شوتر برتر

۱۰ شوتر برتر برای بازی در حال حاضر

۱۰ شوتر برتر برای بازی در حال حاضر – از Doom تا Half life

یک شوتر برتر چه ویژگی هایی دارد؟ پاسخهای فوری ممکن است شامل عبارات/کلمات تند مانند “احساس تفنگ” یا “شخصی سازی کیت” باشد. ما در ادامه لیستی از ۱۰ شوتر برتر برای بازی در حال حاضر  رو براتون داریم.

با این وجود ، تعریف رضایتمندی ناشی از کسب آن پیروزی آرزو در چندنفره رتبه بندی شده یا زنده ماندن از یک حمله ظاهراً بی پایان در حالت ترکیبی تک نفره دشوار است. یک تیرانداز خوب تمایل دارد حاوی عناصری فریبنده باشد-جو گیر ، تعادل سلاح/توانایی ، عرصه های لذت بخش و غیره. صرف نظر از سبک (مانند FPS ، شخص سوم ، از بالا به پایین) ، ویژگی های فوق تمایل دارند به خوبی با گیم پلی جذاب ، روایت های گسترده و مکانیک جدید یا بهبود یافته.

اگر احساس می کنید در محیط های چند لایه با سرعت بالا حرکت می کنید و دشمنان را با دقت و حیله گری به هم می ریزید ، پس ۱۰ شوتر برتر برای بازی در حال حاضر موجود در این لیست قطعاً ارزش وقت و توجه شما را دارد.

Splitgate

PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, PC
یکی از شوتر برتر Splitgate برای مدت طولانی زیر رادار پرواز کرد تا اینکه پس از رکورد شکننده ۱۰ میلیون بارگیری بتا باز ، جاذبه ای پیدا کرد. توسعه دهندگان ۱۰۴۷ بازی شروع به افزایش تدریجی خود در ایمنی نسبی اتاق خوابگاه دانشگاه استنفورد کردند. ما در سال ۲۰۱۹ با مدیرعامل ایان پرولکس صحبت کردیم و بازی کردیم ، که هدف خود را از ایجاد یک بازی در دسترس که تسلط بر آن دشوار بود ، بیان کرد.
سه سال بعد ، مکانیک های زیبا و زیبایی بازی های اسپلیت گیت ، علاقه گیمرهای معمولی و ورزشکاران حرفه ای esports را به یک اندازه برانگیخته است. فصل ۰ به تازگی در Gamescom با توجه به تصمیم قبلی ۱۰۴۷ Games مبنی بر تمدید نامحدود دوره بتا Splitgate اعلام شد. پس از مرتب سازی پشتیبان ، انتظار می رود که راه اندازی کامل بازی دنبال شود.
Split Gate Gameplay

Returnal

PlayStation 5

یکی دیگر از بازی های شوتر برتر همانطور که Dan Tack خود ما به طرز شگفت انگیزی بیان کرد: “بازگشت یک کابوس بی امان است که بازی رویایی است.” یک شوخی ترسناک علمی تخیلی ، اولین تیرانداز سوم شخص هوسمارک با کشش وهم انگیز می چکد. سیاره طوفانی و توهم زا آتروپوس دارای شاخ و برگ مار ، معماری باستانی و گونه های ناقص است.

شما سلن هستید ، یک کاشف بین کهکشانی که در یک دنیای خطرناک قرار گرفته است. با انبوهی از سلاح ها و توانایی های قابل کشف در محیط های بی شمار آتروپوس ، در جنگل ها و بیابان های بی رحمانه قدم می زنید تا معنای واقعی پشت مزرعه دار ظهور سلن و فضانوردی را که درونی ترین افکار او را درگیر می کند ، کشف می کنید. در بازگشت ، مرگ تولد دوباره است. با هر زندگی جدید چه خواهید کرد؟

این بازی جز لیست ۱۰ تا از بهترین بازی های اکشن که همین الان بازی کنید در سایت گیمریما هم بود

 

Returnal Gamplay

Titanfall 2

PlayStation 4, Xbox One, PC

یکی از بهترین بازی شوتر این لیست بازی Titanfall 2 هست. طرفداران Modern Warfare از اولین تفنگ سریع و غیر معمول Titanfall-دیواری ، کشویی ، راپلی لذت بردند. Titanfall 2 حالت داستانی تک نفره را معرفی کرد که در ضربات حاشیه ای بازی اول توضیح داده شد. شما در نقش کوپر خلبان آماتور شورشی بازی خواهید کرد ، در حالی که او در حال عبور از ارتش IMC امپریالیستی در کنار B.T. ، تیتان مستقیم او است.

