Apex Legends: هشت بهترین Legend برای King's Canyon.

Apex Legends: هشت بهترین Legend برای King’s Canyon.

Apex Legends

در حالی که Apex Legends فهرستی متعادل از شخصیت ها دارد، برخی از آنها برای نقشه های خاص مجهزتر هستند. این Legends ها برای King’s Canyon بهترین هستند.

Apex Legend

Apex Legends به دو دلیل اصلی با دیگر بازی‌های نبرد رویال مانند Fortnite و Warzone متفاوت است: ترکیب‌های تیمی مبتنی بر کلاس و توانایی آن، و گنجاندن سه نقشه (نه یک نقشه) که در هر فصل داخل و خارج از Apex Legends می‌چرخند. در حالی که هر افسانه ای نسبتاً متعادل است، و هیچ گزینه ای بر دیگران برتری ندارد، هر نقشه بیشتر از افسانه های خاص سود می برد. به عنوان مثال، مناطق سخت کوهنوردی Olympus بیشتر به نفع Pathfinder است تا زمین های باز World’s Edge.

King’s Canyon قدیمی‌ترین نقشه در Apex Legends است و پس از اینکه طرفداران اکثراً Worlds Edge را روشن کرده‌اند، محبوبیت زیادی در جامعه پیدا کرده است. در حالی که بیشتر نقشه (همانطور که از نام ممکن است نشان دهد) در دره های مختلف وجود دارد، خود مناطق پیچیده و بزرگ هستند. جوخه های دشمن می توانند نبرد را از مایل ها دورتر ببینند و از هیچ جا کمین خواهند کرد. طرح باز این نقشه به نفع اسطوره هایی است که می توانند تیم را به اندازه کافی زنده نگه دارند تا از مهاجمان خود پیشی بگیرند.

بهترین Legend های Kings Canyon در حمله و دفاع خوب هستند و معمولاً می‌توانند به سرعت از دردسر خلاص شوند  به هر حال نقشه به ویژه در معرض اشخاص ثالث است. این هشتLegend بهترین شخصیت‌های Kings Canyon در متای Kings Canyon هستند، اگرچه در نهایت هر Legend کاملاً در این نقشه کلاسیک قابل استفاده است.

۸

Fuse

Apex Legends

یکی از ویژگی‌های جغرافیایی کلیدی Apex Legends King’s Canyon  ترکیبی از فضاهای تنگ دره و میدان‌های جنگی باز است. Fuse’s Ultimate یک مزیت بزرگ در این شرایط است در فضاهای تنگ تقریباً غیرممکن است که از دیوار شعله Motherload فرار کنید. در مناطق باز، کلیک راست به میزان مسخره ای زوم می کند و می تواند منجر به نمایش های شگفت انگیز در مسافت های طولانی شود.

Fuse فاقد تحرک است، اما آن را با خروجی آسیب خام جبران می کند. او در فضاهای تنگ رشد می کند که در آن دشمنان نمی توانند از knuckle cluster یا Ultimate او دوری کنند، بنابراین اگر شما قهرمان پرش هستید به مناطقی با راهروها و دیوارهای زیاد بروید تا از این Legend نهایت استفاده را ببرید.

۷

Valkyrie

Apex Legends

Valkyrie از زمان معرفی خود همواره یکی از پرطرفدارترین Legend ها در Apex Legends بوده است. در نقشه Ultimate ،King’s Canyon او به ویژه مفید است، و عمودی بودن برخی مناطق با توانایی پرواز او بی اهمیت می شود.

همانطور که از نام آن پیداست، King’s Canyon خانه بسیاری از دره‌ها است و این به معنای صخره‌های بلند زیادی است که بازیکنان را به سمت چوک پوینت‌ها دیوار می‌کشند. با Valkyrie’s Ult، می‌توانید از بالای بیشتر این دیوارهای سنگی بلند بپرید و راحت‌تر در اطراف نقشه حرکت کنید.

