اولین کارهایی که باید در Elden Ring انجام داد.

اولین کارهایی که باید در Elden Ring انجام داد.

Elden ring

Elden Ring به شما آزادی بی‌نظیری می‌دهد، و گاهی اوقات دشوار است که بدانید در مرحله بعد چه کاری انجام دهید.

elden ring

Elden Ring اکنون منتشر شده است، و حتی در مقایسه با Dark Souls یا Bloodborne، گم شدن در این بازی بسیار آسان است. بله، پرتوهای نوری وجود دارد که تا حدودی شما را راهنمایی می کند، اما دنیای باز Elden Ring آنقدر گسترده و پر از مناطق پنهان است که بدون چند نکته در مورد اولین کاری که باید در Elden Ring انجام دهید، می توانید به راحتی گم شوید و توسط هیولاهای بسیار قدرتمند نابود شوید. با این حال از این نکات استفاده کنید و زندگی بسیار آسان تر خواهد شد.

از Church of Elleh دیدن کنید

به هر حال گرد و غبار طلای شناور در اولین سایت گریس شما را به این سمت سوق می دهد، اما مطمئن شوید که در اسرع وقت از Church of Elleh دیدن کنید. این یک پایگاه مناسب برای اکثر فعالیت های West Limgrave شما و مرکز تعدادی از رویدادهای مهم است. فقط مطمئن شوید که به Tree Sentinel یک مکان گسترده بدهید مگر اینکه احساس خوش شانسی کنید و او را شکست دهید. این باس بعد از اینکه یک یا دو بار سلاح خود را ارتقا دادید بهتر است با آن مقابله کنید.

اولین نقشه را پیدا کنید

Elden Ring خوشحال است که به شما اجازه می دهد بی هدف سرگردان شوید بدون اینکه به شما بگوید چگونه نقشه ها را پیدا کنید، اما قطعه نقشه West Limgrave نزدیک کلیسا است. به سمت شمال بروید تا مجموعه ای از ساختمان های سنگی ویرانه را ببینید و مطمئن شوید که در سلامت کامل هستید. ما برای مقابله با سربازان داخل، مخفی کاری را توصیه می کنیم، زیرا به راحتی می توانید به سرعت غرق دشمنان شوید.

در جاده درست بیرون ساختمان های سنگی ویرانه یک سنگ‌نمونه وجود دارد. برای به دست آوردن اولین قطعه نقشه خود با این تعامل کنید. ممکن است لازم باشد زمان‌بندی تعامل خود را با دقت تعیین کنید، زیرا یک سرباز قدرتمند در حال گشت‌زنی در جاده است.

به استثنای چند مورد، یافتن و تعامل با این بناها به این صورت است که نقشه‌ها را در هر منطقه به دست خواهید آورد. نقشه خالی West Limgrave نماد یادبود را پنهان می کند، اما در نقشه های دیگر به وضوح قابل مشاهده است.

Elden Ring

Spirit Calling Bell را بدست آورید

هنگامی که سه سایت از گریس را فعال کردید و برای اولین بار ملینا را ملاقات کردید، سریع به Church of Elleh برگردید. متوجه خواهید شد که کاله تاجر خواب است، منطقه توسط مه احاطه شده است و یک زن آبی درخشان در آن نزدیکی نشسته است.

Elden ring

این رانی، جادوگر است. برای به دست آوردن Spirit Calling Bell و باز کردن احضار Spirit Ash با او صحبت کنید. این خاکسترها به شما این امکان را می دهند که انواع NPC های پشتیبانی را به نبرد دعوت کنید، از گروهی از جادوگران سرگردان گرفته تا گرگ ها و حتی عروس دریایی. Spirit Ashes را می توان بعداً ارتقا داد، و استفاده از آنها در برخی از برخوردهای BOSS، از جمله اولین مورد خارج از قلعه Stormveil ضروری است.

کلبه Stormhill را پیدا کنید

Elden ring

هنگامی که از استورم گیت عبور کنید، جاده به قلعه استورم ویل باز می شود. پس از انجام آن به راست بپیچید و به سمت شرق بروید تا به یک کلبه کوچک برسید. رودریکا، زن درون، اساساً آموزش غیر رسمی شما در مورد نحوه عملکرد کوئست های جانبی در Elden Ring است. چند بار با او صحبت کنید، و خواهید فهمید که او به اقلام Chrysalid علاقه مند است. دوباره با او صحبت کنید تا خاکستر روح عروس دریایی را دریافت کنید.

یک Chrysalid را در قلعه Stormveil خواهید یافت که می توانید آن را به رودریکا بازگردانید. اگر او در کلبه استورم هیل نباشد، در اطراف Roundtable Hold خواهد بود. بعداً، پس از شکست دادن دومین Boss داستان اصلی، او به ارتقای Spirit Ashes شما کمک خواهد کرد.

این یک استراتژی خوب برای مقابله با هر NPC است که قصد کشتن شما را ندارد. چندین بار با آن‌ها صحبت کنید، و اگر در میزگرد هستند، پس از رویدادهای اصلی داستان دوباره بررسی کنید تا ببینید چه چیزی با آنها تغییر کرده است.

از the Dragon-Burnt Ruins دیدن کنید

در ضلع جنوبی دریاچه عقیل مجموعه ای از ویرانه ها به نام ویرانه های سوخته اژدها وجود دارد. تعدادی از دشمنان ضعیف این منطقه را خانه می نامند، که آن را به مکانی مناسب برای farm در Elden Ring بازی های اولیه Rune تبدیل می کند. در میان خرابه ها دو راه پله وجود دارد.

