نقد بازی Scarlet Nexus

بازی Scarlet Nexus در تاریخ  جوئن ۲۴ ۲۰۲۱ منتشر شد و به عنوان یک بازی با طراحی انیمه ای و سبک brainpunk موفقیت های زیادی رو کسب کرد با ما همراه باشید با نقد بازی Scarlet Nexus.

طرح اولیه

در نقد بازی Scarlet Nexus به طرح اولیه این بازی می پردازیم که Scarlet Nexus بازیکنان را به یک دنیای انیمه “brainpunk” منتقل می کند که در آن قدرت های روانگردان و موجودات عجیب و غریب دنیای دیگر بشریت را تهدید می کنند. “brainpunk” به چه معناست؟ در این عصر تا حدودی مدرن ، پیشرفت های عظیم در زمینه فناوری باعث استفاده از توانایی های باورنکردنی روانی شده است. البته همه چیز آنطور که به نظر می رسد نیست و یک راز در طول سفر کشف می شود.

Overdrive

بدون شک تأثیرات زیادی در بازی Scarlet Nexus وجود دارد ، اگرچه Bandai Namco مشتاق است که اصالت RPG ها را با نام “brainpunk” نشان دهد. در Scarlet Nexus ، این تبلیغات اطلاعاتی هستند که از سبک بازی می گوید که در داستان اطلاعات مستقیماً منتقل شده و به مغز افراد نشان داده می شوند.

دنیای بازی

Scarlet Nexus در جهان شیک و منحصر به فرد خود ، مبارزه ای را ایجاد می کند که بازی و تماشای آن لذت بخش است و بازیکنان را در برابر دشمن های عجیب و غریب قرار می دهد. با این حال ، برخی از عناصر – مانند گفتگوی شخصیت ها ، ایجاد رابطه و طراحی سطح – یک تجربه عالی عالی را تحت تاثیر قرار می دهند.

Boss 1

به نظر می رسد Scarlet Nexus برای دوستداران انیمه با تصاویری تیز ، خطوط داستانی عجیب و سکانس های اکشن خارق العاده ساخته شده است. حتی اگر عاشق انیمه نیستید ، مبارزه و انیمیشن ها چشم نواز هستند. در ابتدا ، شما فقط هیولاها را از بین می برید و تجربه کسب می کنید – وظایفی که برای هر کسی که تا به حال RPG بازی کرده است آشنا است.

به زودی این شانس را پیدا می کنید که از طریق brainpunk محیط را دستکاری کنید. این می تواند به سادگی پرتاب کردن بشکه و جعبه باشد ، اما بلند کردن اتوبوس ، لوستر ، مجسمه های یخی و موارد دیگر بسیار سرگرم کننده تر است. من یک انفجار داشتم که جهان را از هم پاشید و دشمنان را خرد کردم و مناظر را بالا کشیدم و سپس در محیط اطراف سوار شدم.

گیمپلی

در ادامه نقد بازی Scarlet Nexus به گیمپلی جذاب این بازی می پردازیم که عناصر جنبشی یک جریان فوق العاده روان را از مبارزه به نبرد ایجاد می کنند در طول بازی ، مبارزه بسیار پیچیده تر و جالب تر می شود زیرا شما توانایی استفاده از توانایی های ویژه دوستان خود را پیدا کرده و آنها را در حملات خود می بافید.

Gameplay 1

به عنوان مثال ، آیا هر زمان که نزدیک می شوید ، حریف آسیب ناپذیر می شود؟ نامرئی بروید یا به آنها تله پورت کنید! آیا در برخورد با حریفان سریع مشکل دارید؟ زمان را کلا متوقف کنید بعداً در بازی ، حتی می توانید از چندین توانایی به طور همزمان استفاده کنید تا واقعاً باعث ایجاد انفجار روی صفحه با زنجیره های ترکیبی عظیم شود. من عاشق آزمایش و ترکیب مهارت ها برای جدا کردن کاملاً دشمنان بودم.

در ادامه نقد بازی Scarlet Nexus به این اشاره می کنیم که همانطور که با فهرست شخصیت ها ارتباط برقرار می کردم ، فرصتی پیدا کردم که به طور غیر مستقیم با آنها ارتباطی بگیرم تا در حملات دسته کوچک دسته جمعی شرکت کنند. درگیری ها اغلب با یک انیمیشن حماسی خاتمه می یابد ، زیرا شما موجودات شرور را با حملات زیبایی کشتار می کنید. به نظر می رسد که این کافی نیست ، با پیشرفت شما مهارت های جدیدی را در ارتباط با مغز به دست می آورید ،

Gameplay 2

مانند یک میدان مغزی فعال که باید در نبردی که برای مدت کوتاهی قدرتهای فوق العاده روانگردان را منتقل می کند ، تقویت شود. برای افزودن کمی عنصر پاداش خطر ، باید قبل از اتمام زمان سنج میدان مغز را خاموش کنید-در غیر این صورت خواهید مرد. مبارزه بهترین قسمت Scarlet Nexus است و با پیشرفت در داستان لذت بخش تر و جالب تر شد.

