Elden Ring: تمام مکان های Legendary Talisman

Elden Ring: تمام مکان های Legendary Talisman

Elden ring

بازیکنانی که می خواهند تعدادی از بهترین Talisman های Elden Ring را بدست آورند، می توانند مکان هر هشت Legendary Talisman را در این راهنما بیابند.

Elden ring

در Elden Ring در مجموع هشت Legendary Talisman وجود دارد و بدون شک بسیاری از بازیکنان علاقه مند به جمع آوری همه آنها خواهند بود. در واقع، پاداش‌های قدرتمندی که این Talisman اعطا می‌کنند، آنها را بسیار مطلوب می‌سازد، اگرچه ردیابی آنها می‌تواند بسیار دشوار باشد. برای آن دسته از طرفدارانی که مایلند هر طلسم افسانه ای را در Elden Ring بدست آورند، جزئیات مکان آنها را می توان در این راهنما یافت.

Elden Ring: تمام مکان های Legendary Talisman

Radagon Icon(کست تایم spell ها را کاهش می دهد)

Elden ring

این Legendary Talisman در آکادمی Elden Ring رایا لوکاریا در لیورنیا است. با شروع در Debate Parlor Site of Grace، بازیکنان باید به سمت شمال رفته و بلافاصله پس از خروج از ساختمان به راست بپیچند. سپس هواداران باید به جلو راه بروند تا زمانی که به نرده برخورد کنند، به سمت راست بپیچند و از روی نرده جلوی خود بپرند تا روی طاقچه فرود آیند.

یک نردبان در سمت دور این طاقچه وجود دارد که بازیکنان Elden Ring اکنون باید از آن بالا بروند. در بالا، طرفداران باید از پله ها بالا بروند و از پنجره شکسته سمت راست بپرند. بازیکنان اکنون باید به سمت راست بپیچند و مسیر پیش رو را دنبال کنند تا به صندوقچه ای که حاوی Radagon Icon است برسند.

Radagon’s Soreeseal (ویژگی ها را به شدت افزایش می دهد، اما آسیب های دریافتی را نیز افزایش می دهد)

Elden ring

برای این Talisman، بازیکنان باید به قلعه Elden Ring’s Fort Faroth در منطقه Caelid بروند. پس از رسیدن به این مکان، هواداران باید به سمت نردبان پشتی بدوند و از آن بالا بروند. بازیکنان اکنون باید از پشت بام بدویند و به سوراخ سومی که با آن برخورد می کنند بیفتند.

طرفداران اکنون خود را روی یک سکوی چوبی ایستاده می بینند، و باید مسیری را که از آن به سمت شرق منتهی می شود، دنبال کنند، به محض اینکه دیوار تخته چوبی سمت راست آنها تمام شد، به سمت جنوب بچرخند. بازیکنان اکنون باید به سکوی دیگری در آن سوی دیوار چوبی نگاه کنند، و باید به سمت آن بپرند، مسیر را دنبال کنند و از نردبان پایین بیایند تا به Radagon’s Soreseal برسند.

Godfrey Icon(تقویت جادوها و مهارت های شارژ شده)

Elden ring

Legendary Talisman نماد Godfrey با شکست دادن Godfrey the Grafted به دست می آید. این دشمن را می توان در Golden Lineage Evergaol پیدا کرد که در منطقه Altus Plateau قرار دارد و به یک کلید Stonesword در Elden Ring نیاز دارد. برای رسیدن به Golden Lineage Evergaol، طرفداران باید از یک تونل کوتاه به سمت شمال عبور کنند.

Moon of Nokstella (2 سپل بیشتر حمل میشه کرد)

بازیکنانی که به این Legendary Talisman علاقه دارند باید به Nokstella، Eternal City Site of Grace بروند. این چیزی است که در طول کوست لاین رانی در Elden Ring رخ می دهد، و در اینجا مسیری است که باید از سایت گریس طی شود:

  • به سمت غرب بروید و از پله ها بالا بروید تا زمانی که یک پل در سمت راست وجود دارد.
  • از آن پل عبور کنید، از پله های جلو بالا بروید و به سمت راست بپیچید تا وارد یک ساختمان بزرگ شوید.
  • از گوشه شمال غربی این ساختمان خارج شده و از پله های جلو بالا بروید تا به ساختمان دیگری برسید.
  • در سراسر ساختمان به سمت تاج و تخت غول پیکر بروید، که در زیر آن قمر Nokstella قرار دارد.

