نگاهی به بازی Split Gate شوتری پر انرژی شبیه Halo Portal

در نگاهی به بازی Split Gate اولین پروژه ۱۰۴۷ Games بازی Splitgate: Arena Warfare ، یک شوتر اول شخص است که مبارزه شبیه سبک بسیار مورد علاقه Halo 2 و ۳ را با مکانیک Portal 2 تزریق می کند. مجموعه ای از سلاح های گرم ، از جمله مورد علاقه خودم شبیه به Halo را ارائه می دهد. تفنگ های تهاجمی و اسلحه های قدرتمند ، چند نقشه در مقیاس متوسط تنظیم شده برای عمودی و جناح های هوشمند ، شخصی سازی آواتار یا همون کارکترتون و تعداد بیشماری حالت بازی (از جمله موارد مورد علاقه طرفداران مانند deathmatch).

SG Gamelay 1

اهداف ساده باقی می مانند:

در نگاهی به بازی Split Gate به این می پردازیم که شما در بازی هدف را بیابید و آن را بکشید. با این حال ، گذاشتن پرتال ها ، چشم اندازهای مفید و مانور ماهرانه ای را فراهم می کند. گاهی اوقات ، آنها می توانند ضعف مهلکی باشند زیرا دشمنان به طور بی رویه به آنها دسترسی پیدا می کنند. من دائماً در معرض لطف بازیکنان حیله گر قرار داشتم که از پورتال خود برای زاویه های مختلف استفاده می کردند.

با فشار یک دکمه ، می توانید مجموعه ای از پورتال ها را در هر لحظه بر روی سطوح تار آبی ایجاد کنید (تصویر زیر را ببینید). همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید ، پورتال ها درهای ورودی بین مکان ها هستند.

SG Gamelay 2

زمان آماده شدن یا بارگذاری مجدد برای این توانایی وجود ندارد ، اگرچه ماهیت تقسیم دو ثانیه ای از آتش سوزی ، قرارگیری دقیق پورتال را دشوار می کند. این امر به ویژه در فرارهای جسورانه مشهود است. علاوه بر این ، همه بازیکنان مجهز به نارنجک انکار پورتال هستند. در حالی که پرتابه هیچ آسیبی به بدن نمی رساند ، می تواند از مخالفان برای استفاده سریع از پرتال ها جلوگیری کند.

قبل نگاهی به بازی Split Gate در چند مسابقه اولم ، پورتال ها یک مکانیک فراموش نشدنی بودند. این به سختی در غلبه بر دشمنان بی خبر قابل توجه بود. با دقت مناسب ، اکثر نفرات برنده بودند. اما وقتی گروه های دشمن وارد نبرد شدند ، زنده موندن به طور شدیدی دشوار شد. هنگامی که شروع به قرار دادن پرتال ها در محیط کردم ، تعداد مردن من فوراً کاهش یافت. من توانستم خطوط کشتار را از فواصل ایمن حفظ کنم و به جای ورود تصادفی به پورتال ها ، از آنها به عنوان پنجره هایی برای شلیک دشمنان استفاده کردم. در یک گروه ارتباطی تر ، گیم پلی پورتال میدان جنگ را تغییر می دهد.

SG Gamelay 3

در ادامه نگاهی به بازی Split Gate یان پرولکس ، مدیر عامل ۱۰۴۷ Games می گوید: “آنچه ما از تیم ها دیدیم این است که آنها نقش های متفاوتی را ایجاد کرده اند.” “برخی بازیکنان دائماً در حال حرکت هستند -” در همه جا “به طوری که شما نمی توانید آنها را پیگیری کنید – و در کنار یکدیگر از دشمنان جلوتر استفاده می کنند. به طور معمول ، یک بازیکن دیگر در مکانی امن قرار می گیرد تا حرکت دشمن را صدا کند. ”

راهبردهای استراتژیک و تغییرات حساسیت می تواند منجر به پیروزی شود ، اما چون پورتال ها جایگزین امتیازات و قدرت های مخصوص کیت رایج در سایر تیراندازان معاصر می شوند ، بازیکنان Splitgate مجبور می شوند سلاح های خود را دقیق کرده و جغرافیای نقشه را به خاطر بسپارند. این باعث خوشحالی تیراندازان تیرانداز می شود اما این پتانسیل را دارد که گیمرهای معمولی را از بین ببرد. پرولکس یک طرح ساده برای لیست های پخش گسترده نشان داد که هدف آنها جدا کردن دسته های پخش کننده است.

