ریمستر بازی های قدیمی موبایل

ریمستر بازی های قدیمی موبایل

از هیجان های Angry Birds Reloaded تا ریزه کاری های Cut the Rope Remastered ، با برخی از ریمستر بازی های قدیمی موبایل آشنا بشیم.

Angry Birds Reloaded:

یکی از ریمستر بازی های قدیمی موبایل Angry Birds Reloaded هست. با خیال راحت از ابتدا ، Angry Birds Reloaded همان سرگرمی اصلی خراب کردن بیس خوک هاست.

چه چیز های جدیدی اضافه شده.

از موارد جدیدی که به بازی همراه ریمستر بازی اضافه شده جلوه های صوتی و گرافیکی تازه شده ، قدرت شیرین سازی و در جزیره عقاب شخصیت های جدیدی مانند گری ، خوک لجن قهوه ، برای تیرکمان بچه گانه خواهید داشت.

نکته جالب:

Tuomo Lehtinen ، معاون برنامه توسعه بازی Rovio ، که برنامه نویس اصلی بود ، می گوید: “سعی کنید نقطه ضعفی را پیدا کنید که بیشترین آسیب را به پرنده اول وارد کند.” “اگر این کار را انجام دهید ، یک افکت آبشار وجود دارد.”

Cut the Rope Remastered:

یکی دیگر از این بازی ها Cut the rope remastered هست که بازیکنان بیش از یک دهه است که برای تغذیه Om Nom سیری ناپذیر طناب می زنند و در این جشن جدید از پازل مبتنی بر فیزیک ، این کار را به سبک پر جنب و جوش ۳D انجام می دهید.

چه چیز های جدیدی اضافه شده.

از چیز های جدیدی که به بازی اضافه شده میشه از این موارد گفت که عضو جدیدی از خانواده Om Nom و دوستانش و Nibble Nom که سطوح جدید خود را بدست می آورند به آنها ملحق می شوند. اجازه ندهید اندازه کوچک او شما را گول بزند. شما باید بیش از Om Nom به او آب نبات بدهید – او گرسنه است!

نکته جالب:

Kay Gruenwoldt ، مدیر عامل شرکت توسعه دهنده استودیو Paladin ، می گوید حتماً روی صفحه نقشه هر سطح ضربه بزنید. “چیزهای خوبی در آنجا پنهان شده است.”

Alto’s Odyssey: The Lost City:

یکی دیگر از ریمستر بازی های قدیمی موبایل Alto’s Odyssey: The Lost City هست که این بازی sandboard با هیجان و آرامش و کنترل بصری باعث می شود تا در مناظر سینمایی سرگرم شوید و در حین تعقیب امتیازات بالا ، هوا را ورق بزنید.

چه چیز های جدیدی اضافه شده.

از چیز های جدیدی که به بازی اضافه شده میشه از این موارد گفت که The Lost City ، چهارمین بایوم پر جنب و جوش است. برای کشف اسرار بیشتر ، از آن استفاده کنید.

نکته جالب:

ریان کش ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت توسعه دهنده Snowman ، می گوید: “از سنگ ها به نفع خود استفاده کنید.” “شما می توانید از آنها گزاف گویی کرده و روی خطوط فرود بیایید تا خرد شوند.”

Doodle God Universe:

یکی از ریمستر بازی های قدیمی موبایل  Doodle God Universe هست که جهان در اختیار شماست تا در این تصور دوباره بازی پازل کیمیاگری Doodle God شکل بگیرد. عناصر را برای جعل واکنش ترکیب کنید – سپس از آنها برای ایجاد حتی بیشتر استفاده کنید. ادغام هوا و گدازه؟ پوف – برای خودتان سنگ تمام کرده اید!

چه چیز های جدیدی اضافه شده.

از موارد جدیدی که به بازی همراه ریمستر بازی اضافه شده یک سیاره زیبا ، که هنگام ایجاد ترکیبات جدید به حیات می رسد. (آن گدازه ای که شما در گذشته ادغام شده اید از آتشفشان عظیم سیاره فوران می کند.)

نکته جالب:

تیم توسعه دهنده JoyBits آزمایش را تشویق می کند. اگر منطق به شما کمک نمی کند تا عناصر را باز کنید ، هرج و مرج را بپذیرید و ترکیب های تصادفی بسازید.

 

این بود  ۴ ریمستر بازی های قدیمی موبایل اگر از مقالاتی مثل ریمستر بازی های قدیمی موبایل و دیگر بازی های موبایلی خوشتون اومد نظراتتون رو حتما برامون در مورد ریمستر بازی های قدیمی موبایل بنویسید.

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x