10 تا از بهترین شخصیت های بازی های From software

۱۰ تا از بهترین شخصیت های From software در بازی های مختلف

از اونجایی که elden ring الان کل دنیا رو با شخصیت ها و دنیای خودش جذب کرده، ما گفتیم از این فرصت استفاده کنیم و شما رو با ۱۰ تا از بهترین شخصیت های بازی های From software آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

Knights of catarina

catarina knight

تقریبا در همه بازی های Dark souls شما یکی از شخصیت های knights of catarina رو مشاهده می کنید که طبق Quest های خود با شما دوست می شوند و شما را در بعضی از boss fight ها و یا area های مختلف کمک می کنند.

طرفداران بازی های From software این شخصیت ها را onion knight صدا می زنند چون armor آنها مانند یک پیاز بوده.

Solaire of astora

solaire

این شخصیت همراه با emote معروف خود به نام praise the sun توانست قلب پلیر ها را نسبت به خود جذب کند و مثل یک خورشید در دنیای تاریک Dark souls بدرخشد.

هر بار که شما این شخصیت را در بازی می بینید او با زبانی خوش با شما صحبت می کند و باعث می شود شما از یاد ببرید که دارید یک بازی From software را تجربه می کنید

Patches

bastard patches

این شخصیت در تمامی بازی های From software وجود دارد ولی محبوبیت او بخاطر این است که همه پلیر ها از این شخصیت نفرت دارند.

او شخصی حیله گر بوده و تازه کاران معمولا به او اعتماد می کنند و بعدا درک می کنند که چرا کل community بازی های from software از این شخصیت تنفر دارند.

بعضی از طرفداران این ایده را دارند که patches یک فردی است که کشته نمی شود و می تواند بین دنیا های بازی های From software سفر کند.

Rikimaru

riki maru

این شخصیت به بازی های سری souls متصل نیست و مرتبط به یک سری خیلی قدیمی From software به اسم Tenchu می باشد.

Rikimaru شخصیت اصلی بازی های Tenchu بوده و به عنوان یک ninja/assassin کار می کند ولی همیشه برای بالاترین مقدار کار نمی کند و بیشتر کاری که انجام می دهد به نفع خوبی دنیا است.

Knight artorias

artorias

این شخصیت در لیست بهترین Boss fight های Dark souls نیز قرار داشت و بخاطر کار هایی که انجام داده توانسته بازیکنان را به قدری نسبت به خود جذب کند، که From software مجبور شد یک DLC جدا درباره گذشته این شخصیت بسازد.

همچنین armor set این شخصیت به عنوان یکی از armor set های مورد علاقه پلیر ها شناخته شده.

Crossbreed priscilla

cross breed

این شخصیت یکی از دلسوز ترین Boss fight های بازی های From software به حساب می آید و حتی با شما قصد جنگ ندارد و فقط از شما درخواست می کند که دنیایی که نباید در آن باشید را ترک کنید.

این شخصیت وقتی به Boss fight تبدیل می شود که شما دوبار به او حمله کنید (اولین حمله شما را نیز می بخشد و بار دیگر درخواست می کند که دنیای او را ترک کنید) و حتی بعد از شکست دادن او، این شخصیت شما را می بخشد و می گوید اگر چیزی که دنبالش هستید را بدست آوردید لطفا این دنیا را عذاب ندهید و آن را ترک کنید.

Great grey wolf sif

great grey wolf

گرگ artorias به اسم sif یکی از بهترین و در همان حال تلخ ترین bossfight های From software می باشد. 

artorias برای نجات sif از abyss جان خود را به خطر می اندازد و بعد از مرگ خود sif همیشه در کنار قبر او به همراه شمشیر artorias قرار دارد شما برای ادامه بازی حتما باید این bossfight را شکست دهید چون به انگشتر artorias نیاز دارید و به همین دلیل با sif باید مبارزه کنید.

اما در انتهای health bar این bossfight دیگر sif نمی خواهد مبارزه کند و به طور خسته ای به سمت شما حرکت می کند و این شما هستید که انتخاب می کنید که به ادامه بازی بپردازی و sif را بکشید و یا از بازی کردن دست بردارید.

Maiden in black

maiden in black

این شخصیت اولین شخصیت بازی های From software بود که به شما در داستانتان با level up کردن و توضیح دادن وضیعیت دنیای بازی کمک می کرد و باعث شد که خیلی ها از بازی Demons souls علاقه خاصی به بازی های From software پیدا کنند.

isshin the sword saint

sword saint

به عنوان آخرین boss fight بازی Sekiro، این شخصیت شما را مجبور می کند تا هرچه در طول بازی را یاد گرفتید استفاده کنید و یک حرکت اشتباه با این شخصیت ممکن است دلیل مرگ شما شود ولی یکی از جذاب ترین Boss fight های from software است.

Lady maria of the astral clock tower

lady maria

به عنوان یک شخصیت DLC بازی های From software در بازی Bloodborne، این شخصیت بدترین چیز هایی که یک Hunter (شخصیت های شما و دیگر شخصیت های فرعی دنیای Bloodborne) می تواند انجام دهد را دیده.

به همین دلیل تنفر خاصی نسبت به بقیه Hunter ها دارد و سعی می کند از مردم fishing hamlet دفاع کند و دیگر خود را به عنوان یک Hunter نمی شناسد.

این شخصیت علاوه بر داستان تلخ خود، لقب یکی از سخت ترین Boss fight های بازی های From software را نیز دارد برای اینکه همه Combo هایی که شما یاد گرفتید این شخصیت بلد بوده و همچنین می تواند بعضی از ضربه های شما را parry کند.

clock tower

یادتون نرفته که این شخصیت یه زمانی خود یه Hunter بوده؟

 

 

 

 

 

نوشته های مرتبط

4 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x