“برای رنک بندی بازی ، ما سیستم رتبه بندی Halo 2 1-50 را باز می گردانیم. صرفاً بر اساس برد و باخت است نه نسبت مرگ و کشتار ، “او می گوید. “ما همچنین یک حالت معمولی و یک بازی بازی سفارشی شامل اصلاح کننده هایی مانند جاذبه کم ، سوخت نامحدود جت پک ، فقط عکس از سر ، و غیره خواهیم داشت.”

SG Gamelay 4

در ادامه نگاهی به بازی Split Gate می بینیم که علاوه بر این ، برای کسانی که به دنبال یادگیری در محیط کم هستند ، مسابقات پرایوت یا همون کاستوم با گزینه هایی برای بازی در کنار و در مقابل ربات ها در دسترس است. A.I. هیچ مشکلی نیست ؛ ربات های دشمن پرتال های خود را برای دور زدن عجله زمین ها فعال می کنند. علاوه بر این ، با برنامه ریزی خودکار هدف ، بازیکنان پنجره محدودی برای شکست رزمندگان رباتیک خود دارند. در حال حاضر ، ربات ها برای تازه واردان بسیار قدرتمند هستند ، اما ۱۰۴۷ Games وعده اجرای تنظیمات دشواری را داده است.

SG Gamelay 5

هدشات

در ادامه نگاهی به بازی Split Gate می بینیم که البته سریع ترین راه برای غلبه بر مخالفان است و هر نقشه تعداد زیادی از موقعیت های برتر را برای فرود راحت تر آن گلوله ها یا گلوله های پلاسما ارائه می دهد. “Olympus” ، زمینی ورزشی که تبلیغات آبی نئونی و سکوهای شناور را تبلیغ می کند ، فرصت های زیادی را برای مسیرهای پستی زیرکانه فراهم می کند. اگر بازیکنان واقعاً باهوش باشند ، می توانند خطوط دید مطلوبی را در دو طرف نقشه ایجاد کنند.

“Silo” ، با چراغهای رنگین کمانی و موسیقی موج سرد ، دارای تم باشگاه است. بخش میانی آن یک میدان جنگ محبوب است ، اما راهروهای طولانی سفر به مرکز را مستعد کمین می کند. در “Helix” ، سلاح های جنگی نزدیک مانند تفنگ ساچمه ای و شگفت آور ، موشک اندازها ، برتری دارند. در اینجا ، راهروهای تنگ از فرار سریع پورتال جلوگیری می کند ، بنابراین دقت اسلحه مهم است. سرانجام ، کهکشان “Outpost” دارای برج تیرانداز از خفا است که تنها از طریق درگاه ها ، پرش های به موقع و حرکت بازیکنان قابل دسترسی است.

SG Gamelay 6

در آخر نگاهی به بازی Split Gate جامعه قابل توجه Splitgate طرفدار این بازی است. پیشنهادات تست بازی در به روزرسانی های معمول گنجانده شده است ، به این معنی که ۱۰۴۷ Games خود را به عنوان توسعه دهنده کوچکی که گوش می دهد ، معرفی کرده است. با این حال ، هنگامی که صحنه رقابتی گسترده تری برای Splitgate در نظر گرفته شد ، توسعه دهندگان ترجیح دادند تمرکز خود را بر روی بهینه سازی خود بازی بگذارند نه اینکه در مسابقه Esport عجله کنند.

این بود نگاهی به بازی Split Gate نظرات خودتون رو حتما برامون در مورد نگاهی به بازی Split Gate بنویسید که بهمون خیلی انرژی میده که بازم براتون مقالاتی مثل نگاهی به بازی Split Gate در سبک بازی شوتر بزاریم.

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x