Sett

معرفی و آموزش کارکتر Sett در لیگ آف لجندز (league of legends )

در این مقاله میخواهیم به بررسی و تحلیل یکی از کارکتر های league of legends یعنی همان Sett بپردازیم .

Sett کیست ؟

Sett، رهبر دنیای جنایتکار در حال رشد آیونیا، در پی جنگ با نوکسوس به شهرت رسید. اگرچه او به عنوان یک رقیب فروتن در گودال‌های جنگی ناووری ( یک میدان نبرد در کشور Noxus ) شروع کرد، اما به سرعت به خاطر قدرت وحشیانه‌اش و توانایی‌اش در تحمل مقادیر به ظاهر بی‌پایان تنبیه بدنامی به دست آورد.

اکنون Sett، پس از صعود به صفوف مبارزان محلی، ست به اوج رسیده است و بر چاله هایی که زمانی در آن جنگیده بود سلطنت می کند.

Sett’s Ability

PIT GRIT : passive

Sett

حملات اولیه Sett بین پانچ چپ و راست متناوب است. پانچ سمت راست کمی قوی تر و سریع تر است. Sett همچنین از از دست دادن متنفر است و بر اساس سلامتی از دست رفته خود، بازسازی سلامت ( health regen) بیشتری را به دست می آورد.

KNUCKLE DOWN : Q

Sett

دو حمله بعدی ست بر اساس حداکثر سلامت هدف آسیب بیشتری وارد می کند. ست همچنین هنگام حرکت به سمت قهرمانان دشمن، سرعت حرکت( movement speed) را به دست می آورد.

HAYMAKER : W

Sett

ست بطور Passive  آسیبی را که می گیرد به عنوان گریت( energy) ذخیره می کند. در هنگام فعال کردن Ability ، Sett تمام گریت(Energy) ذخیره شده را خرج می کند تا یک سپر به دست آورد و یک ناحیه را Damage بدهد و آسیب واقعی( true damage) در مرکز و آسیب فیزیکی(Normal damage) به طرفین وارد کند. 

FACEBREAKER : E

Sett

ست تمام دشمنان طرف مقابل و پشت خود را به سمت خود می کشد و به آنها آسیب وارد می کند و آنها را Stun می کند. اگر دشمنان فقط در یک طرف بودند، به جای Stun کردن، کند(slow) می شوند.

(THE SHOW STOPPER : R (Ultimate

Sett

ست یک کارکتر دشمن را میگیرد و بلند میکند و آنها را به زمین می زند و باعث آسیب می شود و همه دشمنان را در نزدیکی جایی که فرود می آورد کند می کند.

Sett

ایا Sett در league of legends کارکتر خوبی است؟

ست یکی از قابل اعتمادترین تاپ لینرها در League of Legends است و می تواند با تانک بودن، آسیب واقعی و کنترل جمعیت، امکانات زیادی را برای تیمش فراهم کند. نوار سلامتی( health point) او به دلیل زیاد  بودن او فریبنده است، که هر چه سلامتش پایین تر باشد، سلامتی( health regen) بیشتری به او می بخشد.

آیا Sett برای افرادی که تازه بازی رو شروع کردند خوب است؟

ست ، خیلی ساده است، یک جنگنده AD ( attack damage) یا یک تانک (tank) است. مدل  او هم برای دوئل و هم برای مبارزه تیمی خوب است و یادکیری آن ساده است. او یک منبع منحصر به فرد با Grit (passive) خود در فعال کردن W خود دارد، بنابراین نیازی به نگرانی در مورد مانا(mana)  نیست، و R – The Show Stopper او یک Showstopper واقعی در مبارزات تیمی است.

 

Ability های Sett را چگونه باید level up کنیم ؟

اولین Ability شما برای سطح ۱ باید Q: Knuckle Down باشد و سپس باید شروع به حداکثر کردن Q: Knuckle Down کنید. پس از آن، می توانید سطح W: Haymaker و سپس E: Facebreaker را شروع کنید. 

Sett کجا متولد شد ؟

در منطقه ای به نام Ionian vastaya , اگرچه Sett در حال حاضر یک بازیکن قدرتمند در دنیای جنایتکاران در حال شکوفایی آیونیا(Ionian) است، اما Sett ریشه فروتنی داشت. این کودک «نیمه جانور» که از یک واستایای ایونیایی و یک انسان نوکسی متولد شد، از همان ابتدا یک طرد شده بود.

این بود از آموزش کارکتر ست در بازی لیگ آف لجندز اگر از این مقاله خوشتون اومده باشه حتما نظراتتون رو برامون بنویسید که بازم براتون آموزش های مختلف در مورد لیگ آف لجندز رو بزاریم مثل toplane در بازی league of legends.

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x