تولد دوباره درخشان و دلهره آور است.

موجود بر روی: PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC

این بود بخش سوم لیست بازی های ترسناک (Horror) کدوم به نظر شما واقعا ترسناکه با ما به اشتراک بزارید.

اگر که از این مقاله خوشتان آمده حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و برای دیدن بهترین های بیشتر به اینجا بروید.

بیشتر بخوانید:۱۰ بازی ترسناک (Horror) که همین الان بازی کنید.

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x