فهرست ابزارهای جدید و قابلیت پرتاب در قسمت جلوی چند نفره ، سبک های بازی بیشتری را به PVP معرفی کرد که برای سطوح مختلف بازیکن جذاب بود. Titanfall 2 یک عنوان محبوب است که هنوز هم دارای یک بازیکن اختصاصی است. احساس بازی بی نظیر آن و تصاویر حماسی ویرانگر تیتانی که امروزه همچنان احساس می شود و به خاطر سپرده می شود. می توانید این را در عنوان بعدی این لیست کاملاً نشان دهید.

 

Titanfall 2 cover

Apex Legends

PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC
یکیدیگر از شوتر برتر این لیست Apex Legends شاید Apex Legends آن چیزی نبود که طرفداران Titanfall 3 به دنبال آن بودند ، اما با افتخار داستان سریال را در آستین خود می پوشاند. بسیاری از سلطنتیان نبرد برای برتری Twitch می جنگند ، و Apex هیچ تلاشی نیست. ۱۸ افسانه ، رویدادهای مداوم/به روز رسانی لوازم آرایشی ، فیزیک روان و بازی تفنگ دار FPS محبوب را در لیگ خودش قرار داده است. علاوه بر این ، مکانیک های انقلابی مانند سیستم پینگ و چراغ روشن ، عناوین آینده و کلاسیک این ژانر را تحت تأثیر قرار داده اند.

در دهمین فصل خود ، Apex Legends همچنان با شخصیت های اضافی و تغییرات دقیق نقشه ، موفقیت خود را به دست می آورد. یک حالت بازی جدید به نام Arenas این اکشن بزرگ را به دوئل های پرتنش ۳v3 تبدیل می کند و اهداف چاد گرنیر ، مدیر خلاق را برای گسترش فراتر از فرمول نبرد رویال ، منعکس می کند.

 

Apex S10 cover

Call of Duty: Warzone

PlayStation 4, Xbox One, PC

یکی از شوتر برتر Warzone مطمئنا ، Plunder -یک حالت بازی برای جمع آوری پول نقد با بازپرداخت فوری-یک افزودنی خوب برای Warzone است ، اما تجربه battle royale واقعاً نمایش را می دزدد. به زبان ساده ، Warzone بزرگتر از معاصران خود است. با داشتن ۱۵۰ بازیکن در یک مسابقه معین (گاهی حتی ۲۰۰ نفر) ، اقدامات متقابل مرگ با اجرای دوئلهای گولاگ و بازپرداختهای قابل خرید و اهداف جانبی درون بازی مانند پاداشها ، با وجود نقشه های بزرگ ، ضربات طولانی مدت بازی برای شما تضمین می شود.
مجموعه ای از لیست های پخش مختلف با تعداد بازیکنان-Solos ، Duos ، Trios و Quads-به این معنی است که هر زمان که دوست دارید می توانید با یا بدون تیم اختصاصی وارد میدان جنگ شوید. مانند دیگر بازیگران فعال در این لیست ، انتشار محتوا احتمالاً شما را صدها ساعت در صندلی خود نگه می دارد.
Warzone S5 cover

Halo: The Master Chief Collection

Xbox One, PC
Halo: The Master Chief Collection به عنوان نقطه اوج بازسازی مجدد نمادین ترین ماجراجویی اپرای فضایی در Xbox ، یکی از ضروریات است. چه طرفدار فعلی باشید و چه تازه وارد ، ادیسه وسیع Chief به دلیل مکانیک کارآمد (حتی Combat Evolved به نظر می رسد و محکم به نظر می رسد!) ، موسیقی فراموش نشدنی و روایت پیوسته بسیار قابل دسترسی است. بانجی سالها پیش کار خود را به ۳۴۳ صنایع واگذار کرد. استقبال انتقادی از زمان بازی Halo 4 یکسان نبوده است.
با این حال ، Infinite به دنبال این است که حق رای دادن کلاسیک را در جهت جدیدی با دنیای باز بزرگ و داستانی تکاملی و مبتنی بر چند نفره در مسیری جدید سوق دهد. بنابراین مجموعه Master Chief آغازگر کامل است.
Halo mmc Cover

Doom Eternal

PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch, Stadia, PC
یکی از بهترین شوتر برتر این لیست Doom Slayer (یا Doomguy) و Master Chief عملاً مترادف هستند … مگر اولی تمایل زیادی به خرد کردن شیاطین و حمام کردن در درون خود دارد. ما عاشق مبارزه بدون محدودیت Doom Eternal و یک چهارم نزدیک بودیم-گلوله های ساچمه ای جای خود را به قفسه سینه های نمایان شده می دهد و اره برقی به معنای واقعی کلمه دشمنان را به قطعات لعاب دار خون می راند. تعداد زیاد دشمنان به سرعت در حال افزایش سرعت عملیات است.
برای جلوگیری از تنگناهای مزاحم یا مرگ ، باید در اطراف هر عرصه بچرخید. همچنین نباید این موسیقی متن دل انگیز را فراموش کنیم. منظره صوتی “باستانی ، بیگانه” هوی متال ، میک گوردون ، کل تجربه اکتان بالا را با ریف های گیتار شگفت انگیز و باس لاین های تکان دهنده ای مطابقت می دهد که با ضربان پراکنده قلب Doomguy مطابقت دارد.

