indie

بازی های مستقل پاییز پیش رو

پاییز از این هفته به طور رسمی آغاز می شود و با کاهش دما ، زمان بسیار خوبی برای ماندن در خانه و غرق شدن در بازی های ویدئویی است. امسال تعداد زیادی پروژه هیجان انگیز در راه است و ما فکر کردیم زمان خوبی برای برجسته کردن عناوینی است که راحت تر از دست می روند. مانند برگ های درخت ، بازی های indie می تواند به سرعت در صحنه بازی بیفتد ، و گاهی اوقات ایده گرفتن از آنچه در آنجا وجود دارد را دشوار می کند.

امسال ، ما خوشحالیم که می توانیم تعداد زیادی از این عناوین indie یا همون مستقل را جمع آوری کنیم تا بتوانید به آنها بپردازید. در چند ماه آینده ، ما نگاهی خواهیم داشت به این بازی های indie . ما در مورد آنچه در حال راه اندازی است و هزاران خبر هیجان انگیز از صحنه مستقل غرق می شویم. از انتشارات سه گانه تا عناوین کمتر شناخته شده ، آماده جشن گرفتن پاییز در بازی های indie باشید.

با ورود به فصل پاییز ، در حال حاضر انبوهی از بازی های بزرگ در دسترس است. با اعلان های غیر منتظره ، لحظه آخری و انتشارات مورد انتظار  ، چند هفته پر حادثه بود. در اینجا یک جمع بندی مفید از اخبار بازی های indie است که ممکن است در کنار بازی ها از دست داده باشید تا به شما در شروع جشن پاییز کمک کند.

Toem

پلتفرم ها: PS5, Switch, PC

TOEM

این بازی indie ماجراجویی سیاه و سفید با آرامش و جذاب ، دوربینی را در دست شما قرار می دهد و شما را به سفر در سراسر جهان دعوت می کند و به افراد با مهارت های عکاسی شما کمک می کند. این بازی کوتاه است ، فقط حدود چهار ساعت طول می کشد ، اما هرگز عجله و نارضایتی را احساس نمی کند. با خروج از خانه راحت خود ، سفری را آغاز می کنید که شما را از طریق یک پارک جنگلی ، مقصد ساحلی و شهر بزرگ عبور می دهد. اما مقصد نهایی شما بلندترین کوه منطقه است ، محل مشهور پدیده Toem.

Eastward

پلتفرم ها: Switch, PC

EW

Eastward که هفته گذشته منتشر شد ، این عنوان indie از سایت metacritic امتیاز ۸۴ که امتیاز خیلی عالیی برای یک بازی indie هست دریافت کرد. این بازی زیبا به سبک پیکسل ، دنباله ای از دو نفر غیر معمول است که سعی می کنند از جامعه خفه کننده و پسا آخرالزمانی خود فرار کنند. شما باید در سفر خود به شرق معماها را حل کرده و با افراد بد مبارزه کنید. برای انجام این کار ، شما بین معدنچی یک بار ، جان و یک دختر جوان با قدرت مرموز ، سم ، رفت و برگشت می کنید.

Deltarune Chapter 2

اول از همه می تونید نگاهی به بازی indie یا مستقل Deltarune Chapter 2 رو از سایت گیمریما ببنید

پلتفرم ها: PC

DR

توبی فاکس ، خالق بازی indie بسیار محبوب Undertale ، در ۱۵ سپتامبر فاش کرد که قصد دارد قسمت ۲ دلتارون را در دو روز کنار بگذارد. طرفداران با اخبار غیرمنتظره سر و صدا کرده بودند و با هیجان ساعت ها را تا ۱۷ سپتامبر شمارش می کردند ، زمانی که آنها می توانستند این پیگیری مورد انتظار را به دست آورند. اولین فصل دلتارون در اکتبر ۲۰۱۸ منتشر شد ، بنابراین انتشار سریع فصل بعدی آن خبر خوشایندی بود.

Valheim Hearth and Home Update

پلتفرم ها: PC

VHH

همچنین در دسته بندی محتوای جدید هیجان انگیز ، ماجراجویی وایکینگ ، Valheim ، گسترش Hearth and Home خود را در ۱۶ سپتامبر منتشر کرد. برنامه ریزی شده از زمان راه اندازی اولیه دسترسی اولیه ، توسعه دهندگان Valheim چندین بار نسخه به روز رسانی را عقب انداختند.

این تیم با اشاره به اینکه آنها غرق در انفجار علاقه به والهایم و کار لازم برای حفظ روان بازی اصلی شده بودند ، توضیح دادند. همانطور که از نامش مشخص است ، Hearth and Home ویژگی هایی را معرفی می کند که پناهگاه خود را کمی دنج تر می کند ، از جمله گزینه های اضافی مبلمان ، وسیله ای برای از بین بردن وسایل ناخواسته و توانایی رام کردن لوکس شخصی خود.

