آموزش ۲۰۲۲ Horizon Forbidden West؛ Spinebreak Code چیه؟؟

راهنمای جامع Spinebreak Code در بازی Horizon Forbidden West

راهنمای Spinebreak در Horizon Forbidden West

Breaking Even یک ساید کوئست در Horizon Forbidden West است که در آن آلوی رمز و راز یک غار در The Spinebreak، تونلی بین دو منطقه از سرزمین های قبیله را کشف می کند و در انبار منابع را قفل شده با یک کد پیدا میکند.

این احتمال وجود دارد که در ماجراجویی خود در نقشه بزرگ Horizon Forbidden West خیلی زودتر از زمانی که واقعاً بتوانید کد را پیدا کنید، با The Spinebreak مواجه شوید. هنگامی که در حال انجام اولین ماموریت داستانی در Horizon Forbidden West هستید، یا هنگامی که در طی ماموریتی به نام The Burning Blooms با Carja hunter یعنی ، Talanah، از آن بازدید می کنید، به راحتی می توانید ورودی شرقی را پیدا کنید.

زمانی که Camp Nowhere، یک سکونتگاه کوچک Oseram در Stillsands ( منطقه بیابانی جنوبی Horizon Forbidden West )را پیدا کردید، به کد Spinebreak دسترسی پیدا خواهید کرد. اینجا جایی است که وقتی The Burning Blooms را کامل کردید، با Talana ملاقات می کنید، اما برای دریافت کد در The Spinebreak، باید با رهبر Oseram که در کنار او ایستاده است، Porguf صحبت کنید.

 

Spinebreak Code در Horizon Forbidden West کجاست؟

با Porguf در Camp Nowhere صحبت کنید، و او به شما خواهد گفت که چگونه نیمی از خدمه خود را در غار در The Spinebreak از دست داده است.

راهنمای Spinebreak در Horizon Forbidden West

موافقت کنید که تحقیق میکنید و به دنبال جعبه قفل میراث خانوادگی او باشید، سپس به سمت شرق، به سمت ورودی غربی The Spinebreak بروید. در داخل، از نیزه خود برای لوت کردن اتومبیل هایی که می توانید با فوکوس خود اسکن کنید، استفاده کنید، سپس مسیر Firegleam Blocked را در انتهای تونل پاک کنید.

راهنمای Spinebreak در Horizon Forbidden West

در مرحله بعد، به سمت راست خود نگاه کنید و دریچه هوا را با Pullcaster باز کنید، سپس با خدمه Oseram در طرف دیگر صحبت کنید. پس از مکالمه، به جلو ادامه دهید و یادداشتی وجود دارد که می توانید با فوکوس خود اسکن کنید. این از اولین اطلاعات ما از Josh است، شخصی که وسایل را پشت در قفل شده در The Spinebreak گذاشته است.

راهنمای Spinebreak در Horizon Forbidden West

از میان تونل فروریخته ادامه دهید، همانطور که می روید لوت کنید، و در پایان در محفظه ای پر از Apex machine ظاهر خواهید شد. سه Burrower Apex Tracker و یک Apex Spikesnout وجود دارد.

مثل همیشه، شما دو گزینه دارید: گزینه Stealth یا گزینه Loud.

اگر اهل Loud هستید، Burrowers به راحتی اسکنرهایی در پشت خود دارند که برای عکسبرداری آماده هستند. در حالی که Spikesnout به ویژه نسبت به پلاسما ضعیف است و می‌توان آن را با کمک سرما شکننده و آسیب پذیر کرد.

برای گزینه دیگر، منطقه را با فوکوس خود اسکن کنید و می توانید چند ماشروم پنهان را ببینید. با کمان خود به آنها شلیک کنید, به stealth field بروید و باید بتوانید Burrowers را با Silent Strikes بردارید تا زمانی که فقط Spikesnout باقی بماند.

راهنمای Spinebreak در Horizon Forbidden West

هنگامی که آنها شکست خوردند، اتاق را لوت کنید و سپس دیوار پشتی را با فوکوس خود اسکن کنید. سپس می توانید از Pullcaster خود برای باز کردن سوراخ در دیوار برای ادامه کار استفاده کنید.

همانطور که راه خود را به سمت فضای خالی باز می کنید، صداهای شوم نشان می دهد که ممکن است مبارزه بزرگتری برای Aloy در انتظار باشد. در این حین احتمالا توسط یکی هیولا غول پیکر که با نام Rockbreaker  شناخته میشود مورد حمله قرار میگیرید؛ یکی از ماشین های سخت در بازی.

راهنمای Spinebreak در Horizon Forbidden West

برای از بین بردن آن، روی وارد کردن آسیب الکتریکی تمرکز کنید تا آن را بی‌حس کنید و از قایم شدن آن(تونل کندن زیر زمین) آن جلوگیری کنید. یا می‌توانید از ضعف دیگر آن، سرما، برای شکننده کردنش استفاده کنید و آسیب بیشتری به نقاط ضعف آن وارد کنید.

به طور کلی، شما می‌خواهید از مسیر حمله اولیه Rockbreaker که از زمین خارج می‌شود دوری کنید( که گفتن آن آسان‌تر از انجام آن است ) سپس حملات خود را تا زمانی که در معرض دید قرار دارد ادامه دهید.

برای آسیب زدن توسط سرما، Rockbreaker را به سمت یکی از Frost Bellowbacks مرده هدایت کنید. در حالی که Rockbreaker نزدیک است به آنها شلیک کنید و این انفجار واقعا کمک خواهد کرد.

راهنمای Spinebreak در Horizon Forbidden West

با شکست Rockbreaker، مجدداً منطقه را لوت کنید و ادامه دهید.

 

پیدا کردن کد وروردی Spinebreak در Horizon Forbidden West

راهنمای Spinebreak در Horizon Forbidden West

در داخل این سمت تونل، از آتش یا مهمات انفجاری برای شعله ور کردن ظروف آتش در کنار دیوار استفاده کنید و مسیری را به جلو منفجر کنید.

راهنمای Spinebreak در Horizon Forbidden West

هرچند این نباید تنها سوراخی باشد که انفجار شما ایجاد کرده است. به سمت راست خود نگاه کنید و باید روزنه دیگری با یک یادداشت در داخل دیوار وجود داشته باشد.

آن را با فوکوس خود اسکن کنید و

The Spinebreak Door Code: 2054

را خواهید یافت.

راهنمای Spinebreak در Horizon Forbidden West

از اولین سوراخی که ایجاد کردید که به سمت شرق تونل منتهی می شود، به سمت راست بپیچید و کد را وارد کنید. با آن، راه خود را به کمپ Nowhere برگردانید، با Porguf صحبت کنید و ساید کوئست را به پایان رساندید!

 

اگر آموزش های بیشتری از Horizon Forbidden West میخواهید برایمان بنویسید تا توجه بیشتری بهش داشته باشیم!

 

بیشتر بخوانید: لیست آموزش های بازی Horizon Forbidden West

 

نوشته های مرتبط

3 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x