Ashe

معرفی و آموزش کارکتر Ashe در لیگ آف لجندز (league of legends )

در این مقاله میخواهیم به بررسی و تحلیل یکی از کارکتر های league of legends یعنی همان Ashe بپردازیم .

Ashe کیست؟

Ashe، از قبیله Avarosan، پرجمعیت‌ترین گروه را در شمال فرماندهی می‌کند. او فردی باهوش، و ایده آل گرا، در عین حال از نقش خود به عنوان رهبر ناراحت است، او از جادوهای اجدادی تبار خود استفاده می کند تا کمانی از یخ واقعی (True ice) را به کار گیرد.

با اعتقاد مردمش به اینکه او قهرمانی اسطوره از Avarosan است, که به کمکشان آمده است، اشه(Ashe) امیدوار است که با بازپس گیری سرزمین های باستانی و قبیله ای فرلورد(Freljord)، یک بار دیگر Freljord را متحد کند.

Ashe’s Ability

PASSIVE : FROST SHOT

Ashe

حملات Ashe سرعت حرکت (Movement speed) حریف خود را کاهش می دهد و باعث می شود که او به این اهداف آسیب بیشتری وارد کند. Ashe به حریفی که آروم کرده است Damage بیشتری میزند.

Q : RANGER’S FOCUS

Ashe

Ashe با حمله فوکوس (Focus) را ایجاد می کند. در حداکثر فوکوس، Ashe می تواند Ranger’s Focus را برای مصرف تمامStack های فوکوس انتخاب کند، به طور موقت سرعت حمله ( Attack Speed) خود را افزایش داده و حمله اولیه خود را به یک حمله تند و سریع قدرتمند برای مدت زمانی تبدیل میکند.

W : VOLLEY

اشه برای Damage زدن به حریف , تیرهایی را در اطراف به سمت جلو شلیک می کند. Frost Shot را نیز اعمال می کند.

E : HAWKSHOT

Ashe

اشه، هاوک اسپریت , که روح یک جغد است پرتاب میکند , و هر چه را که مخفی باشد نشان میدهد.

R : ENCHANTED CRYSTAL ARROW

اشه یک تیر از یخ را در یک خط مستقیم شلیک می کند. اگر تیر با قهرمان دشمن برخورد کند، آسیب می‌زند و قهرمان حریف را Stun می‌کند، هرچه تیر بیشتر طول بکشد تا به دشمن برخورد کند , زمان Stun آن بیشتر میشود. علاوه بر این، دشمن هایی که در نزدیکی محل اصابت باشند Damage میخورند.

Ashe برای چه Lane است؟

با توجه به محل Pick  این کارکتر ، اغلب در Adc پایین بازی می شود. همچنین می توان به عنوان یک پشتیبانی(Support) بازی کرد.

مادر Ashe کیست ؟

Grena تنها یک فرزند داشت، رئیس قبیله کوچک آواروسان، اشه یک (Ice bron) بود, عضوی از کاست(caste) جنگجو، با استعداد پیوند اجدادی با جادوی سرزمین هایش، و توانایی نادر برای به کارگیری قدرت یخ واقعی(True Ice).

آیا Ashe یک ملکه است؟

اشه یک ملکه نیست، بلکه یک فرمانده است. او رهبر قبیله خود است. مادرش نیز از قبل رئیس قبیله اش بود و امیدوار بود که آش نیز راه او را دنبال کند.

آیا اشه یک ADC خوب است؟

اشه یک ADC پایدار است و در تمام مراحل بازی عالی است. در حالی که سایر حامل‌های AD(Attack Damage) ممکن است او را در مرحله لاینینگ شکست دهند یا در مراحل بعدی بازی از او سبقت بگیرند،

تیم اشه همیشه می‌تواند روی ابزار او حساب کند.او مقدار خوبی از Damage زدن ، Stun ، و پتانسیل تاکتیکی  را با نهایت قدرت خود فراهم می کند.

آیا اشه و Tryndamere ازدواج کرده اند؟

داستان Tryndamere حداقل تغییر کرده و مطابق با اشه شده است، و تأیید می کند که آنها هر دو از نظر سیاسی ازدواج کرده اند و به طور قانونی دارای روابط عاشقانه هستند.

خواهران اشه چه کسانی هستند؟

آنها توسط سه خواهر رهبری می شدند. آواروسا، سریلدا و لیساندرا.نگهبانان یخ زده با ارائه هدایا، جادو و جاودانگی در ازای خدمات و وفاداری آنها به آنها نزدیک شدند. لیساندرا جوینده و صدای ناظران شد و در ازای قدرت اربابانش به خواهرانش مخفیانه خیانت کرد.

این بود از آموزش کارکتر Ashe در بازی لیگ آف لجندز (League of legends)  اگر از این مقاله خوشتون اومده باشه حتما نظراتتون رو برامون بنویسید که بازم براتون آموزش های مختلف در مورد لیگ آف لجندز رو بزاریم.  League of Legends

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x