6 بهترین Hero های بازی ترسناک مستقل.

۶ بهترین Hero های بازی ترسناک مستقل.

بازی‌های ترسناک مستقل گاهی اوقات Hero های شجاعی را با شخصیت‌های برجسته نشان می‌دهند. در اینجا برخی از نمادین ترین آنها وجود دارد.

indie horror heroes

Hero های بازی های ترسناک از شجاع ترین و نجیب ترین قهرمانان تاریخ بازی هستند. زیرا هیچ کس نمی خواهد بارها و بارها خود را در معرض عمیق ترین و تاریک ترین ترس های خود ۲۴/۷ قرار دهد. همه اینها به خاطر سرگرمی. قهرمانان بازی‌های ترسناک مستقل، احتمالاً وضعیت بدتری دارند زیرا بازی‌های آن‌ها در مورد خلاقیت توسعه‌دهندگان محدود نیستند.

با این حال، همه Hero های بازی های ترسناک مستقل به اندازه کافی به یاد ماندنی یا مرتبط نیستند. برخی از آنها فقط رگ های بی صدا هستند که بازیکنان می توانند با آنها برخی از خود درج ها را انجام دهند. اما خوشبختانه، موارد نادرتر بیش از اینکه یک لوح خالی برای بازیکنان باشند، نشان داده اند. آنها یا به دلیل شخصیتشان قابل ارتباط هستند یا برای چیزی بزرگتر از خودشان ایستادگی می کنند.

۶ بهترین Hero های بازی ترسناک مستقل.

۶/۶

Miles Upshur (Outlast)

horror indie heros

Miles Upshur قهرمان اصلی Outlast است که عمدتاً ساکت و در حال مبارزه است. در بازی خودش، بازیکنان می توانند او را به عنوان شجاع ترین روزنامه نگار جهان یا بزرگترین احمق با آرزوی مرگ خلاصه کنند. دلیلش این است که مایلز به تنهایی به یک آسایشگاه روانی پریشان رفت و حتی توانست خودش را با چیزی جز یک دوربین فیلمبرداری قدیمی قفل کند.

مایلز همه این کارها را به نام حقیقت انجام داد. فقط احتمالاً انتظار نداشت خودش با بلیط یک طرفه در پناهندگی پذیرفته شود. برای کسی که هیچ سلاحی ندارد و فقط اراده ای قوی تر از فولاد دارد، مایلز در مقایسه با دیگر Hero های بازی های ترسناک بهتر عمل کرد. متأسفانه، پایان او کمتر از حد مطلوب و کمی برای خط کاری او انتظار می رفت.

۵/۶

Six (Little Nightmares)

Horror indie heros

صحبت از Hero های بازی ترسناک که به مرگ ناامیدکننده خیره می شوند شد، Six حتی تاثیرگذارتر است. او در Little Nightmares فقط یک کودک است و در حالی که اکثر هم نوعانش در برابر ناامیدی از موقعیت خود تسلیم می شدند، Six جان سالم به در برد و حتی هیولاهای بزرگتر و ظالم تر را به چالش کشید.

او زیاد صحبت نمی کند، اما مبارزه Six و رفتار او به اندازه کافی آشکار است. Six که یک موجود کوچک در دنیایی پر از افراد بالغ پرخور، نفرت انگیز و ظالم بود، برای فرار و زنده ماندن از The Maw باید به هوش و چابکی خود تکیه می کرد. توانایی انجام این کار بدون اسلحه یا قدرت های خاص، Six را بالاتر از بقیه قرار می دهد.

۴/۶

Eric LeBlanc (The Forest)

Horror indie heros

حرکت به سمت Hero های بازی های ترسناک که فقط افراد معمولی هستند که در دنیایی بی رحمانه به سر می برند، Eric LeBlanc از The Forest کار ساده ای نیست. در حالی که او بیشتر یک پدر معمولی است، اما پس از اینکه چند آدم خوار پسرش را در پی سقوط هواپیمایشان ربودند، تقریباً به بهترین بقای جهان تبدیل می شود.

