Stray Easter Eggs

ایستراگ های بازی Stray

Stray درباره گربه‌ای کوچک و ماجراجو است و همین برای ترند شدن در اینترنت کافی است. Stray برای طرفدارانی با چشم‌های تیزبین نیز پر از ایستراگ و اشاره به بازی های دیگه است. در این بازی می‌توانید ایستراگ هایی از Half-Life و Back to the Future و Skyrim را پیدا کنید. فقط توقع Khajiit (در بازی Skyrim) نداشته باشید!!

Stray، بازی ای که در نقش گربه میتوانید در شهر بگردید!

Half-Life

مترویی وجود دارد که می‌توانید در آن پرسه بزنید و روی یکی از صندلی‌هایش یک خراش وجود دارد که اشاره‌ای به Gordon Freeman (از بازی Half-Life) است. هر بازی اصلی Half-Life به جز قسمت ۱ با قطار شروع می شود، حالا میخواهد قطاری از طریق Black Mesa باشد یا تصادفی در هنگام فرار از پایتخت Combine؛ و البته اسلحه مختص فریمن،crowbar که میتوانید ببینیدش.

همچنین نامگذاری بسیار مشابهی در Stray به نام Half-Life وجود دارد. بخش‌های مختلف شهر Stray با عدد همراه هستند. این مانند Half-Life با شهر ۱۷ است، اما هیچ اشاره مستقیمی به سریال وجود ندارد، شاید فقط یک شباهت است.

Skyrim

به نظر می رسد که دو ایستراگ نیز برای Skyrim وجود دارد. اولینش مربوط به  یکی از روبات ها در انبوهی از زباله ها است. یک ربات به نام Jenkins که می گوید:

Some may call this junk. Me, I call them treasures

این خط اشاره ای به مرچنت Whiterun به نام Belathor است. وقتی با NPC صحبت میکنید، Belathor این جمله را می گوید.

دومین مرجع Skyrim که مشهورترین آنها است، “تیر به زانو” است. با ورود به Midtown، می توانید شهر را بگردید و فروشگاه ها را ببینید. یک غرفه غذا در یک کوچه نزدیک باشگاه غذای ربات سرو می کند. در غرفه یک مشتری نسبتاً غمگین در بار نشسته است. اگر با او صحبت کنید، یاد روزهایی می‌افتد که کارهایی انجام می‌داد، یعنی«Screwdriver to the knee»

در ردیت حتی یک نفر مجله Gravity Falls را در میان مجموعه ای از کتاب های دیگر پیدا کرد که فقط دستش با یک پنجه عوض شده است!

Back To The Future

در این بازی به فیلم Back To The Future هم اشاره شده است. همانطور که در چپتر Dead End با Doc دیدار می کنید، وارد خانه ای می شوید که او در آن غرق شده است. همانطور که روی نیمکت می پرید و سعی می کنید Defluxer را از بین ببرید، Doc شروع به داد و بیداد در مورد مسائل علمی می کند. یکی از جمله هایی که او میگوید این است که “Defluxer به ۱٫۱۲ گیگاوات نیرو نیاز دارد“، که اشاره‌ای به صحنه‌ای است که دکتر Emmet Power به Marty Mcfly درباره ماشین سفر در زمان و قدرت مورد نیازش می‌گوید.

The Simpsons

 

ایستراگی هم به یکی از قابل تشخیص ترین قسمت های سریال سیمپسون ها، آبجو Duff وجود دارد. اگر به داخل میخانه بروید، با تابلویی روبرو می‌شوید که بالای نوار دیوار سمت چپ آویزان است و روی آن نوشته شده است Dufer beer. آبجو Duff یک نام تجاری آبجو ساخته شده است که در سیمپسون ها درست شده است.

 

شما هم ایستراگ دیگه ای توی Stray پیدا کردید؟

 

 

بیشتر بخوانید: مکان هایی که ممکن است در Halo Infinite ندیده باشید

 

 

نوشته های مرتبط

3.7 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x