Alistar

معرفی و آموزش کارکتر Alistar در لیگ آف لجندز (league of legends )

در این مقاله میخواهیم به بررسی و تحلیل یکی از کارکتر های league of legends یعنی همان Alistar بپردازیم .

Alistar کیست؟

Alistar که همیشه یک جنگجوی قدرتمند با شهرت وحشتناکی است، به دنبال انتقام مرگ قبیله خود به دست امپراتوری نوکسیان است. اگرچه او به بردگی گرفته شد و مجبور به زندگی یک گلادیاتور شد، اراده شکست ناپذیر او چیزی بود که او را از تبدیل شدن به یک جانور باز داشت. اکنون، فارغ از زنجیر اربابان سابقش، به نام مستضعفان و محرومان می جنگد، خشم او به اندازه شاخ و سم و مشتش سلاحی است.

PASSIVE : TRIUMPHANT ROAR

Alistar

آلیستار غرش خود را با خیره کردن یا جابجایی قهرمانان دشمن یا زمانی که دشمنان نزدیک می میرند شارژ می کند. هنگامی که به طور کامل شارژ شد، تمام قهرمانان متحد نزدیک را شفا( Heal) می دهد.

Q : PULVERIZE

Alistar

آلیستار زمین را خرد می کند و به دشمنان نزدیک آسیب می رساند و آنها را به هوا پرتاب می کند.

W : HEADBUTT

Alistar

آلیستار با سر به هدف می زند و به هدف آسیب می زند و هدف را به عقب می زند.

Alistar

E : TRAMPLE

Alistar

آلیستار واحدهای دشمن نزدیک را زیر پا می‌گذارد و در صورت آسیب رساندن به قهرمان دشمن، برخورد واحد را نادیده می‌گیرد و دسته جمع می‌کند. در پشته های کامل، حمله اولیه بعدی آلیستار علیه یک قهرمان دشمن، آسیب جادویی اضافی وارد می کند و آنها را بیهوش (Stun) می کند.

Alistar

R : UNBREAKABLE WILL

Alistar

Alistar غرش وحشیانه ای منتشر می کند، تمام اثرات کنترل جمعیت را بر روی خود از بین می برد و آسیب های فیزیکی و جادویی وارده را برای مدت زمان کاهش می دهد.

آیا Alistar در بازی خوب است؟

آلیستار یکی از کاراکتر های بسیار خوب است , هم برای بازیکنانی که تازه شروع کرده اند و چه کسانی که خیلی وقت است بازی میکنند. زیرا هم نقش Tank را برای تیم خوب ایفا میکند و هم از تعداد Stun های بالایی برخوردار است.

Alistar از کجا آمده است؟ 

کوه های سد بزرگ , آلیستار یک جنگجوی نجیب بزرگ برای قبیله خود از کوه های دیوار بزرگ بود.

آیا آلیستر تکیه گاه خوبی است؟

Alistar یک پشتیبان تعاملی قوی است که دارای یک شروع بسیار قدرتمند aoe و تعداد بسیار زیادی سی سی (CC)(crowd control) است که به او اجازه می دهد همیشه یک تهدید مرتبط در راه اندازی پیک ها یا مبارزات تیمی برای تیمش باشد. … خارج از لاین جایی است که آلیستار بهترین عملکرد را دارد – آلیستار زمانی مؤثرتر است که بازیکن در سراسر نقشه فعال باشد.

آیا Alistar تانک است؟

 آلیستار به طرز جالبی Tank است، او می‌تواند بدون نگرانی از مرگ در هر جایی قدم بزند. Ghost به شما کمک می کند تا از روی دشمنان خود رد شوید و همچنین به اندازه کافی با کیت(درگیر) نشوید.

آیا آلیستار در طول W غیر قابل توقف است؟

آلیستار هیچ برد و تحرکی ندارد به جز W که به Q او نیز نیاز دارد تا دشمن را در برد نگه دارد. سرعت حرکت او بی رحمانه است و به راحتی در برابر همه دشمنان دور در لاین قرار می گیرد.

آیا آلیستار یک مینوتور است؟

آلیستار یک مینوتور با پوست ارغوانی با موهای آبی، چشمان قرمز و شاخ های بزرگ و سفید است.

آلیستار چه نژادی است؟

آلیستار که یک مینوتور توانا و بدون رقیب از نظر قدرت بود، بزرگترین در میان قبیله خود بود. کوبیدن سم‌های او می‌تواند دشمنان را به هوا بلند کند یا با سر به دشمنانش ضربه بزند و آنها را صد یارد دورتر پرتاب کند. او همچنین می‌توانست از استقامت درونی خود استفاده کند و یارانش را که در اطرافش بودند شفا دهد.

این بود از آموزش کارکتر Alistar در بازی لیگ آف لجندز (League of legends)  اگر از این مقاله خوشتون اومده باشه حتما نظراتتون رو برامون بنویسید که بازم براتون آموزش های مختلف در مورد لیگ آف لجندز رو بزاریم.  League of Legends

 

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x