۶

Ash

Apex legend

Ash شخصیتی است که در ابتدا در Titanfall 2 دیده شد و به Apex Legends بازگشت تا هم به FPS اشاره کند و هم خط داستانی خود را ادامه دهد. Ash که مورد علاقه طرفداران است، توانایی هایی دارد که به طور ذاتی با تحرک مرتبط است. توانایی تاکتیکی او دشمنان را در جای خود به دام می اندازد، در حالی که Ult او می تواند شما را از یک موقعیت طاقت فرسا خارج کند (یا شما را وارد یک موقعیت کند).

همانند Valkyrie، قدرت Ash در King’s Canyon توانایی Ult او برای عبور از دیوارها و سطوح است. دیوارهای نازک زیادی در King’s Canyon وجود دارد که می‌توان از آن‌ها استفاده کرد، و ساختمان‌ها و ویژگی‌های زیادی که تاکتیک‌های Ash با آنها به طرز شگفت‌انگیزی کار می‌کند.

۵

Revenant

Apex Legend

Revenant یک قهرمان وحشتناک است که حضورش در تیم معمولاً با گفتگوی شخصیت به شخصیت در مورد قاتل شبح همراه است. نقاط قوت Revenant به بهترین وجه در نبردهای تیمی مورد استفاده قرار می گیرد، جایی که خاموش کردن چندین دشمن و دادن شانس مجدد به هم تیمی ها می تواند به طور آنی جریان مبارزه را تغییر دهد. او هم از نظر تهاجمی و هم از نظر دفاعی خوب است، و عملکرد غیرفعال او برای پیمایش سریع در زمین های دشوار صخره ها به صورت مخفیانه بسیار مفید است.

توانایی تاکتیکی Revenant Silence اندکی آسیب وارد می کند و برای چند ثانیه از استفاده دشمنان از هر گونه توانایی جلوگیری می کند. این به ویژه در برابر legend هایی با توانایی های رزم محور مانند Horizon، Fuse و Gibraltar مفید است. بازیکنان دیگر می‌توانند با Revenant’s Death Totem تعامل داشته باشند، که پس از مرگ با نیمی از سلامتی آنها را دوباره در توتم باز می‌کند. در King’s Canyon، بسیار معمول است که ناگهان خود را در وسط یک نزاع چند تیمی بیابید  بدست آوردن شانس دوم در آن موقعیت‌ها می‌تواند به راحتی بر دشمنان غلبه کند.

۴

Wattson

Apex legend

King’s Canyon مملو از نقاطی است که مناطق و مسیرهای مشترک با هم ادغام می شوند، که به ناچار به معنای فعالیت زیاد است. نارنجک ها در مبارزات تیمی عالی هستند، به خصوص زمانی که دشمنان همه با هم جمع شده باشند. این امر به ویژه از زمان اضافه شدن Fuse (که می تواند دو برابر مقدار معمولی نارنجک را حمل کند و آنها را با سرعت و دقت بیشتری پرتاب می کند) صادق است و استفاده از مهمات در بازی بیشتر به یک عامل تبدیل می شود.

توانایی  Wattson Interception Pylon Ultimate یکی از بهترین ها در این بازی است. این شبیه تلفیقی بین سپر Gibraltar و ربات درمان Lifeline است، اما به جای جلوگیری از گلوله ها یا بازگرداندن سلامت، پیلون نارنجک ها را مسدود می کند و Shield ها را بازیابی می کند. در متای فعلی، دفاع در برابر پرتابه‌های ورودی و توانایی‌های دشمن (مانند Horizon و Fuse) بسیار مهم است و Wattson دقیقاً در برابر این تاکتیک‌ها مقابله می‌کند.

۳

Gibraltar

Apex legends

اگر صحبت از دفاع عالی شد، Gibraltar شاید بهترین Legend دفاعی در Apex Legends باشد. او به دلیل منفعل بودنش نسبت به سایر Legend ها آسیب کمتری می گیرد و توانایی هایش ابزار عالی برای ایجاد دفاع و دیوار کشی دشمنان از مناطق خاص است.