بازیکنان می‌توانند اریک را کنترل کنند، زیرا او سعی می‌کند قبل از پیدا کردن تیمی (پسرش) شرایط خود را به دست آورد. با این حال، قبل از انجام این کار، او مجبور بود یک قلعه چشمگیر و نسبتا دنج بسازد تا آدمخوارها را بیرون نگه دارد و خود را زنده نگه دارد. در دیگر بازی‌های ترسناک یا حتی آخرالزمانی که اکثر قهرمان‌های داستان در تلاش برای دفاع از خود با یا بدون سلاح هستند، شخصی مانند اریک به عنوان یک پادشاه پیشرفت می‌کرد.

۳/۶

Fran Bow (Fran Bow)

Horror indie hero

Fran Bow یک بازی داستانی ترسناک با نشان داده و کلیک بر اساس فرار دختر نامدار است. فرن شاهد کشته شدن وحشیانه پدر و مادرش بود و بدتر از همه، او تنهاست و هیچکس در کنارش نیست به جز دوست گربه سیاه مرموزش به نام آقای نیمه شب. مدت کوتاهی پس از مشاهده مرگ والدینش، فران به زور در آسایشگاه روانی بستری شد.

داستان چرخش تاریک‌تری پیدا می‌کند، زیرا فران با دیدن برخی از رویاهای کابوس‌وار، او را به فرار از آسایشگاه مجبور کرد. معمولاً بازی های ترسناک اختلالات روانی را از دریچه کودک بررسی می کنند. از این رو، فران یک دختر پوستر بسیار مهم برای بسیاری از فراخوان ها به اقدام درگیر در مسائل روانی است.

۲/۶

Fang Ray Shin (Detention)

Horror indie heros

Detention تا آنجا که بازی های ترسناک می روند منحصر به فرد است، زیرا در یک محیط شرقی اتفاق می افتد. از این رو، طرفداران فیلم های ترسناک شرقی این را لذت بخش خواهند دید. به همین ترتیب، Detention مضامین سنگینی مانند آسیب های گذشته و رها شدن را به همراه عناصر ترسناک خود در بر می گیرد. فانگ ری شین و دوستش، در حال بررسی این موضوعات هستند.

هر دوی آنها در دبیرستان گرین وود، مدرسه ای واقع در یک منطقه جنگلی کوهستانی و خلوت، به دام افتاده بودند. علاوه بر این، Detention در قالب یک موازی سازی ظریف با تاریخ تایوان، پیچشی به داستان ترسناک خود اضافه می کند. فراتر از آن، داستان همچنین شامل موضوعات اجتماعی سنگین دیگری مانند قلدری و مثلث های عشق ممنوع است که از طریق ذهن نوجوان فانگ ری شین کشف شده است.

۱/۶

Brian Pasternack (Yuppie Psycho)

Horror indie Heros

به ندرت پیش می‌آید که بازی‌های ترسناک دارای تنظیمات شرکتی باشند، اما Yuppie Psycho با چنین ویژگی‌هایی پیشرفت می‌کند. این فیلم داستان و سوء استفاده های Brian Pasternack را دنبال می کند، پس از اینکه یوپی فاقد صلاحیت به طور ناگهانی توسط یکی از بزرگترین و موفق ترین شرکت ها در دنیای خود استخدام می شود. معلوم شد که این شرکت دارای اسرار تاریک و مرگبار است.

Sintracorp تنها با تلاش یک جادوگر ماوراء طبیعی به موفقیت دست یافت که اکنون پس از موفقیت، کارمندان شرکت را به وحشت می اندازد. کار شکار جادوگر اکنون بر عهده برایان است. این ضربه نه چندان ظریف به فرهنگ شرکتی سمی و منفعت گرایی از طریق چشمان برایان بررسی می شود که او در حال دست و پا زدن به شغل خود است و در عین حال ابتکارات شرکت را نیز زیر سوال می برد.

اگر که از این مقاله خوشتان آمده حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و برای دیدن بهترین های بیشتر به اینجا بروید.

 

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x