Don't Starve Together: چگونه دوباره خود را زنده کنیم.

Don’t Starve Together: چگونه دوباره خود را زنده کنیم.

Don’t Starve Together

Respawning در Don’t Starve Together می تواند باعث ایجاد یا شکست بازی مهمانی شود، و خوشبختانه چند راه برای انجام این کار وجود دارد.

Don't Starve Together

بازی های بقا از بسیاری جهات بی رحم هستند. از حفظ سلامتی و گرسنگی شخصیت تا دفع دشمنان بالقوه خطرناکی که در سرزمین ناشناخته تردد می کنند، بازیکنان با خطرات زیادی روبرو هستند. حتی با خوردن مقداری غذای ناشناخته می‌توان بازیکنان را به کام مرگ کشاند. خوشبختانه، همه بازی‌های بقا خونسرد نیستند، برخی به بازیکنان اجازه می‌دهند تا سریعاً برگردند، بدون اینکه همه چیزهایی را که برای ساختن آن‌ها زحمت کشیده‌اند، دوباره شروع کنند.

Don’t Starve Together یکی از این تجملات را ایجاد کرده است. Respawning یک مزیت عالی برای این بازی است، به خصوص زمانی که نقشه آنقدر بزرگ است و پیشرفت بسته به تنظیمات بازی ممکن است دشوار باشد. با این حال، تنها چند راه وجود دارد که بازیکنان می‌توانند دوباره بسازند یا دوباره زنده شوند، بنابراین مراقبت از آیتم‌های کلیدی بسیار مهم است.

در حالی که Don’t Starve Together یک بازی سخت برای به چالش کشیدن بازیکنان ایجاد کرده است، آنها همچنین ناامیدی از پیشرفت بسیار زیاد را درک می کنند، اما همه چیز خراب می شود زیرا آنها کمی طولانی در تاریکی راه رفتند یا کمی بیش از حد منتظر ماندند تا انبار روی غذا کنند.

Resurrection

Don't Starve Together

احیای مجدد یا بازپروری در Don’t Starve Together با بازی تک نفره آن متفاوت است. در Don’t Starve، بازیکنان به طور خودکار زنده می شوند اگر چیزی وجود داشته باشد که شخصیت با آن تعامل داشته باشد یا بپوشد که به آنها اجازه می دهد این کار را انجام دهند. با این حال، در بازی چند نفره، بازیکنان پس از مرگ به یک روح تبدیل می‌شوند و باید منتظر بمانند تا طرف به آنها کمک کند، یا برای یافتن یک مکان دوباره در نقشه سفر کنند.

وقتی همه بازیکنان به ارواح روی می‌آورند، ۱۲۰ ثانیه فرصت خواهند داشت تا مکان بازپرداخت را پیدا کنند یا در نقشه‌ای که جدید ایجاد شده است شروع کنند. برای کسانی که با حالت Endless بازی می کنند، ساختاری به نام Florid Postern وجود دارد که ارواح می توانند برای بازیابی به آن مراجعه کنند.

Touchstone

این ساختارها در سراسر نقشه یافت می شوند. برخلاف Don’t Starve، این سنگ‌های آزمایشی از قبل در اطراف نقشه فعال شده‌اند. و خوشبختانه، یک Touchstone می تواند چندین بار توسط بازیکنان مختلف استفاده شود، با این حال، همان بازیکن نمی تواند چندین بار از Touchstone استفاده کند.اگر سنگ ها آماده استفاده باشند، سفید می شوند و اگر درخشان نباشند، قبل از استفاده باید بازسازی شوند. خوشبختانه، زمان بازسازی سریعی دارد. همچنین استونز پس از زنده کردن یک نفر، Nightmare Fuel و Marble می‌دهد.

Life Giving Amulet

در حالی که بازی‌های تک‌نفره به‌طور خودکار در صورت استفاده، شخصیت‌ها را بازپخش می‌کند، بازی چند نفره اینطور نیست. ارواح برای رستاخیز باید طلسم افتاده را تعقیب کنند. توجه داشته باشید که برخلاف بازی تک‌نفره، اگر Amulet در آب بیفتد، به ته می‌رود و به بازیکنان اجازه نمی‌دهد که روی آب دوباره respawn کنند.

