Gerda A Flame In Winter Beginner Tips

نکاتی که قبل از شروع بازی Gerda: A Flame In Winter باید بدانید

تا به امروز کلی بازی ساخته شده که درباره جنگ جهانی دوم است و اینطور که به نظر میاد Gerda: A Flame In Winter هم یکی دیگر از بازی هایی است که باید به این لیست بلند بالا اضافه کنیم. اما این یکی یه تفاوت مهم دارد؛ به جای بازی در نقش یک سرباز، نقش یک پرستار دانمارکی-آلمانی به نام Gerda را بر عهده می گیرید که در دانمارک تحت اشغال آلمان زندگی می کند.

گردا در حالی که تلاش می کند تا جنگی را که زندگی اش را نابود کرده است تحمل کند، به زودی خود را وسط درگیری بین آدم های عادی و سرباز های دشمن می بیند. از آنجایی که او با افراد هر دو طرف رابطه دارد، شما باید تصمیم های بگیرید که مطمئن شوید بهترین نتیجه رو بهتون میده. توی این راهنما نکات کلیدی و پایه این بازی رو باهم مرور میکنیم که دانستشون واجب است. در ادامه با ما همراه باشید.

نکات کلیدی Gerda: A Flame In Winter برای تازه‌کار ها

Save Button

۵) زیاد از دکمه Save نمیتوانید استفاده کنید

به عنوان یک بازی ماجراجوییِ داستان محور، بازی حول تصمیماتی که Gerdaمی گیرد و سناریوهایی که در نتیجه آن رخ می دهد می چرخد. در حالی که طبیعی است که بخواهید وقتی از انتخابی راضی نیستید به عقب بگردید، اما باید بگم که این بازی در این مورد خیلی دست تان را باز نمیگذارد. فقط زمانی میتوانید سیو کنید که به صفحه نقشه برگردید، که در آن یک دفترچه خاطرات (Diary) ایجاد می‌کنید و انتخاب می‌کنید کجا بروید.

اگر از یک تصمیم یا نتیجه اش ناراضی هستید، باید از ابتدا دوباره شروع کنید تا شانس دیگری داشته باشید. پس با در نظر گرفتن این موضوع مطمئن شوید که در مورد تصمیم هاتون خوب فکر میکنید چون در غیر این صورت مجبورید همه اش از اول شروع کنید.

بیشتر بخوانید: نکاتی که قبل از شروع بازی MultiVersus باید بدانید

Your Powers

۴) توانایی های خاص Gerda

قدرت Gerda به شکل چندین انرژی ذهنی است که می تواند نتیجه آموزش پزشکی او باشد. او سه مورد برای گرفتن امتیاز دارد: Compassion و Insight و Wit. اینها مهمترین امتیازهای او هستند و هرچه بیشتر باشد، شانس بیشتری برای موفقیت دارید. او همچنین گزینه‌های دیالوگ بیشتری در صورت داشتن چیزی برای گفتن دارد.

تنها زمانی می توانید امتیاز کسب کنید که گردا پس از بازگشت به صفحه نقشه، توی دفتر خاطراتش چیزی بنویسد. هر کاری می توانید انجام دهید تا امتیازات خود را همیشه بالای صفر نگه دارید و آنها را برای تعامل با افراد مهم ذخیره کنید.

Different Expression

۳) نحوه بیان تان مهم است

همانطور که درباره چگونگی بازی گفتیم، Gerda توی بازی خیلی با بقیه حرف میزند. در بیشتر موارد شما چهار گزینه برای انتخاب دارید که برای دیالوگ هاتون میتوانید استفاده کنید. بسته به شرایط، دارایی هایتان و انرژی های ذهنی، برخی از گزینه ها ممکن است بسته شوند. در صورت انتخاب،چهره گردا در سمت چپ دیالوگ می آید.

همانطور که در میان انتخاب‌ها می‌چرخید و مردد هستید، این نکته رو هم در نظر داشته باشید که نحوه بیان Gerda هم تغییر می‌کند تا متوجه شوید که انتخاب تان چه نوع لحنی دارد. این برای مشخص کردن اینکه آیا حرف شما باعث ناراحتی کسی میشود یا نه خیلی مهم است.

بیشتر بخوانید: ۸ نکته مهم که قبل از شروع BitLife باید بدانید

Don't make enemies

۲) الکی دشمن تراشی نکنید

این یک موقعیت بسیار پرتنش و سخت برای Gerda است. به این ترتیب میزان اعتمادی که می توانید ایجاد کنید به طور قابل توجهی بر سرنوشت Gerda تأثیر می گذارد. همانطور که او با مردم صحبت می کند و کار هایی را انجام میدهد، اعتماد بقیه به او افزایش یا کاهش می یابد که مشخص می کند آنها مایلند برای Gerda کاری انجام بدهند یا خیر.

افرادی که اعتماد پایینی دارند کمتر تمایل دارند با او صحبت کنند یا به او کمک کنند، که تا حد زیادی بر روی بازی شما چیز هایی که دنبالش هستید تأثیر می گذارد. پس سعی کنید تا جایی که می توانید طرف خاصی را نگیرید و حرف های تندی که باعث ناراحتی بعضی ها میشود را نزنید. سعی کنید میانه رو باشید.

Manage your time

۱) زمان بینهایتی ندارید

یکی از بزرگترین انتخاب هایی که در طول بازی باید انجام دهید این است که Gerda را کجا ببرید. او درخواست های زیاد و مختلفی از افراد و جناح های مختلف دریافت می کند تا در کاری به آنها کمک کند. با این حال، هنگامی که سه یا چهار گزینه رو پیش روی خودتون میبینید، شما اغلب انتخاب تان به ۲ گزینه محدود میشود.

برای آماده شدن برای این مشکل، تصمیم بگیرید که با چه کسی میخواهید بیشتری وقت را بگذارنید و سعی کنید آن را به دو جناح یا حزب محدود کنید. داشتن روابط قوی با افراد معدودی بهتر از روابط متوسط با همه است.

خب این نکات مهمی بود که قبل از شروع بازی Gerda: A Flame In Winter باید بدانید. اگر آموزش های بیشتری از این بازی میخواهید، در قسمت کامنت ها بهمون اطلاع دهید.

 

بیشتر بخوانید: نکاتی که قبل از شروع بازی Inside باید بدانید

نوشته های مرتبط

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x