اینم از عناوین indie مورد انتظار

در انتهای ماه سپتامبر ، چند بازی indie مستقل وجود دارد که کاملاً با آغاز پاییز مطابقت دارد. در اینجا نگاهی به همه عناوین آینده این ماه می اندازیم.

Kena: Bridge of Spirits

پلتفرم ها: PS5, PS4, PC

KBS

اگرچه این بازی indie در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۲۰ منتشر شود ، اما Kena: Bridge of Spirits در ۲۱ سپتامبر آماده انتشار است. شما به عنوان راهنمای روح اصلی بازی می کنید که به روح ها کمک می کند تا به زندگی پس از مرگ با کمک خالقان شایان ستایش به نام پوسیدگی برسند. محیط زیبا از مکانهایی مانند بالی و ژاپن الهام گرفته شده است اما دنیای باز نیست. در مورد الهام ، وقتی با توسعه دهندگان ، Ember Lab صحبت کردیم ، آنها اشاره کردند که سری بازی The Legend of Zelda یک نقطه مرجع برای تیم بود.

تا چند روز دیگه حتما منتظر نقد و بررسی این بازی از تیم گیمریما باشید.

Sable

پلتفرم ها: Xbox Series X/S, Xbox One, PC

SABLE

Sable با ترکیب زیبایی شناسی منحصر به فرد ، اکتشافات جهان باز و داستانی در مورد هویت ، Sable یکی از مورد انتظارترین بازی های indie ما در سال جاری است. Shedworks ، تیم توسعه ای متشکل از دو نفر ، بازی را سه سال پیش اعلام کرد. این شامل هیچ عنصر رزمی نیست اما در عوض بازیکن را تشویق می کند تا در یک بیابان وسیع و چشمگیر با یک هاوربایک پرسه بزند. Sable که دارای ساختارهای باستانی ، مخفی و شخصیت های مملو از شخصیت است ، بسیاری از بازیکنان می توانند هنگام راه اندازی Game Pass در ۲۳ سپتامبر کشف کنند.

Embr

پلتفرم ها: PS4, Xbox One, Switch, PC

EMBR

بنابراین ، شما تصمیم گرفتید که یک آتش نشان شوید ، اما نه آن کسی که به طور دقیق آموزش ببیند و دارای ابزارهای حرفه ای و نجات دهنده باشد. خیر ، شما تصمیم گرفتید با برنامه ای به نام Embr یکی دیگر از بازی های indie به عنوان Respondr تبدیل شوید. به عنوان یک کارگر جدید در زمینه اطفاء حریق ، شما و حداکثر سه دوست باید به فوریت های مشتریان پاسخ دهید و جان و مال خود را در اسرع وقت نجات دهید تا بیشترین مقدار پول را بدست آورید.

اگرچه مدتی است که بر روی Steam Early Access قرار دارد ، اما بازی در ۲۳ سپتامبر رسماً به کنسول ها می آید. با فیزیک رگدول ، درخواست های احمقانه و ابزارهای وحشیانه ، Embr بهترین زمان برای مبارزه با آتش است.

Astria Ascending

پلتفرم ها: PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One, Switch, PC

AA

در ۳۰ سپتامبر ، به یکی از هشت سرنوشت سازindie  Astria Ascending ، JRPG با سبک هنری چشم نواز دست ساز تبدیل شوید. بازی دارای یک تیم خلاق مملو از استعدادهای کهنه کار است ، مانند نویسنده Final Fantasy Kazushige Nojima و آهنگساز Hitoshi Sakimoto که بیشتر برای داستانهای ولگرد ، Final Fantasy XII و Valkyria Chronicles شناخته می شوند. Akihiko Yoshida که استعدادهای خلاقانه او شخصیت هایی را در Nier: Automata و Bravely Default و همچنین چندین عنوان فاینال فانتزی برای ما به ارمغان آورده است.

Potion Craft

پلتفرم ها: PC

PC

Potion Craft یکی دیگر از بازی های indie که توسط توسعه دهندگان خود به نام “شبیه ساز کیمیاگر” Niceplay Games نامیده می شود ، در ۲۱ سپتامبر وارد دسترسی اولیه می شود. در حالی که این بدان معناست که با Kena: Bridge of Spirits ، که در همان روز راه اندازی می شود ، مقابله می کند ، Potion Craft شاید ارزش دیدن را داشته باشد.

برای طرفداران مستقل گرافیک بازی شبیه به نسخه خطی قرون وسطایی است و از شما می خواهد که فروشگاه خود را به عنوان خالق مقوی محلی شهر راه اندازی کنید. شما مواد اولیه را از باغ مسحور خود جمع آوری می کنید ، مجموعه ای از ابزارهای شیمیایی خود را ایجاد می کنید و سعی می کنید مشتریان را در محل خود نگه دارید.

