Queen Of The Highway in Cyberpunk 2077

راهنمای ساید کوئست Queen Of The Highway در Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 مملو از محتوا برای تجربه کردن و شخصیت هایی برای ملاقات کردن است. در واقع، این شخصیت‌ها و ماموریت‌های مرتبط با آن‌ها از بهترین محتوایی هستند که بازی ارائه می‌کند. هر شخصیت جدیدی که V ملاقات می‌کند، خواسته‌ها و نیازهای پیچیده‌ای دارد و اغلب تلاش‌های طولانی‌مدتی برای همراهی با آنها دارد.

یکی از این شخصیت ها Panam Palmer است، مانند V و اگر به عنوان مرد بازی کنید، یک گزینه عاشقانه احتمالی است. تلاش برای ایجاد رابطه عاشقانه با Panam در Cyberpunk 2077 ، طولانی و لذت بخش است و پس از چندین ساید کوئست، به کوئستی به نام Queen Of The Highway خواهید رسید، جایی که می توانید توی این مورد دست بکار بشید!

کوئست Queen Of The Highway در Cyberpunk 2077

Cyberpunk-2077-Panam-Leaning-Against-A-Car

برای شروع این ماموریت باید ساید کوئستی به نام “With A Little Help From My Friends” را تمام کرده باشید. پس از اتمام آن ماموریت، ۲۴ ساعت در بازی منتظر بمانید و از Panam تماسی دریافت خواهید کرد.

در این تماس Panam به شما خواهد گفت که Basilisk آماده رانندگی است. به او بگویید که آماده انجام آن هستید و سپس به سمت mission marker بروید.

این ماموریتی است که مشخص میکند آیا V وارد یک رابطه عاشقانه با Panam می شود یا خیر، بنابراین شاید کوئست مهمی براتون باشه!

 

Panam and Mitch

با Mitch و Panam صحبت کنید

اولین گام در این کوئست این است که با Panam و Mitch صحبت کنید تا تعمیر Basilisk را به پایان برسانند.

هنگامی که کار روی آن کامل شد، بروید برای ادامه کوئست. همانطور که Panam مشکلات های این ماشین تانک مانند را حل می کند، یک گفت و گوی تایم دار بین‌تون ایجاد میشه، واسه همین حواستون رو جمع کنید.

پس از پایان این گپ کوتاه، موافقت کنید که برای یادگیری کنترل‌های ماشین، سوار ماشین می شوید.

Panam Love Story

Basilisk رو یاد بگیرید(همراه با صحنه های رومانتیک)

وقتی با Basilisk آماده رانندگی شدید، باید که کنترل های آن را یاد بگیرید و اگر تا این مرحله مراحل را دنبال کرده اید، میتونید سمت ایجاد ایجاد رابطه عاشقانه با Panam بروید!

دستور های Panam را انجام بدید و یاد بگیرید که چگونه این ماشین را با راندن آن در اطراف مجموعه ای از توربین های بادی حرکت دهید. پس از آن، با دسترسی به اسلحه های ماشین، به هر یک از پنج هدف که براتون آمده شده شلیک کنید. این کار در Cyberpunk 2077 میتواند جذاب باشد.

در ادامه Panam از شما می پرسد که آیا می خواهید بیشتر با ماشین آشنا بشید؟ شما هم قبول کنید.

برای اینکه وارد رابطه جدید خود با Panam شوید(باید کارکتر مرد رو انتخاب کرده باشید) گزینه زیر را انتخاب کنید:

“.Oh, yeah. Let’s go”

با انتخاب آن میرید که باهم کار های +۱۸ انجام بدید!!

وقتی هم خواستید به این تلاش های عاشقانه خود پایان بدید، این گزینه را انتخاب کنید: “Nice, but I’ve had enough, thanks”

 

Learning The Basilisk No Romance

Basilisk رو یاد بگیرید(بدون هیچگونه رومنسی 🙁 )

روند یادگیری Basilisk بدون جنبه عاشقانه تقریبا مشابه هست. یک بار دیگر، با عبور از توربین های بادی، کنترل های خودرو را یاد بگیرید. پس از آن، برای ادامه تلاش به هر یک از پنج هدف شلیک کنید.

Take Out The Raffen Shiv

Raffen Shiv رو از بین ببرید

اگر با Panam معاشقه کردید، یکدفعه ای توسط گروهی ۲۸ نفره به شما حمله میشود. این ۲۸ نفر را با استفاده از آنچه در مراحل قبلی یاد گرفتید بکشید.

Head Back To Camp

به کمپ برگردید

پس از شکست دادن Raffen Shiv، با Panam به کمپ برگردید. در اینجا، او به شما یک نوشیدنی، لیموناد یا آبجو پیشنهاد می‌کند و شما می‌توانید با او در مورد این تایمی که باهم بودید حرف بزنید. او از شما می‌خواهد که در کمپ بمانید، پیشنهادی که V نمیتواند آن را قبول کند. قبل از اینکه V بتواند به درخواست او پاسخ دهد، به دلیل چیپ Johnnyاز هوش می روند.

V که بیهوش می شود، در چادر Panam بیدار می شود و این فرصت را دارد که وضعیت خود را توضیح دهد. هنگامی که مشکل V برای Panam فاش شد، او به V میگوید که کمکش خواهد کرد. پس از این مکالمه، مرحله نهایی این کوئست خروج از کمپ با Panam است.

در نهایت، تکمیل این ساید کوئست پایان جدیدی را برای Cyberpunk 2077 باز می‌کند و به Panam اجازه می‌دهد در زمان نیاز به کمک V بیاید که خب خیلی بدردتون میخوره!

Patch-Cyberpunk-Updates

جزئیات اضافه شده در پچ ۱٫۵ Cyberpunk 2077

قبل از پچ ۱٫۵ اخیر و به‌روزرسانی نسل بعدی Cyberpunk 2077، این جایی است که برخورد شما با Panam تا اواخر بازی به پایان می‌رسد. با این حال، اگر تصمیم بگیرید وارد روابط عاشقانه شوید، او اکنون پیام‌های نسبتاً واضحی برای شما ارسال می‌کند و گاهی اوقات در آپارتمان خود در کنار V از خواب بیدار می‌شود که خب در نوع خودش جالبه.

 

اگر آموزش های بیشتری از Cyberpunk 2077 خواستید در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید.

 

بیشتر بخوانید: راهنمای جامع Runes در Doom Eternal

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x