بازی های رقابتی

ده تا از بهترین بازی های رقابتی

بهترین بازی های رقابتی بهترین راه برای هدایت روحیه مبارزات شما به سرگرمی های سرگرم کننده است. وحشت را بر دشمنان خود به تنهایی اعمال کنید یا با دوستان خود را برای شکست دادن گروه کنید – این به شما بستگی دارد.

بسیاری از بازی های ویدئویی رقابتی امروز با دریافت به روزرسانی و توسعه ماهانه (یا حتی بیشتر) که گاهی حتی بازی را به شدت تغییر می دهد. یک بازی متاوم در حال پیشرفت دائماً تجربه ای جذاب را برای گیمرها فراهم می کند. در چشم انداز رقابتی ، این پویایی همچنین به جداسازی بهترین ها از بقیه کمک می کند. با خطر خود از بازی فاصله بگیرید ، ممکن است برگردید و متوجه شوید که امتیاز خود را از دست داده اید.

از آنجا که بازی های رقابتی از محبوب ترین بازی ها هستند ، ما ۱۰ بازی های رقابتی را برای پلتفرم های مختلف جمع بندی کرده ایم ، بنابراین می توانید به راحتی بازی مورد نظر خود را پیدا کرده و سریع وارد عمل شوید. اگر آماده رقابت هستید ، بیایید آنها را بررسی کنیم.

این ۱۰ لیست برتر بهترین بازی های رقابتی ما است و گزینه هایی برای رایانه های شخصی ، PS4 ، Xbox One و موارد دیگر پیدا خواهید کرد:

Fortnite

Fortnite

به عنوان یکی از بهترین بازی های رقابتی eSports ، مطمئناً با Fortnite توسط Epic Games راه حل خود را خواهید یافت. این بازی برای تمامی پلتفرم ها نیز در دسترس هستش.

با ۹۹ بازیکن دیگر به میدان رفتید ، برای پیروز شدن همه چیز را لازم دارید. در طول بازی بازیکنان منابع را جمع آوری می کنند ، تجهیزات را غارت می کنند و سازه هایی برای دفاع در برابر سایر بازیکنان می سازند. با کوچک شدن طوفان ، بازیکنان بیشتر و بیشتر به مرکز هل داده می شوند.

Counter-Strike: Global Offensive

csgo

یکی دیگر از بازی های رقابتی Counter-Strike: Global Offensive یک شوتر اول شخص است که تروریست ها را در برابر ضد تروریست ها قرار می دهد. هر تیم با مجموعه ای از دستورالعمل ها به مسابقه می پردازد ، به عنوان مثال ، گروگان ها را نجات می دهد یا همه حریفان را می کشد ، و با تکمیل هدف خود امتیاز کسب می کند.

بازی رایگان دارای یک جامعه فعال از بازیکنان اختصاصی ، و همچنین یک صحنه رقابتی پر رونق eSports است. در طول عمر خود ، CS: GO تورنمنت های بی شماری را تجربه کرده است ، و مجموع جایزه آن میلیون ها نفر است. با توجه به موقعیت Valve در صنعت بازی ، این نیز عامل محرک رشد بازی های رقابتی و الهام بخش عناوین بیشماری است که پس از آن ایجاد شد.

Overwatch

overwatch

Overwatch یکی دیگر از بازی های رقابتی که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد ، به سرعت یکی از بهترین بازی های رقابتی برای گیم پلی تیمی شد. با ۵ بازیکن دیگر جفت شوید و برای دفاع از قلمرو با آنها بجنگید ، حریفان خود را از بین ببرید و به تیم خود کمک کنید.
Overwatch دارای گیم پلی اکشن است و در ۳ سیستم عامل بزرگ در دسترس است. مناسب برای بازیهای کوتاه یا جلسات یک روزه ، برای همه حالت وجود دارد. اگر قصد دارید خوب شوید ، این عنوان برتر در eSports است.

نگاه به بازی overwatch در سایت گیمریما

Dota 2

Dota 2

یکی دیگر از بازی های رقابتی  Dota 2 پاسخ Valve به افزایش تقاضا برای بازی های Battle Arena است. بازیکن با ۴ هم تیمی خود به زمین مسابقه می افتد تا با تیم حریف بیرون بیاید. هر دو طرف باید همزمان با تلاش برای نابودی پایگاه دشمن از قلمرو خود دفاع کنند.

