چگونه در Minecraft معجون نامرئی درست کنیم 2021

چگونه در Minecraft معجون نامرئی درست کنیم ۲۰۲۱

معجون نامرئی می تواند یک راه عالی برای بازیکنان برای رهایی از موقعیت های چسبنده، یا پنهان کردن تهدیداتی باشد که نمی خواهند با آنها روبرو شوند.

در Minecraft، بازیکنان می‌توانند منابع را برای ساختن چندین نوع معجون جمع‌آوری کنند. این معجون‌ها را می‌توان در فهرست موجودی بازیکن ذخیره کرد و در صورت نیاز مصرف کرد و پاداش‌ این کار باعث نجات جانتان در بعضی موقعیت ها می شود.

معجون ها می توانند همه کارها را انجام دهند، از سلامتی دادن به بازیکن گرفته تا مقاوم کردن آنها در برابر آتش یا اجازه دادن به آنها برای تنفس زیر آب. یکی از قوی ترین معجون ها معجون نامرئی است.

معجون نامرئی در Minecraft می تواند مدل بازیکن را ناپدید کند اما خالی از ضعف نیست. Mobs همچنان مدل بازیکن را در فاصله بسیار نزدیک شناسایی کرده و به آن حمله می کند و اگر بازیکن زره داشته باشد این فاصله افزایش می یابد. معجون فقط می تواند بر مدل بازیکن تأثیر بگذارد، بنابراین سلاح ها و مواردی که بازیکن در دست دارد نامرئی نمی شوند.

مانند تمام معجون های دیگر در Minecraft، معجون نامرئی در Brewing Stand ساخته می شود. Brewing Stand را می توان با استفاده از Cobblestone و یک Blaze Rod در Crafting Table درست کرد. Cobblestone یک منبع رایج است که بازیکنان مقدار زیادی از آن را خواهند داشت، اما Blaze Rod را فقط از کشتن Blazes در Nether می توان بدست آورد.

هنگامی که تمام منابع جمع آوری شد، می توان Brewing Stand را با قرار دادن Cobblestone در امتداد ردیف پایین و Blaze Rod در مرکز آن در یک میز کاردستی درست کرد. همچنین می‌توانید در ایگلوها و کلیساهای روستایی یک Brewing Stand پیدا کنید.

اول از همه

برای ساخت معجون نامرئی در Minecraft، بازیکنان ابتدا به معجون دیگری به نام معجون دید در شب نیاز دارند. برای ایجاد معجون دید در شب، بازیکنان به یک Nether Wart، یک Golden Carrot و یک Glass Bottles نیاز دارند. Nether Wart را فقط می توان در Nether Fortresses یا Bastion Remnants پیدا کرد.Glass Bottles را می‌توان با قرار دادن دو بلوک شیشه‌ای در سمت چپ و راست ردیف بالای شبکه Crafting Table و یکی در مرکز ساخت. این منجر به Glass Bottles می شود.Glass Bottles را می توان با استفاده از آنها در هر منبع آبی با آب پر کرد.

Golden Carrot را می‌توان در Bastion Remnants یا Ruined Portals یافت یا با قرار دادن Carrot در مرکز Crafting Table و احاطه کردن آن با Gold Nuggets از هر طرف درست کرد. برای هر Golden Carrot هشت Gold Nuggets لازم است. همه این مواد را می توان در Brewing Stand برای تولید معجون دید در شب ترکیب کرد.

مقداری Blaze Power را در کادر سمت چپ قرار دهید تا پایه Brewing Stand فعال شود. بازیکنان می توانند Blaze Power را با قرار دادن یک Blaze Rod در Crafting Table بسازند. Water Bottle را در یکی از جعبه های پایینی و Nether Wart را در جعبه بالای Brewing Stand قرار دهید. پس از یک تاخیر کوتاه، یک معجون ناخوشایند تولید می شود که هیچ تاثیری ندارد. در نهایت Golden Carrot را در کادر بالایی قرار دهید تا معجون دید در شب ایجاد شود.

ساخت معجون نامرئی

Minecraft

برای ساختن معجون نامرئی در Minecraft، بازیکنان می‌توانند یک Fermented Spider Eye شده را با معجون دید در شب در پایه Brewing Stand ترکیب کنند. برای ساختن یک Fermented Spider Eye شده، بازیکنان به یک چشم عنکبوت،قارچ و شکر نیاز دارند بازیکنان باید قارچ را در جعبه اول ردیف اول Crafting Table و شکر را در جعبه دوم قرار دهند.

چشم عنکبوتی باید در جعبه مرکزی، درست زیر شکر قرار گیرد. معجون دید در شب را در هر یک از سه جعبه پایینی در Brewing Stand و Fermented Spider Eye را در جعبه بالایی قرار دهید. پس از یک تاخیر کوتاه، این یک معجون نامرئی تولید می کند. مدت زمان معجون نامرئی سه دقیقه خواهد بود و امکان ساخت نسخه بهبودیافته با مدت زمان هشت دقیقه وجود دارد. برای انجام این کار، بازیکنان باید معجون نامرئی را در ردیف پایین Brewing Stand و مقداری Redstone Dust را در جعبه در بالا قرار دهند. Redstone Dust را می توان با استخراج سنگ معدن Redstone و قرار دادن آن بر روی Crafting Table بدست آورند.

این بود اولین مقاله از سری آموزش بازی Minecraft اگر که از این مقاله خوشتان آمد حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذاریدتا بتوانیم مقاله های دیگری برای آموزش بازی Minecraft بنویسیم و به اینجا بروید اگر که دنبال مقاله های آموزشی بیشتری هستید.

 

 

 

نوشته های مرتبط

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x