بهترین ساید کوئست های بازی Assassin’s Creed Valhalla

جدیدترین بازی کامل Assassin’s Creed که یوبی سافت منتشر کرده است Assassin’s Creed: Valhalla است.در Assassin’s Creed Valhalla به طور رسمی، “side quest” حذف شده و با “world event” جایگزین شده است. بنابراین از نظر فنی دیگر هیچ ساید کوئستی وجود ندارد. اما خوشبختانه، پس از انجام بازی مشخص شد که این تغییر فقط در حد تعویض اسم بوده و کاربردش تقریبا همان مانده است.

حالا از بین این ساید کوئست ها(همه هنوز همینطوری صداش میکنند پس ما هم میگیم ساید کوئست!) کدوم شان بهتر است؟ این بازی ساید کوئست های خیلی خوب و خنده داری دارد که نباید از دست شان بدید. در این مقاله ۱۰ تا از این هارو باهم مرور میکنیم.

 

۱۰ تا از بهترین ساید کوئست های بازی Assassin’s Creed Valhalla

The Hunt For Honor

۱) The Hunt For Honor

در حالی که شما به عنوان یک جنگجوی ماهر به نام Eivor بازی می کنند، با مرد جوانی روبرو میشوید که می خواهد در منطقه Rygjafylke برای خانواده خود افتخار کسب کند. این مرد جوان اما آنقدر مهارت ندارد که بتواند یک جنگجو شود.

از طریق تجربه نقش آفرینی Assassin’s Creed: Valhalla، شما ممکن است به مرد اجازه دهید در نبرد بمیرد یا به او کمک کنید تا با تمرین کردن بهش او را آماده نبرد کنید. تصمیم کوچکی که توسط شما گرفته می شود به نتایج بسیار متفاوتی منجر می شود و روابط بین Eivor و شخصیت های دیگر را بیشتر می کند.

The Last Leaf Of Fall

۲) The Last Leaf Of Fall

بازی Assassin’s Creed  بدون حضور بچه ها تقریبا غیر ممکنه! این کوئست در منطقه Ledecestrescire اتفاق می افتد و Eivor با دختر جوانی روبرو می شود که منتظر بازگشت پدرش است.

اینجا به شما این امکان را می دهد که بین سه گزینه دیالوگ یکی را انتخاب کنید، اما با این وجود، شما باید دختر را تشویق کنید که از انتظار در کنار درخت دست بردارد. این غم انگیز است، اما اینطوری شما می توانید به دختر کمک کنید تا ادامه دهد.

Ledecestresscire Sauce

۳) Ledecestresscire Sauce

یکی دیگر از ساید کوئست ها در Ledecestrescire برای یک آشپز است! در این ساید کوئست خنده‌دار، شما باید ماده مخفی سس مخصوص این آشپز بیچارره را پیدا کنید.شما باید یک مارماهی پیدا کنید تا آشپز ما بتواند سس اش را تمام کند. این کار شامل شنا و شکار است. در حالی که در نگاه اول، این کوئست آنقدر مهم نیست، اما با تکمیل این کار پیش پا افتاده با گیم پلی بازی بیشتر آشنا میشوید.

Aelfred's Jewel

۴) Aelfred’s Jewel

در منطقه Wincestre، شما باید با مورد عجیب برخورد کنید؛ دعوای بین یک مرد و یک زرگر!

شما وارد خانه زرگر می شوید و می توانید جواهرات را بگیرید، اون هزینه ماالتفاوت اش را بدید یا زرگر را متقاعد کنید که جواهرات را رها کند. با این حال، آخرین گزینه به سطح بالاتری از Charisma(کاریزما) نیاز دارد. این کوئست یک نمونه عالی از تاثیر کاریزما بر روی گیم پلی بازی  است،که  یک ویژگی جدید در سری بازی های Assassin’s Creed حساب می آید.

