پیش نگاهی به بازی Forza Horizon 5

تاریخ انتشار Forza Horizon 5 ، تریلرها ، ویژگی ها و هر آنچه که می دانیم رو در پیش نگاهی به بازی Forza Horizon 5 می پردازیم.

بازی Forza Horizon 5 به طور رسمی در راه است و تنها چند ماه دیگر برای بازی آن باید صبر کنید. با نزدیک شدن به تاریخ انتشار بازی در ماه نوامبر ، ما از طریق تریلرها ، مصاحبه ها و ویژگی های پشت صحنه بیشتر در مورد آن می آموزیم ، و همه ما را در مورد ویژگی های جدید مانند ردیابی اشعه صوتی و یک سیستم آب و هوایی فوق العاده پویا نشون می ده. با توجه به آنچه تا کنون دیده ایم ،

Forza Horizon 5 به نظر می رسد بهترین نسخه این سری و یک ویترین هیجان انگیز برای قدرت Xbox Series X باشد. نه تنها به عنوان عنوان Xbox ، بلکه در Game Pass در روز اول

در پیش نگاهی به بازی Forza Horizon 5 ، ما همه چیزهایی که در مورد Forza Horizon 5 تا کنون می دانیم ، از جمله تاریخ انتشار ، قیمت ، سازگاری و ویژگی های جدید را جمع بندی می کنیم.

بریم سر اصل مطلب

این بازی چیه؟  پنجمین ورودی در مجموعه افق جهانی Forza
کی بیرون است؟  ۹ نوامبر ۲۰۲۱ (دسترسی زود هنگام ۵ نوامبر ۲۰۲۱)
سازگاری؟  Xbox Series X ، Xbox Series S Xbox One و PC

تنظیمات و ویژگی های جدید

بازی Forza Horizon 5 بار دیگر توسط Playground Games توسعه داده می شود – استودیویی که در رأس هر چهار نسخه قبلی این مجموعه قرار دارد – و فضای انگلیسی قبلی خود را با نسخه مکزیک عوض می کند. Playground می گوید این منطقه جدید بزرگترین و متنوع ترین جهان باز است که تا به حال در بازی Forza Horizon قابل بازی است ، با مجموع ۱۱ زیستگاه از جنگل تا بیابان.

این محیطها همچنین دارای مکانیک آب و هوایی پویا هستند که برای اولین بار در Forza Horizon 4 معرفی شد ، که می تواند شما را ناگهان درگیر طوفان رعد و برق کند و در حال عبور از میان تپه های شنی سوزان باشید. تفاوت در مقایسه با بازی Forza Horizon 4 در این است که هر بیوم در فصل های بازی متفاوت تغییر می کند و هر بیوم دارای آب و هوای پویای متمایز خود است.

در مورد ویژگی های جدید در پیش نگاهی به بازی Forza Horizon 5 برای اولین بار ، این حق رای دادن یک بخش داستانی عمیق و با ارزش را تحت عنوان Horizon Story معرفی می کند ، جایی که بازیکنان با شخصیت های جدید ملاقات می کنند و نتیجه ماموریت های خود را مشخص می کنند. اما انتظار یک روایت در سطح Uncharted را نداشته باشید ،

مایک براون ، طراح اصلی بازی Forza Horizon 5 در گفتگو با Eurogamer ، در مورد تصمیم برای معرفی ماموریت های مشابه کمپین در بازی گفت: “آنها به ما فرصتی می دهند تا بسیاری از چیزهای واقعاً هیجان انگیز بازی را ارائه دهیم. او یک تجربه تنظیم شده و داستان محور است. ”

اون در ادامه افزود “بسیاری از این موارد می توانند و به صورت طبیعی در گشت و گذار آزاد اتفاق می افتند ، در حالی که در حال کاوش هستید ، اما این روش بیشتری را برای انجام این کار به ارمغان می آورد. در پایان هر اعزامی ، شما یک سایت جدید جشنواره Horizon باز می کنید ، و با آن بارهای زیادی از مسابقات جدید باز می شود.