همچنین نقد بازی Doom Eternal

Doom Ancient Gods 2

Destiny 2

PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Stadia, PC
یکی دیگر از شوتر برتر لسیتمون Destiny 2 بسیار بالاتر از موفقیت های پیش درآمد خود است. تعداد قابل توجهی از گسترش ها باعث می شود فیلم پرفروش سرویس زنده بی نهایت قابل بازی باشد و داستان پیچیده درست زیر سطح طرح مرکزی آن نهفته است. به عنوان یک شکارچی ، Warlock یا Titan ، شما باید به ستارگان بروید تا با نیرویی شیطانی به قدمت خود جهان مبارزه کنید. صدها سلاح در اختیار شماست و حملات با دشواری بالا/ماموریت های شبانه می تواند به شما تجهیزات قدرتمندی پاداش دهد.
اما ، در حال حاضر ، بیایید به حملات بپردازیم – حالت PVE تعاملی اصلی Destiny. حملات مهارتهای مکانیکی ، ارتباطی و استدلال شما را به آزمون می کشاند. شکست در انتظار هر نقطه بازرسی است. هر یک از ضربات به ظاهر کوچک. گسترش اسرارآمیز Lightfall ، که برای سال ۲۰۲۲ برنامه ریزی شده است ، قرار است دوره جدیدی را برای غارتگران آغاز کند.

همچنین رونمایی از دی اس سی جدید Destiny 2

Destiny 2 New dlc

Rainbow 6 Siege

یکی دیگر از شوتر برتر لسیتمون آخرین Rainbow Six یک بازگشت به عناوین متد FPS مانند Counter-Strike و SOCOM است. نقشه های کلاستروفوبیک مملو از حفره های قتل ، مجازات نسبت زمان کشتن و جلوه های صوتی بصری تنش هر مسابقه را افزایش می دهد. مطمئناً می توانید با شلیک اسلحه به نقطه دفاعی شتافتید ، گویی محاصره تیراندازی متوسط شما بود ، اما موفقیت مداوم ناشی از صبر بی دریغ و زاویه نگه داشتن است.

فهرست فزاینده اپراتورهای قابل پخش-که هر کدام مجهز به کیت های توانایی و سلاح گرم هستند-به این معنی است که بازی متا دائما در حال نوسان است. با این حال ، اگر شما آتش سوزی های وحشتناک Warzone یا Apex را ترجیح می دهید ، Siege ممکن است برای شما مناسب نباشد. با وجود این ، این بازی همچنان یکی از ثابت ترین تیراندازان رقابتی است.
R6S Cover

Half-Life: Alyx

PC
آخرین شوتر برتر این لیست نمی توان Alyx Vance و جستجوی آلوده به بیگانگان را نادیده گرفت. پیش درآمد Half-Life 2 پتانسیل فناوری VR را به نمایش گذاشت. به معنای واقعی کلمه زدن گلوله های ورودی و دیگر پرتابه های خطرناک یا انجام اقدامات ساده مانند بارگیری مجدد یا تعامل با اجسام محیطی به گونه ای که کنترل کننده یا موس و صفحه کلید نمی توانند از آن الگوبرداری کنند. مایه تاسف است که Half-Life: Alyx فقط با تجهیزات VR قابل بازی است و آن را به یکی از منحصر به فرد ترین بازی های این لیست تبدیل می کند.
با این وجود ، تعهد جدید Valve به محبوب ترین حق رای دادن ممکن است به این معنی باشد که بازی های Half-Life بیشتری در افق هستند. تنها یک زمان است که G-Man معمایی بار دیگر صفحه نمایش ما را تزئین کند.
HLA Cover
 این بود لیست ۱۰ شوتر برتر برای بازی در حال حاضر که پیشنهاد میشه این لیست بر ترتیب خاصی نیست و فقط بازی هایی هستن که الان پیشنهاد میشن حتما نظراتتون رو برامون درمورد ۱۰ شوتر برتر برای بازی در حال حاضر بنویسید تا بازم مقالاتی براتون توی این سبک لیست براتون پوشش بدیم.

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x