این یک بازی هیجان انگیز است که گیم پلی تیمی را با تمرکز بر روی هر بازیکن ، ترکیب می کند. هر قهرمان دارای توانایی های منحصر به فرد است و هر مسابقه امتیازات و موارد خاصی را برای افزایش رقابت کسب می کند. این یکی از بهترین بازی های چند نفره رقابتی است و اشتیاق شما را بیشتر می کند.

Rocket League

Rocket League

گل های تصویری ، اشتباهات کوتاه و سیوهای نفس گیر برخی از لذت هایی است که بازیکنان در لیگ موشک انتظار دارند. یادگیری این بازی ساده است ، تسلط بر آن سخت است. فکر می کنید مسابقات کوتاه ۵ دقیقه ای برای شما کافی نخواهد بود ، اما درخشش بازی در آن نهفته است.

تاثیر Rocket League در زمان انتشار تقریباً با همه بازی ها در اندازه و وسعت آن بی نظیر است. شما فکر نمی کنید فوتبال مجازی با ماشین های سوار شده برای اندازه گیری خوب خیلی سرگرم کننده باشد ، اما اینطور است. کنترل و فیزیک بازی بی عیب و نقص است. کنترل و درک دقیق بازی برای اجرای نمایش ها ، به ویژه هنگام کار با هم تیمی ها ضروری است.

بیش از نیمی از نبرد این است که بدانید چگونه توپ به بالا می رود. هنگامی که این کار را پایین می آورید ، می توانید با موفقیت سیو ، پاس و شوت را شروع کنید. آن را با مانور هوایی ترکیب کنید و می توانید از تخصص فنی مسئول سقف مهارت بالا بازی مطلع شوید.

هر بازیکن با یک وسیله ماشین موشکی پرتاب می شود و باید توپ را به دروازه تیم مقابل بزند تا امتیاز کسب کند و به پیروزی برسد. اما مراقب باشید! حریفان شما در همه جا حضور دارند و این به شما بستگی دارد که بتوانید بین خط حمله و دفاع بهترین ترکیب را پیدا کنید. Rocket League گیم پلی چند پلتفرمی را ارائه می دهد و برای بازیکنان رقابتی معمولی و سخت بازی نیز عالی است.

آماده باشید و حریفان خود را در لیگ موشک شکست دهید. Rocket league که یکی دیگر از بازی های رقابتی  است برای همه سیستم عامل های اصلی موجود است ، مکانیک بازی های هیجان انگیز ورزشی را ارائه می دهد و پیچشی منحصر به فرد در بازی های رقابتی ارائه می دهد.

League of Legends

LOL

یکی دیگر از بازی های رقابتی اینم از پادشاه سبک MOBA League of Legends چند سالی است که بر تخت پربازدیدترین بازی ویدیویی نشسته است. Summoner’s Rift عرصه فعلی انتخاب گلادیاتورهای مجازی است. مجموع ساعاتی که برای انجام این بازی صرف می شود و پولی که برای اسکین هزینه می شود باید مضحک باشد. در هر صورت ، دلایل متعددی وجود دارد که باعث می شود بسیاری از گیمرها به League of Legends کشیده شوند (و گاهی اوقات هرگز باز نمی گردند).

یک صحنه رقابتی پر جنب و جوش ، قهرمانان عمیق و شخصی سازی ، و همچنین عجله شکستن بی رحمانه مخالفان غیر ماهر ، مطمئناً از جمله این دلایل است.

و این پوست های دوست داشتنی را فراموش نکنیم. League of Legends همچنین به بازیکنان این امکان را می دهد تا بتوانند بازیساز باشند – “آن شخص” در تیمی که همه را به پیروزی می رساند. خشم مسابقه ، هم تیمی های انتقادی و اضطراب نردبان همگی برای افزایش قدرت در گلدان ریخته می شوند. این شدت رقابتی ، همراه با بازی های قهرمان جذاب و عمق استراتژی ، مطمئناً کسانی را که در جستجوی شکوه بازی هستند راضی می کند.

League of Legends اولین بار در سال ۲۰۰۹ منتشر شد ، اما همچنان یکی از محبوب ترین بازی های جهان است. این بازی با مکانیک های مشخص کننده ژانر و ترکیبی منحصر به فرد از عناصر فانتزی ، استیمپانک و وحشت ، یک بازی خیره کننده است که برای بازی رقابتی مناسب است.

هر بازیکن نقش قهرمان را بر عهده می گیرد و هر قهرمانی توانایی ها و سبک خاص خود را دارد. شما با یک تیم کوچک قهرمان قرار گرفته اید و باید با آن مبارزه کنید تا Nexus تیم حریف را نابود کنید ، یک ساختار دفاعی که درست در قلب قلمرو دشمن قرار دارد. با گیم پلی اکشن و مکانیک های هیجان انگیز ، می توانید مطمئن باشید که رقابت رقابتی خود را با League of Legends به دست خواهید آورد.