Teacup

پلتفرم ها: PC

TC

فریب طراحی نقاشی یا شخصیت سبز دوست داشتنی این بازی indie را نخورید. چای پاپ به یک مشکل واقعاً وحشتناک می پردازد: شما چای ندارید. شخصیت اصلی ، چایپ ، قورباغه ای محفوظ است که قصد دارد مهمانی چای را میزبانی کند ، که اگر نتوانید سرو کنید مشکلی ایجاد می کند. Teacup با محوریت روایت و اکتشاف ، ۲۳ سپتامبر شما را در سراسر جهان زیبای خود به دنبال گیاهان دارویی می فرستد. اگر وقت ندارید بازی های زیادی را تا پایان ببینید ، چایاپ ممکن است برای شما مناسب باشد ، زیرا قول می دهد یک تجربه کوتاه باشد

Lemnis Gate

پلتفرم ها: PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One, PC

LG

آیا بازی Deathloop ، ۱۲ Minutes و Returnal را بازی کرده اید اما نمی توانید از گیم پلی این حلقه شیرین زمان کافی استفاده کنید؟ خبر خوب! Lemnis Gate یک تیرانداز رقابتی indie نوبتی است که در زمان متمرکز است و مرتباً اقدامات را تکرار می کند و ۲۸ سپتامبر منتشر می شود. شما در یک دور ۲۵ ثانیه فرصت دارید تا حرکتی را انجام دهید که با پیشرفت بازی به طور مداوم حلقه می شود. سپس حریف شما سعی می کند شما را خنثی کند یا در دور ۲۵ ثانیه ای خود حلقه عمل خود را ایجاد کند.

هر بار که گیم پلی به بازیکن بعدی منتقل می شود ، نقشه به طور فزاینده ای با ضرب وشتم خفه می شود ، بنابراین موفق باشید زنده بمانید.

Outer Wilds DLC Echoes of the Eye

پلتفرم ها: PS4, Xbox One, PC

OWEE

Mobius Digital ، توسعه دهنده Outer Wilds ;مه یکی دیگر از بازی indie می پرسد: “آیا باید نخ را بکشید و عمیق ترین راز منظومه شمسی را فاش کنید ، یا آیا دانش بیشتری در تاریکی باقی مانده است؟” DLC Outer Wilds به نام Echoes of the Eye در ویترین اخیر Annapurna Interactive در تاریخ ۲۸ سپتامبر معرفی می شود. در قلب این گسترش اسرار آمیز تصویری غیرقابل توضیح وجود دارد ، یک ناهنجاری که شما را به یک ماجراجویی کاملا جدید می فرستد. اولین و آخرین DLC Outer Wilds ، Echoes of the Eye ، محتوای بیشتری را به بازیکنان وعده می دهد ، بدون این که روایت اصلی بازی را مختل کند.

 In Sound Mind

پلتفرم ها: PS5, Xbox Series X/S, Switch, PC

ISM

یکی از بزرگترین جشنواره های پاییز ، هالووین ، جشن گرفتن همه چیز وحشتناک است – و In Sound Mind قطعاً با این توصیف مطابقت دارد که۸ یکی از بازی indie هست. بیدار شدن در مکانی ناآشنا به خودی خود بسیار سخت است ، اما این وحشت روانشناختی یک قدم جلوتر می برد و شما را وادار می کند تا چندین مرگ را در کنار حرکت در یک ساختار گمراه کننده بررسی کنید. یک نکته مثبت وجود دارد: شما باید گربه را نوازش کنید. با حل معماها ، مبارزه با کارفرمایان و عمیق تر شدن رمز و راز بازی ، ممکن است از نیرنگ های تاریک ذهن خود فرار کنید.

Bonfire Peaks

پلتفرم ها: PS5, PS4, Switch, PC

BFP

سقوط در آخرین روز ماه سپتامبر ، Bonfire Peaks یک بازی معمایی indie است که اجازه می دهد همه چیز بسوزد. این ویدئوی هنری مستقل علیرغم فرض مضحک دیوانه واری ، احساسات خنکی را ایجاد می کند. مدیر آن ، کوری مارتین ، حتی وعده می دهد که در صورت گیر افتادن ، نسخه پلی استیشن برای هر پازل یک کارت فعالیت مفید دارد. اما تو چی کار می کنی؟

به زبان ساده ، شما از دنیایی که بیش از ۱۰۰ سطح چالش برانگیز دارد عبور می کنید و وسایل خود را به آتش می اندازید و سعی می کنید گذشته را رها کنید. سازندگان Bonfire Peak اصرار دارند که این بازی ۱۰ ساعته یک جشن برای چشم ها و یک تمرین برای مغز خواهد بود.

این بود از لیستی از بازی های indie و بازی های مستقل پاییز پیش رو اگر از این مقاله خوشتون اومد حتما نظراتتون رو برامون بنویسید که خیلی بهمون انرژی میده که بازم از این مقالات براتون بزاریم.

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x