جذابیت های نبرد ها

همون طور که اول نقد بازی Scarlet Nexus گفتیم دنیای Scarlet Nexus عالی است. هیولاهایی که با آنها مبارزه می کنید ، معروف به دیگران ، ترکیبی ناهنجار از مواد ارگانیک و اشیاء تصادفی و آشنا هستند. این خلاقیت های وحشتناک به همان اندازه غیر معمول نیز جذاب هستند. نبردهای دیوانه کننده باس های بازی باعث می شود احساس کنم در واقع یک انیمه بازی می کنم.

characters 1

بالا تر در نقد بازی Scarlet Nexus گفته بودیم این عمل فوق العاده جذاب است. داستان و شخصیت ها ، نه چندان زیاد. متأسفانه ، داستان در ابتدا تعداد عجیبی از شخصیت ها را معرفی می کند و در طول مبارزات انتخاباتی رشد چندانی ندارند. این داستان یک داستان غیر عادی خارج از این جهان است که فقط در یک جهان اینقدر عجیب به نظر می رسد ، اما تصاویر کوچک را که با بهبود رابطه خود با هر شخصیت جداگانه باز می کنید ، احساس عقیم و راکد می کنید.

از دیگر اشکلاتی که میشه در نقد بازی Scarlet Nexus گفت که Scarlett Nexus همچنین با مناطق استفاده شده و هیولاها تا حد زیادی تکرار می شود ، به ویژه در مناطق بعدی. به اندازه کافی چیزهای عجیب و غریب وجود دارد که توجه شما را به خود جلب کند ، حتی زمانی که شروع به درگیر شدن با طراحی سطح فرمول می کنید که بین ایست بازرسی و میدان ها متناوب است.

characters 2

چیدمان مراحل در Scarlet Nexus تا حدی مسخره به نظر می رسد ، با فاصله کمی از چکپوینت تا چکپوینت – فقط یک خط مستقیم از چکپوینت ها . خوشبختانه به اندازه کافی جلوه های متحرک و سرسبز وجود دارد که شما را از این طراحی سرد هنگام خارج شدن از مرحله به مرحله دور می کند.

هر آنچه که “brainpunk” در مورد واقعیت روانی فوق العاده تصور می کند ، من اکنون به آن علاقه دارم. Bandai Namco با Scarlet Nexus چیزی واقعاً عجیب و کاملاً رضایت بخش ساخته است ، و امیدوارم که دنباله ای کمی دقیق تر داشته باشیم.

به طور کلی

با اتمام نقد بازی Scarlet Nexus به این نتیجه میریسیم که با یک بازی با داستانی که هنگام نبرد برای نجات جهان و کشف اسرار گذشته ، از قدرتهای باورنکردنی ذهن استفاده کنید

و با گرافیکی در فروش یک دنیای فانتزی انیمه با نمایش قدرتمند ، شیک و انیمیشن های تاثیرگذار عالی است و صدا گذاری موسیقی متن با عملکرد روان برای هم افزایی همگام سازی می شود ، اما همیشه به هدف نمی رسد

و این بازی ساده و سرگرم کننده شروع می شود ، اما در پایان بازی پیچیده تر و رضایت بخش تر می شود ، با زنجیره های ترکیبی عظیم ، فراخوان ها و توانایی های خاص و با محیطی که Scarlet Nexus با نبرد فوق العاده رضایت بخش ، موجودات عجیب و شگفت انگیز و زیبایی زیبا ، ارزش وقت گذاشتن شما را دارد

 

این بود نقد بازی Scarlet Nexus اگر از نقد بازی Scarlet Nexus خوشتون اومد حتما نظراتتون روبرامون در مورد نقد بازی Scarlet Nexus بنویسید که خیلی بهمون انرژی میده تا بازم براتون مقالاتی در سبک بازی اکشن مثل نقد بازی Scarlet Nexus براتون بزاریم.

امتیازات نقد بازی Scarlet Nexus
به طور کلی
85%
85%

خلاصه

با اتمام نقد بازی Scarlet Nexus به این نتیجه میریسیم که با یک بازی با داستانی که هنگام نبرد برای نجات جهان و کشف اسرار گذشته ، از قدرتهای باورنکردنی ذهن استفاده کنید

و با گرافیکی در فروش یک دنیای فانتزی انیمه با نمایش قدرتمند ، شیک و انیمیشن های تاثیرگذار عالی است و صدا گذاری موسیقی متن با عملکرد روان برای هم افزایی همگام سازی می شود ، اما همیشه به هدف نمی رسد

و این بازی ساده و سرگرم کننده شروع می شود ، اما در پایان بازی پیچیده تر و رضایت بخش تر می شود ، با زنجیره های ترکیبی عظیم ، فراخوان ها و توانایی های خاص و با محیطی که Scarlet Nexus با نبرد فوق العاده رضایت بخش ، موجودات عجیب و شگفت انگیز و زیبایی زیبا ، ارزش وقت گذاشتن شما را دارد

مزایا

  • خطوط داستانی عجیب
  • سکانس های اکشن جذاب
  • گیم پلی فوق العاده

معایب

  • چیدمان ضعیف مراحل
  • شروع ضعیف داستان

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x