Super Smash Bros. Ultimate

SMASH

همه اسم Smash Bros را شنیده اند. این یکی از فرنچایزهای اصلی نینتندو و یکی دیگر از بازی های رقابتی و یک سری بازی های مبارزه ای با رتبه بالا در نوع خود است. آخرین نسخه ، Smash Ultimate برای نینتندو سوییچ ، اندکی پس از انتشار در اواخر سال ۲۰۱۸ وارد صحنه رقابتی شد. و به لطف شخصیت های جدید ، DLC ها و موارد دیگر همچنان ادامه دارد.

Smash Ultimate چگونه کار می کند؟ هر بازیکن کنترل یکی از چندین شخصیت مختلف بازی را در دست می گیرد. مرحله ای انتخاب می شود ، قوانین تنظیم می شود و شمارش معکوس شروع می شود. سپس ، با توجه به تمرکز عرصه پلت فرم ، صفحه نمایش روشن می شود. بازی روشن است!

هر شخصیت دارای توانایی های منحصر به فردی است که بازیکنان می توانند از آنها برای KO حریف خود استفاده کنند. در کنار آن موارد مختلف ، سلاح ها و توانایی های فوق العاده ای وجود دارد که به طور تصادفی یا در زمان های مشخص در طول مسابقه ایجاد می شوند. این برای همه رایگان است ، و آخرین نفر برنده می شود!

Rainbow Six Siege

R6S

یکی دیگر از بازی های رقابتی Rainbow Six Siege به دنبال تصمیم Ubisoft برای اتخاذ رویکرد سرویس زنده برای انتشار محتوا ، موفقیت های زیادی را به دست آورد ، روشی که باعث شده است بازیکنان تیرانداز تاکتیکی به اوج خود برسند. این بازی یک پایه قوی ایجاد کرده است که شامل تعدادی حالت بازی ، کلاس های منحصر به فرد اپراتور و نقشه های پیچیده است.

علاوه بر این ، به نظر می رسد که سیزن Ember Rise آینده دو اپراتور جدید را معرفی کند که مطمئناً متا را تغییر خواهند داد. چیزی که Siege را در مقایسه با دیگر تیراندازان اول شخص متمایز می کند ، توانایی ایجاد تنش در مسابقات با تأکید بر ارتباطات تیمی و بازی مشارکتی است.

Apex Legends

Apex

یکی دیگر از بازی های رقابتی Apex Legends همچنان در ژانر نبرد رویال خود را ثابت می کند و بسیاری آن را در کنار دو رقیب محبوب خود یعنی Fortnite و PUBG قرار داده اند. با این حال ، با توجه به اینکه بازی توسط Respawn ساخته شده است ، یک توسعه دهنده کهنه کار که از زمان انتشار Titanfall 2 تا کنون در یک دور داغ قرار گرفته است ، تعجب آور نیست.

این بازی به سرعت به عنوان esport پذیرفته شد ، با برگزاری مسابقات نقدی مداوم در سراسر جهان ، و آن را به یکی از در دسترس ترین بازی ها برای رسیدن به سطح حرفه ای تبدیل کرد.

PlayerUnknown’s Battlegrounds

PUBG

قبل از اینکه Fortnite توجهات خود را به سرقت ببرد ، مدت زمان مناسبی وجود داشت که یکی دیگر از بازی های رقابتی PUBG به عنوان محبوب ترین بازی نبرد رویال بر آن تسلط داشت و منجر به پذیرش زودهنگام آن به عنوان اسپورت شد. و اگرچه لابی های کنسول و رایانه تا به امروز پرجمعیت است ، وجود نسخه رایگان PUBG برای موبایل عامل تعیین کننده در تداوم ارتباط بازی است.

این یک بازی از نوع نبرد رویال است که توسط PUBG Corporation توسعه یافته است. در این بازی ، حداکثر ۱۰۰ بازیکن با یکدیگر رقابت می کنند تا آخرین نفر ایستاده باشند. این بازی را می توان در تیم ها نیز انجام داد.

این بود ده تا از بهترین بازی های رقابتی نظراتتون رو حتما برامون در مورد این مقاله بازی های رقابتی بنویسید تا براتون بخش دوم بازی های رقابتی رو هم براتون در یتبن گبمریما پوشش بدیم.

نوشته های مرتبط

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x