علاوه بر این Forza LINC ، یک دستیار جدید هوش مصنوعی که وضعیت شما ، افرادی را که بصورت آنلاین ملاقات می کنید و به شما کمک می کند تا با هم بازی کنند ، و همچنین Horizon Arcade ، که در آن بازیکنان به صورت مشارکتی در سراسر نقشه سفر می کنند ، قرار می گیرد و درگیر چالش های مختلف و مینی می شود. بازی ها.

توسعه دهندگان می گوید: در مورد بهبود بازی های اجتماعی و مسابقات PvP ، Horizon Tour و Horizon Open پرش و خروج از حالت های مختلف با سایر بازیکنان در سراسر جهان را آسان تر می کند. در حالت رویال بازی Forza Horizon 4 نیز – که Eliminator نامیده می شود – بهبود یافته است ، جایی که بازیکنان به صورت آنلاین با دیگران مسابقه می دهند و سعی می کنند با پیش قدم شدن از اخراج جلوگیری کنند.

شخصی سازی هم برای خودروها و هم برای مدل های کاراکتر تجدید نظر شده است و هزاران ارتقاء بصری و عملکردی بیشتر در اختیار بازیکنان در هنگام عرضه قرار گرفته است. در حال حاضر ، ما مجموعه دقیقی از وسایل نقلیه ای که قابل بازی در بازی هستند نمی دانیم ، هرچند در تریلر فاش شده باگی ساحلی ، مسابقه دهنده های خارج از جاده و البته سوپراسپرت ها را مشاهده کردیم.

به تازگی Turn 10 Studios عکسی از مپ بازی منتشر کرده همانظور که اول پیش نگاهی به بازی Forza Horizon 5 گفتیم دارای ۱۱ زیستگاه است

مناظق بازی (Biomes) (زیستگاه ها)

همانطور که قبلاً در پیش نگاهی به بازی Forza Horizon 5 گفتیم ، نقشه مکزیک Forza Horizon 5 از ۱۱ بیوم یا مناظق بازی (Biomes) متمایز تشکیل شده است که هریک تجربه رانندگی متفاوتی را ارائه می دهد – همچنین فصول محلی و شرایط آب و هوایی. در اینجا بیومهایی که می توانید انتظار داشته باشید آورده شده است:

صحرای زنده

صحرای زنده دارای یک بیابان کاکتوس غول پیکر پر از سگواروهای بلند است ، همچنین سازندهای سنگی و شمع هایی که منحصر به فرد در این منطقه هستند. علاوه بر این ، این بوم پر از شاخ و برگ است و گلهای وحشی در فصول خاصی ظاهر می شوند.

 

صحرای شنی

صحرای شنی دارای تپه های شنی با ماسه مخملی نرم و ابریشمی است. ظاهراً این بوم دارای بسیاری از جاده های طولانی و مستقیم است که برای آزمایش سرعت واقعی ماشین شما بسیار مناسب خواهد بود.

 

ساحل صخره ای

ساحل صخره ای چشم اندازی عالی از اقیانوس و در نتیجه چشم انداز فوق العاده ای از غروب و طلوع خورشید را ارائه می دهد. این بیوم همچنین دارای طاق کابو سان لوکاس ، یک سازه صخره ای و همچنین زمین گلف است.

 

زمین کشاورزی

به نظر می رسد که زمین کشاورزی بسیاری از محصولات بومی مکزیک را به نمایش بگذارد. این زیستگاه از پوشش گیاهی سرسبز ، درختان میوه بار و رودخانه های وسیع (اما کم عمق) تشکیل شده است. در صورت تمایل حتی می توانید راه خود را از طریق نرده ها بکشید.

 

تپه های خشک

تپه های خشک در نزدیکی منطقه مزرعه قرار دارد و دارای علف های خشک در تپه های نورد است – فقط مراقب درختان متراکم و کاکتوس های گلابی خاردار باشید. اما جالب ترین جنبه این زیستگاه دریاچه ای است که در زمستان خشک می شود و به شما امکان می دهد به مسیرهایی که قبلاً در دسترس نبوده دسترسی پیدا کنید.