Second Chance Watch

این ساعت توسط Wanda ساخته شده است. هنگام مرگ و اگر او این مورد را درست کرده باشد، برای او رها می شود تا تسخیر شود. او همچنین می تواند این آیتم را برای احیای شخصیت های دیگر ارواح نیز بسازد.هنگامی که شخصیت‌های ارواح زنده می‌شوند، فوراً از راه دور منتقل می‌شوند و در محل مرگ احیا می‌شوند و گرفتن تمام اقلام موجودی آنها بدون گم شدن آسان‌تر می‌شود. برای ساخت این کار، واندا به ۱ قطعه زمان، ۲ لاگ زنده و ۴ خرده استخوان نیاز دارد.

Meat Effigy

برای ساخت این Effigy، بازیکنان به ۴ تخته، ۴ موی ریش و ۴۰ سلامت نیاز دارند. بسیاری از Effigy را می توان ساخت، با این حال، بازیکنان باید مطمئن شوند که Effigy خود را با خود هماهنگ می کنند و فقط به آنها اجازه استفاده از آن را می دهند. تنظیم آن هزینه ۴۰ Health ذکر شده را خواهد داشت.به عنوان یک شخصیت شبح، بازیکنان باید روی دکمه سمت راست بالای صفحه کلیک کنند که عبارت «فعال کردن Meat Effigy» را نشان می‌دهد. اگر Effigy با بازیکنان هماهنگ شده باشد، آنها نمی توانند Touchsone را فعال کنند.

Telltale Heart

به طور خاص برای Don’t Starve Together، این Heart می تواند برای احیای شخصیت های ارواح ساخته شود. با ترکیب ۳ Cut Grass و ۱ Spider Gland، شخصیتی که آن را ساخته است فوراً ۴۰ Health را از دست می دهد، اما می تواند شریک زندگی خود را احیا کند.

خوشبختانه، اگر بازیکنان سلامت کافی برای دادن را نداشته باشند، به ۱ امتیاز کاهش می‌یابند، به این معنی که بسیار آسیب‌پذیر خواهند بود، اما ساختن آن باعث مرگ آنها نمی‌شود. پس از دادن قلب به روح، بازیکنی که زنده است ۸۰ Sanity دریافت می کند. برای دادن آن به یک شخصیت شبح، به سادگی آن را نگه دارید و روی روح کلیک چپ کنید.

مجازات

Don't Starve Together

در حالی که احیا کردن همیشه یک ابزار عالی برای نگه داشتن طرف برای تکمیل بازی است، اما هر بار که بازیکنان به زندگی بازگردانده می شوند، مجازات هایی وجود دارد که با آنها روبرو می شوند. در حالی که مطمئناً جنبه مثبت زنده بودن دوباره بیشتر از مجازات است، به خاطر داشته باشید که بازیکنان ۱۰۰% آنطور که بازی را با آن شروع کردند، باز نمی گردند.

کاراکترها سلامت از ۵۰ شروع می شود، گرسنگی آنها ۲/۳ حداکثر برای آن شخصیت تنظیم شده است، و سلامت عقل در ½ حداکثر برای آن شخصیت تنظیم شده است. و از آنجایی که بازیکنان هنگام مرگ تمام موجودی خود را رها می کنند، موجودی آنها خالی خواهد بود و بازیکنان باید محل مرگ خود را پیدا کنند تا آیتم های خود را دوباره به دست آورند.

Booster Shot

برای بازیکنانی که از Telltale Hearts استفاده می‌کنند و نمی‌خواهند بعد از احیا جریمه شوند یا سلامتی اضافی را حذف کنند، این یک دستور پخت اضافه شده است که می‌تواند به آنها کمک کند تا تقویت بیشتری برای بازگشت به چرخ دنده داشته باشند. با ترکیب ۸ روت، ۲ نیتر و ۱ استینگر، بازیکن احیا شده می تواند از این روی خود استفاده کند و حداکثر سلامتی خود را به دست آورد.

اگر که از این مقاله خوشتان آمده حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و برای دیدن آموزش های بیشتر به اینجا بروید.

Don’t Starve Together در PlayStation 4,، macOS، Xbox One، Linux، Nintendo Switch و Microsoft Windows در دسترس است.

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x