Stray Safe Code Midtown

آموزش Stray؛ چطوری گاوصندوقِ توی Midtown رو باز کنیم؟

بازی Stray مورد انتظارترین بازی گربه دوستان شاید در تمام تاریخ بود. این شاید به این دلیل است که بازیکنان این شانس را دارند که در Stray با یک گربه به عنوان قهرمان بازی بازی کنند و به این موجود پشمالو کمک کنند تا راه خانه اش را پیدا کند و در عین حال به چند روبات در طول راه کمک می‌کند.

Midtown مملو از خاطراتی است که باید برای B-12 (اون روباتی که همراه شماست) جمع آوری کنید، پر از آیتم های جور واجور است که برایشان باید منطقه رو خوب بگردید و همچنین پر رازهایی است که باید کشف شان کنید؛ مانند گاوصندوقی در یکی از مغازه ها. این گاوصندوق یک Badge را باز می‌کند و شما می‌توانید پس از پیدا کردن رمز پنهان شده در جایی در فروشگاه، آن را باز کنید.

با ما در این راهنما همراه باشید تا ببینیم چطوری میشه این گاوصندوق رو توی Stray باز کرد؟

 

بیشتر بخوانید: آموزش Stray؛ چطوری گاوصندوقِ توی Slums رو باز کنیم؟

 

چطوری گاوصندوق توی Midtown رو پیدا کنیم؟

Get off the subway

گاوصندوق Midtown در داخل یک فروشگاه زرد قرار دارد که یک مشتری عصبانی بیرونش وجود دارد. وقتی در Stray به مترو رسیدید، از درهای باز  استفاده کنید و به سمت دیگر ایستگاه بروید و از پله ها بالا بروید.

Find these two robots

به حرکت خود به سمت شمال ادامه دهید تا زمانی که روباتی در حال فرار ظاهر شود. از آنجا به سمت راست بروید، جایی که یک ربات بلندتر در نزدیکی اسکرین Clementine، با ربات کوتاه‌تری در حال بحث است.

Our yellow shop is right here

از پله ها بالا بروید و از کنار وندر ماشین به سمت راست بروید تا در نهایت به Midtown برسید. با ورود به شهرک بلافاصله فروشگاه زرد ما دیده می شود. مشتری ای که درباره اش گفتیم هم یک ژاکت پفی سفید پوشیده. روی پیشخوان بپرید و به داخل بروید، جایی که گاوصندوق در قفسه بالا قرار دارد.

 

 

بیشتر بخوانید: نکاتی که قبل از شروع بازی Stray باید بدانید

 

 

چطوری گاوصندوق رو باز کنیم؟

Translate the picture

در حین قدم زدن در داخل مغازه، می توانید از B-12 برای ترجمه دو تا عکس روی دیوار کمک بگیرید. نتیجه ترجمه عکس ها میشود: ۲۴۵۸ :edoC

The code is 8-5-4-2

این پیام کد را دارد اما بصورت عقبگرد(یعنی از راست به چپ باید بخونیدش)، به این معنی که رمز مورد نظر ما میشه: ۸۵۴۲. حالا از قفسه های کنار عکس ها بالا بروید تا به گاوصندوق برسید. ۸۵۴۲ را وارد کنید تا گاوصندوق را باز کنید و Badge گربه را بگیرید.

این Badge گربه تنها در اینجا نیست. Badge های بیشتری برای پیدا کردن  حین گشت و گذار در شهر در شهر و پیشرفت کردن در بازی وجود دارد، مانند Badge پلیس و Neco. همچنین، قبل از پیدا کردن Clementine، مطمئن شوید که تمام خاطرات(مموری) را از مکان‌های مختلف جمع‌ کردید. در این حین سعی کنید با همه ربات‌ها چت کنید تا درباره Midtown بیشتر بدانید.

هدف اصلی از آمدن به Midtown پیدا کردن Clementine، یک خارجی دیگر بود و ماموریت Stray از Zbaltazar در Antvillageبود. سایبورگ همچنین به شما و B-12 عکسی از Clementine با آدرس آن در پشت عکس می دهد. اما به نظر می رسد که Zbaltazar نمی تواند به Outside برود چراکه ذهن خودش را در دستگاهی دیگر آپلود کرده است.

 

بیشتر بخوانید: ایستراگ های بازی Stray

نوشته های مرتبط

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x