 

آتشفشان

آتشفشان به عنوان بلندترین قله در بازی Horizon تا به امروز – و برخی از بهترین چشم اندازها – عمل می کند. همچنین این فصل در بین همه زیستگاه ها چشمگیرترین تغییر فصل را تجربه می کند و در زمستان پوشیده از برف می شود.

 

دره

بیوم دره تقریباً به صورت عمودی و مقیاس است. این زیستگاه مملو از سازندهای سنگی است که با نوارهای منحصر به فرد الگو شده اند. Canyon همچنین بهترین ویترین را برای صوت ردیابی اشعه Forza Horizon 5 به لطف صداهای ماشین که می تواند از دیوارها بیرون بیاید ، ارائه می دهد.

 

جنگل

بیوم جنگل توانایی کاوش را ارائه می دهد ، شامل ویرانه ها ، معابد (بر اساس معابد واقعی مکزیک) و آبشارها برای بررسی. حتی یک خط هوایی متروکه وجود دارد که طبیعت آن را پس گرفته است تا آن را کشف کند.

 

مرداب

باتلاق در نزدیکی جنگل است و دارای درختان ریشه مانگرو (که می توانید آنها را از بین ببرید) در اطراف با آبهای کم عمق خال خالی کرده است.

 

ساحل گرمسیری

بیوم ساحل گرمسیری در اصل مانند یک تفریحگاه مکزیکی است. این زیستگاه دارای درختان نخل ، سواحل سفید ، تختخواب ها ، کلبه ها و مرغ های دریایی است ، اما با شروع فصل طوفان کمی رویایی تر می شود.

 

شهر Guanajuato

Guanajuato زیستگاه شهری Forza Horizon 5 است ، پر از تاریخ ، رنگ و معماری استعماری اسپانیا. گواناخواتو نیز شهری چندلایه است که دارای تپه ها و تونل هایی است که خیابان های تنگ آن صدای ردیابی اشعه جدید را به نمایش می گذارد.

 

دو جلوه ی هوایی جدید

صحبت از آن سیستم آب و هوا – Forza Horizon 5 دو جلوه هوا جدید خواهد داشت. طوفان های گرمسیری و طوفان های گرد و غبار که حتی می توانید طوفان را تعقیب کنید.

Don Arceta ، مدیر هنری ، می گوید: “تعقیب طوفان در برنامه ما هنگام شروع پروژه چیز مهمی بود.” با این حساب ، شما قادر خواهید بود این طوفان های جدید را از راه دور مشاهده کرده و به آنها نزدیک شوید. هرچند آنها همیشه در آنجا نخواهند بود-آنها فصلی هستند بنابراین طوفان های گرمسیری را از ماه ژوئن تا اواخر نوامبر خواهید دید ، در حالی که طوفان های گرد و غبار در فصل خشک از اواسط اکتبر تا آوریل ظاهر می شوند.

به طور کلی و خلاصه ریز جزئیات جدید

قطار به این نسخه نیز برمی گردد!

۶ جشنواره در این بازی برگزار خواهد شد

نقشه نسخه جدید ۵۰ درصد بزرگتر از فورتزا هورایزون ۴ است

رانندگان و تردد غیرنظامی در حال بازگشت به این عنوان هستند

دود لاستیک و جلوه های رانندگی ارتقاء زیادی یافته است

فصل های بازی بر دود لاستیک تأثیر می گذارند

 

این بود پیش نگاهی به بازی Forza Horizon 5 اگر از مقالاتی مثل پیش نگاهی به بازی Forza Horizon 5 در سبک بازی ریسنگ و بازی جهان باز خوشتون اومد نظراتتون رو حتما در مورد پیش نگاهی به بازی Forza Horizon 5 برامون بزارید.

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x