راهنمای بازی Prey چگونه مواد ساختنی بیشتری بدست آوریم؟

راهنمای بازی Prey چگونه مواد ساختنی بیشتری بدست آوریم؟

Prey

 در Prey نارنجک های Recycler Charge را می‌توانید در طول کاوش شما در Talos I Lobby پیدا کنید و بعداً در بازی رایج‌تر می‌شوند.

فقط برای یادآوری، شارژ Recycler تمام اشیاء را از محیط اطراف خود (همچنین دشمنان و شخصیت بازیکن را در صورت عدم رعایت فاصله کافی از آن) “مک” می کند، ساختار مولکولی آنها را می شکند و به طور خودکار آنها را به مکعب های ماده “تبدیل” می کند.

که می تواند بلافاصله در یک فابریک استفاده شود.

قبل از هر بار استفاده از شارژ Recycler، می توانید سعی کنید با آوردن تمام اشیاء تعاملی از اطراف خود و جمع آوری آنها در یک مکان، بیشترین بهره را از آن ببرید.

در این مورد مهم است که عناصر را روی یکدیگر قرار ندهید (مثلاً میکروسکوپ را روی جعبه قرار ندهید) زیرا آن نوع اشیاء را می توان با شارژ Recycler هنگام استفاده از آن نادیده گرفت.

همانطور که قبلا گفته شد، Recycler Charges همچنین می تواند هیولاها (اما همچنین انسان ها یا ماشین ها) را بمکد.

به دلیل این عملکرد می توانید از آنها در طول مبارزات خود استفاده کنید.

بهترین راه برای استفاده از شارژها پرتاب آن ها به سمت تایفون ها است، به خصوص زمانی که با گروه هایی از آن ها مبارزه می کنید (به عنوان مثال به دنبال اتاق هایی بگردید که در آن ها می توانید چند Mimic یا ورودی به مکان های مهمی را پیدا کنید که توسط چند فانتوم محافظت می شود).

مزیت این راه حل این است که Recycler Charge به طور خودکار اندام های Typhon را “تبدیل” می کند و به شما امکان می دهد واحدهای بیشتری از مواد عجیب و غریب کمیاب دریافت کنید. گرفتن اندام هایی که می توان در نزدیکی بقایای هیولاهای افتاده پیدا کرد، مستلزم داشتن توانایی بیگانه کالبدگشایی است.

اگر که از این مقاله خوشتان آمده حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و برای دیدن آموزش های بیشتر به اینجا بروید.

 

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x