King’s Canyon یک نقشه بسیار باز است که مکان‌های زیادی برای دشمنان وجود دارد که می‌توانند از دور به آن حمله کنند. گنبد حفاظت تاکتیکی Gibraltar پاسخی عالی به دشمنان دور است، زیرا هم برای تیر های دریافتی و هم برای فرار سریع، پوششی را فراهم می کند.

قدرت Gibraltar فقط توانایی های دفاعی او نیست. ultimate Defensive Bombardment او برای از بین بردن دشمنان در گوشه و کنار یا برای جدا کردن یک منطقه از فرار عالی است. فرضاً، فرض کنید حلقه نزدیک وسط نقشه بسته می‌شود، چندین مسیر کوچک وجود خواهد داشت که به دره مرکزی منتهی می‌شود، که می‌توان همه آن‌ها را بمباران کرد تا آن را به عنوان گزینه‌ای برای دشمنان مسدود کند. به خصوص در پایان بازی زمانی که دشمنان به هم نزدیکتر هستند و خطر رینگ در بالاترین حد خود قرار دارد بسیار مفید است.

۲

Lifeline

Apex legend

Lifeline یک قهرمان همه جانبه خوب برای هر تیمی است که عمدتاً به خاطر توانایی منفعلش است که به او اجازه می‌دهد از ربات خود برای احیای هم تیمی‌ها در حالی که به مبارزه ادامه می‌دهد استفاده کند. King’s Canyon یک نقشه باز است که در آن بازیکنان در اکثر مواقع دید وسیعی از میدان جنگ دارند. به همین دلیل، بسته مراقبت از توانایی نهایی او به راحتی برای سایر بازیکنان در این نقشه قابل مشاهده است، و باید به اندازه کافی استفاده شود. مگر اینکه کسی توجه را بخواهد.

Lifeline به ویژه در King’s Canyon به دلیل توانایی بی‌نظیرش در حمایت از یک تیم به تنهایی مفید است. حتی اگر بقیه تیم در یک کمین ناگهانی سقوط کنند، یک طناب نجات هوشمند می تواند هم تیمی های آنها را در حین ادامه مبارزه احیا کند و آنها را به سلامت کامل بازگرداند.

توانایی تاکتیکی او برای تیمی که در تلاش برای ریکاوری پس از حمله است بسیار مفید است و منفعل او به راحتی بیشترین کاربرد را در بازی دارد. با این حال، هنگام استفاده از Lifeline’s ultimate در King’s Canyon به طور خاص مراقب باشید.

۱

Bangalore

Apex Legend

با اینکه ظاهرش به عنوان یک مبارز خط مقدم، Bangalore در واقع یک اسطوره بسیار گریزان و حتی پنهانی برای بازی است. King’s Canyon نقشه ای است که به جوخه هایی کمک می کند که می توانند از دید بالا استفاده کنند، اما Smoke Launcher تاکتیکی Bangalore یک راه عالی برای فریب دشمنان و مسدود کردن خط دید آنها است. دود بنگلور می تواند برای فریب دادن دشمن به این فکر که حمله از زاویه ای متفاوت از آنچه در نظر گرفته شده است، علاوه بر کاربردهای دفاعی آن، استفاده شود.

Rolling Thunder Bangalore توانایی Ultimate با دو کاربرد اصلی است: پاسخ سریع به کمین دشمن و مسدود کردن مسیرهای سفر از روی دشمنان. Rolling Thunder مواد منفجره را بسیار سریعتر از توانایی های مشابه مانند بمباران Gibraltar به منطقه مورد نظر احضار می کند. علاوه بر این، سرعت آن، آن را برای کنترل حرکات جوخه های دشمن که تا دیر نشده به مواد منفجره وارده مشکوک نمی شوند، عالی می کند. این برای به دام انداختن دشمنانی که سعی در فرار از مبارزه دارند بسیار عالی است.

اگر که از این مقاله خوشتان آمده حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و برای دیدن بهترین های بیشتر به اینجا بروید.

Apex Legends اکنون در Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X and Series S, PlayStation 5, iOS, Microsoft Windows, Android در دسترس است.

 

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x