An Althing For The Half-Grown

۵) An Althing For The Half-Grown

این یکی دیگر از کوئست های ساده‌تر، که شامل زندگی کودکان در Snotinghamscire می‌شود است و فرصتی عالی برای Eivor است تا به پیشرفت برخی از اهدافش در منطقه برسد. این کودکان برای رای دادن در مورد مسائلی در گروه خود دور هم جمع میشوند، مانند اینکه کجا بازی کنند و باندشان چه اسمی داشته باشد. Eivor به رای دادن کمک می کند و به آنها اجازه می دهد تصمیم بگیرند. این یه کار جالبی هست  که به اندازه مبارزه با دشمنان احساس می ارزد.

 

 

بیشتر بخوانید: ۱۰ تا از بهترین بازی هایی که روی PS Plus Premium میتونید بازی کنید

 

The Pardoner's Tale

۶) The Pardoner’s Tale

در منطقه Cent ، شما با یک جنایت روبرو شوید و باید در موردش  به تحقیق بپردازید. پس از صحبت با پیرمرد و گوش دادن به او، شما می توانید سه جسد موجود و صحنه جرم اطراف را بررسی کنید. بازی‌های Assassin’s Creed قبلاً نیز برخی از عناصر تحقیق کردن را در برخی از گیم‌پلی خود جا داده بود. در این ساید کوئست، پس از بررسی و مبارزه ، وظیفه شما تمام می شود.

Falling Stars

۷) Falling Stars

یه ساید کوئست سخت تر در منطقه Lunden کمی شاعرانه است! در این کار، Eivor باید به یک اجرای محلی کمک کند تا بتواند نمایش خود را با کمک به سه نفر انجام دهد.

یکی زنی بدهکار است، بنابراین بازیکن باید به او پول بدهید تا بتواند بازی کند. زن دیگری نمی تواند بدون موشش شعر بگه، بنابراین شما به او کمک می کنید تا شعرش را کامل کند. در نهایت، باید یک مرد زندانی را آزاد کنید. از طریقا این کارها،  این هنرمندان می توانند نمایش خود را ادامه دهند، که نمونه ای از تاریخ هنری موجود در سری Assassin’s Creed است.

Life-Blood

۸) Life-Blood

در شرق Anglia، شما با رمز و راز و جادو روبرو می شوید. زن جوانی را پیدا می کنید که به دنبال پیدا کردن یک معجون جادویی است تا خانواده گرسنه خودش را نجات دهد.

دو راه برای کمک به زن وجود دارد، یا از طریق کمک به او در انجام مراسم مقدس خود یا بردن او به کلبه ای که می تواند اکسیر را برای رشد محصولاتش دریافت کند. در هر دو سناریو، شما کار درست را انجام دادید و در نهایت جایزه کارتون رو هم میگیرید.

The Lord Of Norsexe

۹) The Lord Of Norsexe

شخصیت های Assassin’s Creed همیشه با دعوا و درگیری گره خوردند. در منطقه Grantebridgescire، شما به مردی نزدیک می‌شوید که توضیح می‌دهد پادشاهی ای در جزیره Norsexe وجود دارد و برادرش در آب های آنجا غرق شده است.

مرد به دنبال گنج گمشده است و به شما پیشنهاد متحد شدن می دهد که البته میتوانید این پیشنهاد را قبول یا رد کنید. اگر پیشنهادش را رد کنید، مشخص می شود که این مرد ممکن است با مرگ برادرش ارتباط داشته باشد. پس از این بهتون حمله میکنه و شما باید باهاش بجنگید.

Degolas The Beautiful

۱۰) Degolas The Beautiful

در بین درگیری ها و دعوا هایی که شما مدام درگیرشان میشوید، کارهای مسخره اما خنده داری هم هستند که می توانید انجام دهند. در منطقه Grantebridgescire، شما با پدر و پسری و خانه  کثیف و بهم ریخته شان که در آن زندگی می‌کنند مواجه می‌شوید.

ظاهراً پدر از حمام کردن خودداری می کند. بنابراین، باید راهی برای کمک به پسر برای تمیز کردن پدرش پیدا کنید. با استفاده از تیر و کمان، شما می تواند باعث شوید سکویی که پدر روی آن ایستاده است فرو بریزد تا در آب بیفتد. این یک ساید کوئست کوچک است که در آن می توانید از مهارت های Eivor استفاده کنید.

 

 

بیشتر بخوانید: ۱۰ بازی RPG مولتی پلیر رایگان

نوشته های مرتبط

1 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x