Old Lord’s Talisman (مدت زمان تاثیر spell را افزایش می دهد)

Elden ring

طرفداران می توانند این Legendary Talisman را در Elden Ring’s Crumbling Farum Azula بیابند، که از طریق Forge of the Giants Site of Grace در کوهستان غول ها قابل دسترسی است. از Beside the Great Bridge Site of Grace در این منطقه، بازیکنان باید از پله‌ها به سمت غرب بالا بروند، در بالا به چپ بپیچند و سپس از پله‌های بعدی بالا بروند. از اینجا، بازیکنان باید به سمت شمال حرکت کنند و از دری که توسط مشعل احاطه شده است عبور کنند.

سپس هواداران باید از دری در سمت راست خود عبور کنند، چند قدمی به سمت جنوب راه بروند و از نردبان پایین بیایند. در پایین این نردبان راهرویی منتهی به برجی وجود دارد و طلسم ارباب پیر در صندوقچه ای درون آن قرار دارد.

Marika’s Soreseal (ویژگی ها را به شدت افزایش می دهد، اما آسیب های دریافتی را نیز افزایش می دهد)

Elden ring

اولین قدم برای به دست آوردن این Talisman، رسیدن به Haligtree میکلا است. برای انجام این کار، بازیکنان باید دو قطعه از مدالیون مخفی هالیگتری را پیدا کنند و از مدالیون مونتاژ شده برای سوار شدن بر بالابر بزرگ رولد در کوهستان غول‌ها استفاده کنند. پس از آن، طرفداران باید این معما را در Ordina، شهر Liturgical Town در همان نزدیکی حل کنند تا به پورتالی که به Haligtree در Elden Ring منتهی می شود، دسترسی پیدا کنند.(Elden Ring: مکان های مدالیون مخفی Haligtree)

پس از ورود به این مکان ویژه، بازیکنان باید راه خود را به سمت Elphael Inner Wall Site of Grace بروند. با شروع در اتاق با این سایت از گریس، طرفداران باید از گوشه شمال شرقی خارج شوند و سپس برای یافتن یک نردبان برای فاصله کوتاهی به سمت جنوب شرقی حرکت کنند. مسیری در پایین این نردبان وجود دارد که به سمت جنوب شرقی منتهی می‌شود و بازیکنان را به درب کلید Stonesword می‌برد که Marika’s Soreseal را مسدود می‌کند.

Dragoncrest Greatshield Talisman (به شدت نفی آسیب فیزیکی را تقویت می کند)

Elden ring

این Talisman همچنین نیاز به سفر به Miquella’s Haligtree دارد، اگرچه این بار بازیکنان باید از سایت Grace Channel کانال تخلیه شروع کنند. طرفداران باید با این Site of Grace در Elden Ring به سمت شرق از اتاق خارج شوند و قبل از اینکه از طاقچه بیفتند توقف کنند. سپس بازیکنان باید به سمت چپ بچرخند و روی ریشه درخت جلوی خود بپرند.

هواداران اکنون باید از ریشه درختان و عناصر ساختاری ساختمان برای رسیدن به شمال استفاده کنند. هدف در اینجا رسیدن به سوراخ سقف نمازخانه است و بازیکنان پس از سقوط از آن سوراخ، Talisman Dragoncrest Greatshield را در میان تعدادی از دشمنان به سمت غرب خواهند دید.

Erdtree’s Favor +2 (حداکثر HP، استقامت و بار تجهیز را افزایش می دهد)

 

آخرین Legendary Talisman تنها پس از تغییر قابل توجهی در Elden Ring’s Leyndell، پایتخت سلطنتی قابل دسترسی است. در حالی که مشخصات آن تغییر در اینجا توضیح داده نخواهد شد، اما در تلاش برای جلوگیری از اسپویلرها، این تغییر از طریق پیشرفت داستان رخ می دهد و باید کاملاً واضح باشد.

پس از تغییر، بازیکنان باید به Forbidden Lands Site of Grace در Altus Plateau بروند، به سمت غرب به سمت لیندل حرکت کنند و سوار آسانسور شوند. پس از آن، طرفداران باید از روی پل در حومه پایتخت ادامه دهند و در انتها با آسانسور به سمت پایین حرکت کنند. هنگامی که آن بالابر دوم متوقف شد، بازیکنان باید با Elden Ring’s Ulcerated Tree Spirits به سمت پایین منطقه بروند، و Erdtree’s Favor +2 را روی کنده درختی که از روی زمین کشیده شده است، پیدا خواهند کرد.

اگر که از این مقاله خوشتان آمده حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و برای دیدن آموزش های بیشتر به اینجا بروید.

Elden Ring هم اکنون برای رایانه های شخصی، پلی استیشن ۴ و ۵ و ایکس باکس وان و سری X|S در دسترس است.

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x