قسمت شمالی شما را به اتاقی پر از موش می برد و صندوق گنج تله ای است که شما را به منطقه ای بسیار دشوارتر می برد. قسمت جنوبی پشت چند دیوار بلند است که برای پریدن از روی آن به تورنت نیاز دارید. این شما را به یک اتاق کوچک با یک صندوق حاوی Twinblade می برد، یک سلاح عالی برای کلاس هایی که طرفدار Strength هستند.

نبرد با Bloody Finger Nerijus

Elden Ring شامل برخی از حملات اسکریپت شده است که در آن NPC های متخاصم در مکان های ثابت حمله می کنند. در امتداد رودخانه به سمت شمال از دریاچه عقیل حرکت کنید و تا جایی که می توانید ادامه دهید. در نهایت پیامی دریافت خواهید کرد که می گوید Nerijus Finger Nerijus حمله کرد. در حالت تدافعی بمانید و سعی کنید از حملات او طفره بروید، زیرا آنها خونریزی را ایجاد می کنند. یک NPC دوستانه به شما می پیوندد و حواس Nerijus را پرت می کند و به شما اجازه می دهد بدون ترس حمله کنید.

هنگامی که Nerijus شکست خورد، خنجر Reduvia را به دست خواهید آورد. آن را با مهارت و Arcane کاهش می دهد، و آنچه را که در قدرت محض کمبود دارد، با اجازه دادن به شما برای اعمال Bleed به دشمنان جبران می کند. حتی اگر آمار Arcane شما کمی پایین باشد، باز هم می توانید از سلاح و اثر آن استفاده کنید.

Margit’s Shackle را دریافت کنید

غار مورک واتر در نزدیکی محلی است که در آن با نریجوس مبارزه می کنید. این یک dungeon کوتاه است که در نبرد با پچ، تاجر لکه دار، به اوج می رسد. او از شما التماس می کند که در پایان مبارزه به او رحم کنید و شما باید. منطقه را ترک کنید، در سایتی از گریس استراحت کنید و برای خرید برخی از موارد مفید از Patches بازگردید. در میان این موارد، Margit’s Shackle است، یک آیتم منحصربفرد که می‌توانید در طول اولین باس فایت دو بار از آن استفاده کنید تا مارگیت را برای چند ثانیه در جای خود ثابت کنید. با این حال، دارای یک برچسب قیمت تند ۵۰۰۰ Runes است.

از تونل های Limgrave دیدن کنید

ارتقاء سلاح ها ضروری است و برای انجام این کار، به Smithing Stones نیاز دارید. اکثر مناطق حداقل یک معدن یا “تونل” دارند که می توانید سنگ های اسمیتینگ را هم در محیط و هم به عنوان غارت از دشمنان پیدا کنید. با این حال، کلاس های Melee مراقب باشید. دشمنان در تونل های Limgrave در برابر اکثر حملات فیزیکی مقاوم هستند، اما در برابر جادو آسیب پذیر هستند.

به Brave the Waypoint Ruins بروید

اگر مایل به سرمایه گذاری در آمار هوش خود هستید، می توانید یک جادوگر گلینستون را در ویرانه های Waypoint در لبه شرقی نقشه غربی لیمگریو بیابید. ویرانه‌ها پر از هیولاهای گیاهی مرگبار هستند، از جمله هیولاهایی که رعد و برق مقدس می‌بارند. کوچک‌ها را بیرون بیاورید و وقتی مسیری باز شد، از پله‌ها به سمت خرابه‌ها بروید.

در اینجا با boss دیوانه Pumpkin Head روبرو خواهید شد، اگرچه این یک مبارزه نسبتاً ساده است. دیوانه Pumpkin Head یک ترکیب سه ضربه ای دارد که در آن با سلاح خود حمله می کند، سپس با مشتش، سپس دوباره سلاح خود را انجام می دهد، و معمولا زمانی که شما در نزدیکی او هستید، شروع می شود. برای جلوگیری از ضربه ها فاصله بگیرید، سپس برای حمله دوباره بدوید. او همچنین گهگاه سرش را به زمین می کوبد.

پس از شکست دادن دیوانه Pumpkin Head وارد اتاق بعدی شوید تا با سلن جادوگر ملاقات کنید. او طلسم‌های اصلی گلینستون را می‌فروشد، و اگر کتاب‌های آشپزی Glintstone Craftsman را برای او بیاورید، موارد خود را افزایش می‌دهد.

Flask of Wondrous Physik را پیدا کنید

در شمال شرقی ویپوینت ویرانه کلیسای دیگری به نام کلیسای سوم ماریکا قرار دارد و این کلیسای بسیار مهم است. با مجسمه در مرکز آن تعامل کنید تا فلاسک فیزیک شگفت‌انگیز و دو کریستال آغازگر را که برای ترکیب افکت‌ها استفاده می‌شوند، بدست آورید. برخلاف Tear Flasks، Flask of Wondrous Physik بسته به کریستال هایی که اضافه می کنید، عملکردهای متعددی دارد.

برای مثال، برخی از افکت‌ها حملات شارژ شده شما را تقویت می‌کنند، در حالی که برخی دیگر استقامت طولانی‌مدت را افزایش می‌دهند. استفاده از ترکیب مناسب در زمان مناسب می تواند تفاوت قابل توجهی در شانس زنده ماندن شما ایجاد کند، و این را به یک کالای ضروری تبدیل می کند که زودتر آن را تهیه کنید.

اگر که از این مقاله خوشتان آمده حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و برای دیدن آموزش های بیشتر به اینجا بروید.

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x